کف خانه دو لایه کاشی کاری دارد .برای کفپوش جدید لازم است این لایه های قبلی را بردارم؟

تعمیر کفپوش لمینت, نصب کفپوش پی وی سی

کفپوش جدید

البته برداشتن این لایه ها پیش از نصب کفپوش جدید پیشنهاد می شود، اگرچه گاهی اوقات خراب کردن و برداشتن لایه های قبلی کاشی کاری بسیار مشکل و در برخی اوقات غیر ممکن می باشد. اگر هنوز شرایط کفپوش قبلی مناسب است ، می توانید کاشی کاری جدید را بر روی آن انجام دهید اما باید گام های اجرایی به درستی برداشته شود تا در نهایت پروژه به صورت مناسبی تحویل داده شود.

نکاتی جهت کاشی کاری برروی کاشی قبلی

اگر جنس کاشی های قبلی شما مناسب بوده و در طول سال ها دچار مشکلات جدی و شکستگی و ناهمواری نشده اند، می توانید از آن به عنوان یک سطح صاف برای نصب لایه جدید استفاده نمایید. بنابراین حتما پیش از نصب کاشی یا کفپوش جدید بر روی سرامیک از صاف بودن تمامی سطوح اطمینان حاصل کنید. عدم تراز بودن بخشهای مختلف باعث شکسته شدن هر دو لایه خواهد شد. دنبال نمودن گام های زیر می تواند در این زمینه راهگشا باشد:

ابتدا سطح مورد نظر را تمیز کرده و تمامی بخشهای آن را آزمایش و در صورت پستی و بلندی ، آنها را برطرف کنید.

  سپس لازم است تا یک لایه نازک ملات در تمامی بخش های کف ریخته شود و کلیه درزهای کاشی و یا کفپوش های قبلی نیز پوشش داده شود . این کار همچینین به چسبندگی و استحکام بیشتر لایه کاشی جدید نیز کمک خواهد نمود.

  و درنهایت ، اجازه دهید تا این ملات به مدت 24 ساعت باقی بماند و خشک شود.

پس از این مراحل شما می توانید با خیالی آسوده نسبت به نصب لایه جدید کاشی حمام اقدام نمایید. برای انجام این پروژه و یا در پروژه های مرتبط می توانید از کمک تیم نوین خانه نیز بهره مند شوید. افراد نوین خانه در نصب کف از جنس های زیر دارای مهارت خاص می باشند:

نصب کاشی سرامیک

نصب کاشی چینی

نصب کاشی سنگ

نصب کاشی شیشه

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید به صفحه کاشی کاری مراجعه نمایید.  

کفپوش جدید

اگر پاسخگو نبودیم در واتساپ پیام دهید.(9 صبح تا 8 شب)

09124991706