نصب لمینت روی سرامیک, تعمیر لمینت کف, تعمیر پارکت لمینت


 • نصب لمینت روی سرامیک, تعمیر لمینت کف, تعمیر پارکت لمینت

  نصب-لمینت-روی-سرامیک,-تعمیر-لمینت-کف,-تعمیر-پارکت-لمینت

  نصب لمینت روی سرامیک

  با نصب لمینت بر روی سرامیک شما به خانه خود یک نما و احساس کفپوش چوبی را می دهید و به دلیل اینکه لمینت قیمت ارزان تر و دوام بالاتر و همینطور اگر لکه بر روی آن باشد به راحتی پاک می شود بسیار به صرفه تر برای خانه شما می باشد.

  اگر شما می خواهید ارزش خانه خود را به صورت سریع و با هزینه ای معقول بالا ببرید نصب لمینت روی سرامیک یک حرکت هوشمندانه است چراکه هم به خانه شما احساس نو بودن می دهد و همینطور این کار کاملا به چشم می آید و دیده می شود و بسیار بیشتر از هزینه ای که برای این کار انجام می دهید به ارزش خانه خود می افزایید.

  قبل از اینکه شروع به نصب لمینت روی سرامیک کنید حتما از این موضوع اطمینان حاصل کنید که هیچکدام از کاشی های کف شکستگی ندارند و اگر کاشی ای شکستگی داشت می توانید با اپوکسی آنها را پر کنید و یا اگر شکستگی بزرگ بود حتما با یک کارشناس خبره در این زمینه مشورت کنید.

  با اندازه گیری متراژ اتاق لمینت ها را به گونه ای تقسیم بندی کنید که بهینه ترین حالت برای نصب لمینت ها بوجود بیاید و با این کار از هدر رفت لمنیت جلوگیری کنید. بین دیوار و لمینت حدود 4 تا 5 سانتی متر فاصله بگذارید برای این کار می توانید از لبه کاشی ها به عنوان متر و تراز استفاده کنید.

  در هنگام نصب لمینت ضروری است که فاصله خالی بین دیوار و لمینت که در مرحله قبل در نظر گرفتیم با یک نگهدارنده محکم شود و همنطور ضروری است که از یک طرف دیوار خانه شروع کنید و به صورت طولی تکه های لمینت را قرار دهید و اطمینان حاصل کنید که تکه ها کاملا به یکدیگر متصل شده اند و با چکش پلاستیکی آنها را در جای خود محکم کنید. این کار را به آرامی انجام دهید تا به لمینت ها آسیبی وارد نشود.

  حتما به این موضوع توجه داشته باشید که لمنیت ها را طولی نصب کنید و از یک گوشه شروع و تکه ها را به هم محکم کنید تا به گوشه دیگر اتاق برسید زمانی که خط اول از لمنیت ها کامل شد ردیف دوم را قرار دهید اگر در گوشه اتاق جای کافی برای لمنیت بعدی وجود نداشت تکه ها را برش دهید تا به صورت کامل کف اتاق پوشیده شود.

  ردیف ها را پشت سر هم با دقت و حوصله و همچنین محکم در کنار هم قرار دهید تا تمامی آنها کامل شوند و در کل اتاق عمل نصب لمینت روی سرامیک را انجام داده باشید.

  نصب و تعمیر کفپوش چوب

  مزایای استفاده از کفپوش از جنس چوب :

    هوای داخل خانه به واسطه کفپوش چوبی سالم تر است.

    این کفپوش ها می توانند کربن را درخود ذخیره کنند.

    این کفپوش ها در پایان عمر خود میتوانند دوباره به چرخه تولید بازگردند یا سوزانده شوند.

    عمر این کفپوش ها می تواند تا صدها سال برسد و ماندگاری بالایی دارند.

  اگر تصمیم به نصب لمینت دارید می توانید با افراد نوین خانه ارتباط برقرار کرده و پروژه خود را با کیفیت بالا و در زمان مقرر تحویل بگیرید.

   

  تعمیر سریع و اثر بخش لمینت کف

  اگرچه این نوع کفپوش ها ماندگاری بالایی دارند اما به این معنا نیست که در اثر موارد خارجی غیر قابل آسیب خواهند بود. این کفپوش ها ممکن است در اثر تردد حیوانات خانگی ، کودکان ، جابجایی وسایل خانه و غیره صدمه ببیند. اما در این موارد لزوما نیاز به تعویض کامل نمی باشد و با تعمیر کفپوش برخی قسمت ها دوباره می توانید همان کفپوش زیبا و سالم قبل را داشته باشید.

  https://www.novinkhane.com

  برای اطلاعات تکمیلی تر در این مورد می توانید با شماره 09398644179 تماس حاصل کنید.


  برچسب : نصب لمینت روی سرامیکتعمیر لمینت کفتعمیر پارکت لمینتنصب کفپوش تعمیر کفپوش پارکت لمینت چوب کفپوش چوبی کفپوش زیبا

  1. نوین خانه
  2. کاشی کاری
  3. نصب لمینت روی سرامیک, تعمیر لمینت کف, تعمیر پارکت لمینت 0939-8644179