کاشی کاری و سنگ دیوارهای حمام

سنگ دیوار حمام

کاشی کاری و سنگ دیوارهای حمام

زمانی که قصد دارید دیوارها را با کاشی یا سنگ جدیدی کاور کنید ، اولین مورد قابل توجه این است که این دیوار مربوط به کدام قسمت از خانه می باشد.

  معمولا کاشی و سنگ کردن دیوار در کجا به کار می رود

این بحث معمولا در مورد حمام مطرح می باشد تا دیوارها بتوانند در مقابل رطوبت و دما مقاومت نشان دهند. به عنوان مثال دیوارهایی که در پشت سینک ، اتاق دوش و یا وان شما قرار می گیرند در این زمینه باید از استاندارد بالایی برخوردار باشند تا از نشتی آب و خرابی در امان بمانند. آشپزخانه نیز به عنوان مکانی دیگر از خانه است که به دیوارهایی کاشی کاری یا سنگی نیاز دارد. خصوصا اگر بخشی که مدنظر شماست بک اسلش یا همان محوطه اطراف گاز رومیزی شما باشد ، حتما نیاز به نوع خاصی از کاشی کاری دارید.

  آیا این کاشی ها در مقابل آب مقاوم هستند؟

دسته دوم شاخصه در مورد این بحث مربوط به این موضوع است که آیا دیواری که مدنظر شماست در مجاورت رطوبت و آب قرار دارد یا خیر. اگر در مقابل رطوبت نباشد شما می توانید به راحتی روی دیوار فعلی یک سطح کاشی یا سنگ کار کنید. اما اگر این دیوار قرار است در مجاورت آب و رطوبت باشد مثل آنچه در مورد دیوارهای پشت سینک و دوش در حمام داریم ، حتما لازم است تا بین دیوار فعلی و لایه کاشی کاری شده ، یک سطح محافظ نیز قرار گیرد. این لایه محافظ که گاهی به لایه سیمانی نیز شهرت دارد ضد آب می باشد و به منظور جلوگیری از آسیب دیدگی دیوار فعلی در مقابل رطوبت قرار داده می شود.

 کارشناسان نوین خانه در این زمینه تجربه و مهارت لازم را دارا بوده و هم چنین در زمینه نصب نیز می توانند شما را یاری کنند.

همین امروز می توانید برای انجام هر گونه تغییرات در دکوراسیون داخلی منزل خود با ما  تماس بگیرید.

کاشی کاری و سنگ دیوارهای حمام