• چگونگی کار با ما

  خدمت رسانی در تمامی حوزه ها باید به سهولت انجام گیرد. در ادامه به مواردی که شما از تیم نوین خانه انتظار دارید می پردازیم.

   

  زمانبندی و کار با تیم نوین خانه بسیار ساده است. تنها با یک تماس تلفنی و یا تکمیل و ارسال نمودن فرم آنلاین ، کارشناسان نوین خانه در منزل شما حاضر خواهند بود تا خدمتی که شایسته آن هستید را به شما ارائه نمایند. همین لحظه می توانید با کلیک بر روی گزینه سفارش درخواست خود را به اطلاع ما برسانید. تنها کافیست در زمان تعیین شده در منزل حضور داشته باشید. همچنین اگر نیازمند برآوردی از هزینه کل هستید ، می توانید از طریق مکالمه با کارشناسان نوین خانه به این تخمین هزینه دست پیدا کنید.

   

  حضور در منزل شما

  افراد نوین خانه با توجه به ثبت سفارش و یا مکالمه تلفنی از طرف متقاضی ، تمامی تجهیزات و ابزار لازم برای رفع مشکل شما را همراه خواهند داشت. شما با تیم حرفه ای و با مهارتی همکاری خواهید نمود. کارشناس مربوطه با توجه به نوع مشکل و تخمین هزینه و زمان ، در صورت توافق طرفین کار خود را شروع خواهد نمود.

  تمامی افراد تیم نوین خانه دارای تجربه و مهارت بالایی در حوزه تخصصی خود می باشند و از طرف شرکت نوین خانه مورد ضمانت هستند تا کار مورد پسند شما را تحویل دهند.

  انجام کار

  در تیم نوین خانه هرگونه خدمتی که مدنظر شما باشد قابل اجرا و پیاده سازی می باشد. اگر نیازمند رنگ و نقاشی هستید، اگر نیاز به کاشی کاری و یا تعویض کفپوش دارید ، اگر در آشپزخانه ،حمام و یا هر فضای دیگری نیاز به تغییرات دکوراسیون دارید، در تمامی موارد می توانید بر روی تیم نوین خانه حساب باز کنید.

  اگر در حین کار کارشناس مربوطه به متریال یا وسیله ای نیاز داشت برای شما دو گزینه وجود دارد :

    کارشناس مربوطه وسیله یا متریال مربوطه را شخصا خریداری کرده و هزینه آن بر کل هزینه ها اضافه می گردد.

    کارشناس مربوطه کار پروژه شما را شروع کرده و شما متقبل می شوید تا وسیله یا متریال لازم را خودتان شخصا خریداری کرده و در اختیار او قرار دهید.

  سعی تیم نوین خانه بر این است تا پروژه را به صورت کامل و بدون هیچگونه نقص تحویل دهد و از این بابت افراد تیم مورد ضمانت شرکت نوین خانه می باشند.

  نحوه پرداخت

  کارشناسان نوین خانه در ابتدای کار و پس از بازدید اولیه برآوردی در ارتباط با هزینه لازم برای شروع پروژه انجام می دهند و مبلغی را به عنوان پیش پرداخت انجام پروژه در نظر می گیرند. پس از تکمیل پروژه و تحویل آن باقیمانده مبلغ به صورت کامل دریافت می گردد.