تفاوت جنس درب ها در چیست ؟

امنیت بیشتر با درب ضد سرقت

تفاوت جنس درب ها در چیست ؟

زمانی که به دنبال خریدن درب جدید برای خانه خود هستید در مورد طرح ، رنگ ، ماندگاری ، امنیت و کارایی تصوراتی در ذهن خود دارید. کدام درب با توجه به این فاکتورها برای خانه شما مناسب ترین می باشد؟ با ما همراه باشید تا با هم مقایسه ای بین درب های چوبی ، استیل و فایبرگلاس داشته باشیم و مزایا و معایب هریک را برشمریم.

درب های چوبی

مزایا – دربهای چوبی کیفیت بالایی دارند و همچین ظاهری زیبا به خانه شما می بخشند. در صورت خرابی به سادگی می توانید کار تعمیر درب چوبی را انجام دهید. این درب ها معمولا از نظر ویژگی های بصری بیشترین مخاطب را جذب می کنند.

رنگ آمیزی درب چوبی کاری به نسبت آسان می باشد که باعث می شود شما بتوانید ظاهر خانه خود را آنطور که می خواهید زیباسازی کنید.

معایب- درب های چوبی معمولا گرانتر می باشند و در مقابل رطوبت نیز دوام کمتری دارند. همچنین در مورد هدر رفت انرژی از این درب ها نیز مواردی مطرح می شود. اما اگر نصب درب های چوبی توسط کارشناسان ماهر انجام شود می توان هدر رفت را به کمترین میزان آن رسانید.

درب های استیل

مزایا- از نظر امنیت درب های استیل دارای بالاترین میزان امنیت می باشند. همچنین برای کاهش سروصدای فضای بیرون نیز بهترین انتخاب هستند. بیشترین ماندگاری را دارند و ضد آب می باشند. هم چنین از نظر صرفه جویی در انرژی گزینه خوبی به شمار می آیند.

معایب- دربهای استیل از نظر تنوع طرح در سطح پایینی نسبت به درب های چوبی و فایبر گلاس قرار دارند. رنگ این درب ها بیشتر در معرض آسیب می باشند و در مقابل ضربه نیز مورد صدمه قرار می گیرند. این دربها در مقابل حرارت حساس می باشند و با سرد و گرم شدن هوای محیط تاثیر می پذیرند.

درب های فایبرگلاس

مزایا- در زمینه صرفه جویی در مصرف انرژی بهترین گزینه خواهند بود. از نظر ظاهری می توانند زیبایی یک درب چوبی را برای شما ایجاد کنند و در مقابل ضربه مقاومت دارند. از نظر طراحی درب های فایبر گلاس طراحی کلاسیک درب های چوبی را به شما نمایش می دهند که دلخواه بسیاری از افراد مشکل پسند می باشد. اگر این درب ها به گونه درستی نصب گردند می توانند در مصرف انرژی و کمتر شدن مبلغ قبض شما تاثیر بسیاری داشته باشد و همزمان زیبایی را برایتان فراهم آورد.

معایب- اگر به سراغ دربهای فایبرگلاس ارزان قیمت بروید در مقابل ضربه آسیب پذیر خواهند بود و هم چنین ماندگاری و دوام پایینی خواهند داشت و به نگهداری بیشتری نیاز دارند. اما با انتخاب گزینه درست با قیمت بالاتر می توانید جلوی رخداد بسیاری از این مشکلات را بگیرید.

کارشناسان نوین خانه چه در مرحله ساخت یا خرید درب و چه درمرحله نصب درب می توانند به شما یاری برسانند . افراد حرفه ای در این زمینه می توانند خیال شما را از این بابت آسوده کنند. تمامی خدمات ما در این زمینه با ضمانت همراه است . تنها کافیست با یک تماس پروژه خود را به ما بسپارید.

تفاوت جنس درب ها در چیست ؟