نکاتی در خصوص انتخاب فلاش تانک

انتخاب فلاش تانک

فلاش تانک ها در گذشته فقط برای توالت فرنگی کارگذاشته می شد ویا سرویس بهداشتی نصب شده بوده است. اما امروزه برای سرویس های ایرانی نیز به یه ضرورت تبدیل شده است. برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر در این مقاله با نوین خانه همراه باشید.

انواع فلاش تانک ها

دوگانه

در این نوع فلاش تانک دو مخزن وجود دارد که اندازه یکی بزرگتر از دیگری است. دکمه هایی هم که برای این کار قرار داده شده نشان دهنده همین امر است که تا با توجه به استفاده آن می توان آب مخزن بزرگ یا کوچک را تخلیه نمود. مزیت اینگونه از فلاش تانکها در این است که می توان در مصرف آب تا حد زیادی صرفه جویی کرد.

انتخاب فلاش تانک

آنتی باکتریال

تنها تفاوت این فلاش تانک ها نسبت به نوع معمولی آن ، استفاده از مواد و مصالح آنتی باکتریال در ساخت آن می باشد . بنابراین از نظر ساختار یا کارکرد تفاوت خاصی با نوع دیگر ندارند.

نوع خودکار یا اتوماتیک

همانطور که از نام آن مشخص است این نوع از فلاش تانک با برداشته شدن درب سرویس بهداشتی شروع به کار کرده و حجم مشخصی از آب را تخلیه می کند.

فلاش تانک توکار

این مدل از فلاش تانک ها در داخل دیوار قرار می گیرند و معمولا مناسب اماکن عمومی می باشند. اما اگر بخواهید از آنها در منزل خود کار بگذارید نیز انتخاب هوشمندانه ای انجام داده اید. زیرا که فضای کمتری اشغال می کنند و زیبایی خاصی هم به کل فضای سرویس بهداشتی شما می بخشند. 

منبع: چیدانه

جهت نصب و تعویض سرویس بهداشتی و یا فلاش تانک واحد مسکونی و تجاری خود می توانید از اهالی فن نوین خانه کمک بگیرید. تنها کافیست تا با شماره 88487933 تماس حاصل نمایید.

انتخاب فلاش تانک