چه نوع کاغذ دیواری برای اتاق من مناسب تر است ؟

بهترین طرح کاغذ دیواری پذیرایی در سال 2018

چه نوع کاغذ دیواری برای اتاق من مناسب تر است ؟

معمولا به دلیل نصب ساده و طرح ها و رنگ های متنوع کاغذ دیواری ها ، امروزه افراد به این سمت تمایل بیشتری پیدا کرده اند. کاغذ دیواری هایی با طرح های شلوغ و بعضا بزرگ مناسب خانه های با متراژ بالا هستند اما در خانه های کوچک به کار برده نمی شوند . در ادامه  مطلب اطلاعات بیشتری ارائه می شود.

کاغذ دیواری کاغذی

همانطور که اسم آن برمی آید بسیار نازک است و هم چنین قابل شستشو نمی باشد. بنابراین انتظار دوام بالای یکی دوسال از آن نداشته باشید. یکی از مشکلات این نوع کاغذ دیواری این است که به سادگی پاره می شود. بنابراین هنگام جابجایی وسایل باید دقت لازم را داشته باشید ، هم چنین توصیه می شود برای اتاق کودک از این نوع کاغذ دیواری استفاده نشود. قیمت ارزانتر آن نسبت به انواع دیگر کاغذ دیواری ها می تواند مزیت مهمی به شمار رود.

کاغذ دیواری پی وی سی با روکشی از وینیل

این نوع کاغذ دیواری در مقابل خش با دوام است و همچنین قابلیت شستشو دارد . با توجه به این نکات تا 5 سال برای شما کار می کند و به سختی پاره می شود. بنابراین می توانید ازاین نوع در اتاق کودک بهره ببرید.

کاغذ دیواری نانو

فناوری نانو در ساخت این نوع کاغذ دیواری نقش دارد و به همین دلیل علاوه بر مزیت های کاغذ های پی وی سی ، مزایای دیگری نیز دارند. به عنوان مثال در مقابل دوده و کثیف بودن هوا و همچنین تابش آفتاب، کمتر آسیب پذیرند و عایق گرما و صدا نیز می باشند.مشخصا به سادگی پاره نمی شوند. با توجه به این مزایا قیمت بالاتری نسبت به دیگر انواع کاغذ دیواری ها دارند.

کاغذ دیواری بافت دار

در این مدل کاغذ دیواری ها ، تکه هایی از مخمل پلاستیکی یا پارچه ای به کارمی رود. طرح اصلی از جنس پی وی سی یا پارچه است اما به دلیل اینکه در ساخت آن از مخمل استفاده شده دیگر قابل شستشو نیست. این نوع کاغذ دیواری ها با توجه به بافت مخمل خود زیبایی خاصی دارد و می توانید با توجه به دکوراسیون خود خصوصا سبک کلاسیک ، از این کاغذ دیواری ها استفاده کنید.

کاغذ دیواری سه بعدی

همانطور که از اسم آن مشخص است حالت سه بعدی داشته و از فاصله 3 الی 4 متری حالت برجستگی دارد. اگر مایلید تا به فضای دکوراسیون داخلی خانه خود ابعاد متفاوتی اضافه کنید و از خاصیت نورپردازی های متنوع بر روی کاغذ دیواری های سه بعدی بهره بگیرید ، می توانید از این مدل استفاده کنید.

کاغذ دیواری با الیاف طبیعی

با توجه به اینکه این نوع کاغذ دیواری از چوب طبیعی فنلاندی ساخته می شود و قابل شستشو وسازگار با محیط زیست می باشد، قیمت بالایی دارد و جز انواع نادر می باشد. تکه های چوب در الیاف آن دیده می شود و یاد آور طبیعت است.

توصیه می کنم حتما بهترین طرح های کاغذ دیواری پذیرایی در سال 2018 را ببینید.

اگر به دنبال تعویض یا نصب انواع کاغذ دیواری یا دیوارپوش آشپزخانه و یا برچسب بین کابینتی و یا … هستید می توانید از مهارت تیم نوین خانه چه در مرحله انتخاب کاغذ دیواری مناسب و چه درمرحله نصب کمک بگیرید. تنها کافیست با شماره  88487933  تماس حاصل فرمایید تا در اسرع وقت در خدمت شما باشیم.   

چه نوع کاغذ دیواری برای اتاق من مناسب تر است ؟