تعمیرات و بازسازی دیوارها

بازسازی دیوارها

تعمیرات و بازسازی دیوارها 

تعمیرات، بازسازی دیوارها، جایگزینی یا اضافه نمودن یک دیوار جدید نه تنها از نظر ظاهر و حسی که یک اتاق القا می کند تاثیر بسزایی دارند بلکه می توان به این وسیله نسبت به مصرف بهینه انرژی نیز اطمینان حاصل نمود و هم چنین اگر این پروژه به درستی اجرا شود از هزینه های نگهداری و تعمیرات آتی هم کاسته خواهد شد و می توانید سال ها از این تغییر در خانه خود لذت ببرید.

به جای اینکه کل فضای یک اتاق را به وسیله یک دیوار اشغال کنید می توانید از دیوارهای کوتاه و به شکل اپن مانند استفاده نمایید. تا علاوه بر اینکه به نوعی جداسازی فضا صورت گرفته است ، در حالت کلی یک فضا داشته باشید.

_ نصب قفسه های کتاب سفارشی ساز بر روی دیوارها، یا ساخت کتابخانه چوبی در منزل بر روی دیوارمی تواند جلوه ای خاص و کلاسیک به خانه شما ببخشد.

_ افرودن یک دیوار در بخشهایی ازخانه میتواند فضا را به طور کامل جدا نموده و اتاق جدیدی برای شما فراهم کند.

  از امکانات فضای خود به نحو احسنت بهره ببرید.

حتما سعی کنید با حرفه ای ها در این کار ارتباط برقرار کنید.

بسته به نیاز شما و نوع اتاقی که انتخاب میکنید متریال متفاوتی برای اضافه نمودن دیوار جدید مورد نیاز است. به عنوان مثال اگر این دیوار در معرض رطوبت می باشد می توانید از سطح حفاظتی و یا پوشش دیوار نم دار استفاده کنید. درحالیکه اضافه کردن این دیوار به اتاق نشیمن یا اتاق خواب شرایط کاملا متفاوتی خواهد داشت.

  حذف نمودن یک دیوار / باز تر نمودن فضای خانه با استفاده آرک ها

بازتر نمودن فضای خانه از روش های مختلفی قابل پیاده سازی می باشد که یکی از این راه ها برداشتن دیوار است. اولین قدم در این زمینه مشورت با یک متخصص در این حوزه می باشد تا بتوان امکانات و شرایط خانه را به صورت مناسبی ترسیم نمود. پس از بررسی کارشناس مربوطه ، به شما گفته خواهد شد که آیا حذف دیوار امکانپذیر می باشد و تا چه میزان می تواند درجهت هدف شما موثر باشد.

اگر شرایط به گونه ای باشد که قادر به حذف دیوار نباشید و یا آنکه بودجه شما اجازه به چنین کاری ندهد ، گزینه دیگری برای شما فراهم است و آن افزودن آرک به محل های ورودی اتاق می باشد. با این کار می توانید در بزرگتر جلوه دادن خانه خود و القای این حس موفق عمل کنید.

کارشناسان نوین خانه با یک تماس در خدمت شما خواهند بود. همچنین می توانید در تمامی پروژه های تعمیرات و همینطور بازسازی نیز از افراد حرفه ای نوین خانه کمک بگیرید.

تعمیرات و بازسازی دیوارها