قفسه بندی انباری

طبقه بندی انباری, قفسه بندی انباری منزل

قفسه بندی انباری

انباری همواره یکی از فاکتورهای اساسی برای تمام ایرانیان هنگام خرید یا اجاره یک خانه است. همانطور که ابعاد اتاق ها ، آشپزخانه و اتاق نشمین برای ما دارای اهمیت است ، فضای انباری و متراژ آن نیز نقش پر رنگی در انتخاب خانه برای ما بازی می کند.

قفسه بندی انباری

در اکثر اوقات فضای انباری کوچکتر از حجم وسایلی است که قصد داریم در آن قرار دهیم . بنابراین لازم است تا با قفسه بندی و طبقه بندی مناسب و ایجاد یک سازماندهی ، به هرچه جادار تر شدن انباری کمک کنیم. اگر تصمیم دارید تا وسایل آنتیک و قدیمیخود را در مکانی قرار دهید ، اگر می خواهید وسایل ورزشی و یا وسایلی را که در سال یک یا دو بار از آنها استفاده می کنید را در انباری قرار دهید، پیشنهاد می کنیم که حتما برای قفسه بندی انباری خود اقدام کنید.

قفسه بندی انباری

برای نگهداری وسایل کودکان و لوازم ورزشی می توانید از قفسه های بدون در استفاده کنید تا لوازم درون آنها از بیرون دیده شوند.

از طرف دیگر گاهی وسایل سنگین خود را به انباری انتقال می دهیم، بنابراین لازم است تا قفسه های محکمی تعبیه شود تا در مقابل وزن زیاد خم نشوند و یا دچار شکستگی و ترک خوردگی نشوند.

قفسه بندی انباری

جنس قفسه و دربها را از لمینیت استفاده کنید تا هنگام تمیز کردن نیاز به زحمت فراوان نباشد زیرا که در انباری احتمال جابجایی وسایل و کثیف شدن کمدها بالاست. لینک پیشنهادی ما که ممکن است برای شما مفید باشد نصب لمینت روی سرامیک می باشد.

منبع: houzz

اگر نیاز به قفسه بندی یا طبقه بندی انباری واحد مسکونی یا تجاری خود دارید می توانید از تخصص تیم نوین خانه بهره مند شوید. تنها کافیست تا با شماره 88487933 تماس حاصل نمایید.

قفسه بندی انباری