نصب شلف بر روی دیوارچگونه است ؟

پنل چوبی دیواری, پنل دکوراتیو چوبی

نصب شلف بر روی دیوار

با نصب دیوارکوب ، شلف و قفسه های مختلف می توانید زیبایی خانه خود را دو چندان کنید. امروزه استفاده از انواع شلف ها در دکوراسیون داخلی رایج شده است. 

توجه داشته باشید که برای نصب این شلف بر روی دیوار باید به وزن و طول شلف و همینطور به وزن اجسامی که قرار است تا بر روی آن قرار بگیرند، دقت کنید. مسلما با بالاتر رفتن وزن و طول شلف یا با سنگین تر بودن اجسام روی شلف باید بست های مستحکم تری استفاده کنید تا شلف ها کاملا بر روی دیوار ثابت شوند.

برای خرید بست ها دقت کنید که بست های ال شکل را خریداری کنید زیرا که استحکام مناسبی دارند و هم اینکه ظاهر بهتری نسبت به دیگر بست های موجود در بازار دارند.

گاهی اوقات ترجیح می دهید بست ها به هیچ وجه دیده نشوند . یعنی از دید مخاطب تنها شلف ها و اجسام روی آن دیده می شوند. برای این منظور باید شلف هایی را خریداری کنید که توسط رول پلاک به دیوار متصل می شوند .

در نهایت باید گفت که اگر شلف کوچک با وزن کم در اختیار دارید می توانید آن را با میخ هایی نظیر میخ های فولادی که زیر شلف قرار می گیرند به دیوار متصل کنید. برای این مورد نصب پنل چوبی دکوراتیو نیز می تواند مفید باشد. هرچند در این روش شلف تحمل وزن بالا را نخواهد داشت و اگر اجسام روی آن سنگینی کنند احتمال لیز خوردن و افتادن اجسام نیز وجود دارد. بنابراین در این روش تنها با گذاشتن وسایل سبک وزیبا می توانید زیبایی دکوراسیون خانه خود را بیشتر کنید.

در ادامه چندین مدل شلف را برایتان انتخاب کردیم :

نصب شلف بر روی دیوار
نصب شلف بر روی دیوار
نصب شلف بر روی دیوار
نصب شلف بر روی دیوار
نصب شلف بر روی دیوار

نصب شلف بر روی دیوار