دستگاه تصفیه آب خانگی

نصب شیرآلات اهرمی, نصب شیرآلات توکار

دستگاه تصفیه آب خانگی 

یکی از مشکلات بزرگ در کشور ما تامین آب سالم در بسیاری از شهرهاست. آبی که پر از آلاینده ها و مواد شیمیایی باشد می تواند آسیب های بسیاری را به بدن وارد کند. اگر به این فکر افتاده اید که از دستگاه تصفیه آب خانگی استفاده کنید با نوین خانه همراه باشید.

در یک ساختمان آب معمولا برای مصارفی از قبیل شرب ، استحمام ، شستشو ، سرمایش و گرمایش 

در تمامی موارد فوق اگر آب ناسالم و حاوی آلاینده ها استفاده شود به بدن انسان و همینطور به تاسیسات ساختمان صدمات بسیاری وارد خواهد شد. می توانید نصب شیرآلات اهرمی را هم مطالعه کنید.

چگونه از یک دستگاه تصفیه آب در خانه استفاده کنم ؟

سه روش کلی وجود دارد:

اول ) در این حالت کل آب ورودی آپارتمان تصفیه می شود. این روش مقرون به صرفه نیست زیرا که از آب شرب برای برطرف نمودن تمامی نیازهایی که در بالا ذکر گردید استفاده می شود.

دوم) در این روش با توجه به کاربرد آب در کارهای مختلف نسبت به تصفیه آب اقدام می شود. 
سوم) در ابتدا آب ورودی ساختمان را پیش تصفیه کنیم و سپس با توجه به استفاده آن در بخش های متفاوت تصفیه های بعدی صورت گیرد.
 

البته موردی که بیشتر دیده می شود استفاده از یک دستگاه تصفیه آب در آشپزخانه می باشد. زیرا که بیشتر افراد تصفیه آب شرب خود را بر تمامی دیگر مصارف ارجح می دانند و نسبت به نصب این دستگاه اقدام می کنند. می توانید از تیم نوین خانه در این موضوع کمک بگیرید. شاید نصب شیرآلات بهداشتی آشپزخانه برای شما مفید باشد.

مشخصات دستگاه تصفیه آب خانگی

مسلما بهترین دستگاه های تصفیه آب می توانند آلاینده های متفاوتی مثل سرب ، جیوه ، کلر ، باکتری ها و دیگر مواد شیمیایی را از بین ببرند.

به فشار عملیاتی دستگاه توجه کنید. ممکن است فشار آب خانه شما خیلی زیاد یا خیلی کم باشد که باید در ابتدا نسبت به تنظیم آن اقدام کنید

 حتما به دنبال دستگاهی باشید که آب گرم و سرد را تصفیه نماید. یعنی تنها نسبت به یک دما فعال نباشد.

آب در بسیاری از مناطق بوی خاصی دارد. یک دستگاه خوب می تواند این بو را از بین برده و طعم بهتری به آب بدهد.

دستگاههای متفاوتی در بازار وجود دارند که بسیاری از آنها شاخص هایی برای تعویض نمودن فیلتر دارند. بنابر این برای تعویض فیلتر در زمان مناسب به شما اطلاع رسانی می شود.

اگر برای خرید و نصب هر گونه دستگاه تصفیه آب نیازمند مشاوره می باشید می توانید با تیم نوین خانه در ارتباط باشید. کافیست تا باشماره 88487933 تماس بگیرید.

دستگاه تصفیه آب خانگی