نصب چارچوب پنجره, چارچوب پنجره, چارچوب پنجره دوجداره

نصب چارچوب پنجره, چارچوب پنجره, چارچوب پنجره دوجداره

انواع مختلف چارچوب پنجره

انواع مختلفی از چارچوب های پنجره وجود دارد که در این قسمت از سایت به توضیح چارچوب های آلومینیومی و چوبی و upvc می پردازیم

چارچوب های آلومینیومی

این نوع از چارچوب های پنجره بسیار محکم و در عین حال سبک می باشند و برای نگهداری شیشه های سنگین بسیار مناسب می باشند فرض کنید به دلیل وجود سر و صدا در اطراف خانه خود به پنجره ای با شیشه های ضخیم نیاز دارید و طبیعتا هرچقدر ضخامت شیشه بیشتر باشد شیشه سنگین تر می شود و همچنین در خیلی از مواقع برای بوجود آوردن عایق صوتی مناسب در پنجره های چند جداره فاصله جداره ها را بیشتر از حد معمول در نظر می گیرند که چارچوب های آلومینیومی برای این کار و شیشه های با ضخامت زیاد مناسب می باشند.

این چارچوب ها قابلیت رنگ شدن دارند و می توانند به رنگ های مختلفی رنگ آمیزی شوند اما آلومینیوم نگهداری سختی دارد و باید به دوره های متناوبی تمیز شود و همچنین در شهر های با آلودگی بالا مانند تهران این چارچوب به مرور زمان خورده می شود و از بین می رود.

چارچوب های چوبی

این نوع از چارچوب ها بیشتر به دلیل زیبایی ای که به خانه می دهند مورد استفاده قرار می گیرند و برای سبک دکوراسیون سنتی خانه بسیار مناسب و زیبا هستند همچین این نوع از چارچوب ها برای حفظ گرمای داخل خانه بسیار مناسب می باشند. اما چارچوب های چوبی برای شهرهای با رطوبت زیاد مناسب نیستند و همچنین نگهداری از آنها بسیار سخت می باشد و همیشه باید یکی از اولویت های شما قرار گیرند. این نوع از چارچوب ها قابلیت رنگ آمیزی نیز دارند اما به دلیل اینکه رنگ خود چوب بسیار زیبا است در بیشتر مواقع به صورت طبیعی مورد استفاده قرار می گیرند.

چارچوب های upvc

این نوع از چارچوب ها بسیار نگهداری آسانی دارند و به همین دلیل طول عمر بالایی نیز دارند. اگر مواد سازنده این نوع از چارچوب ها از کیفیت های جهانی پیروی کنند تا 15 یا ۲۰ سال عمر می کنند این نوع از چارچوب ها در تنوع بسیاری از رنگ بندی ها قابل ساخته شدن هستند و دیگر ویژگی های آنها این است که در اشکال مختلف برای خانه شما قابل ساخته شدن می باشند. اطلاعات کامل تر در مورد پنجره های دوجداره upvc در لینک می باشد.

آیا در چارچوب پنجره های خانه با مشکل مواجه شده اید؟

هر زمان احساس کردید که چارچوب پنجره ها دچارآسیب ، زنگ زدگی ، شکستگی یا هرگونه مشکل دیگری شده است با نوین خانه ارتباط برقرار کنید تا افراد متخصص در این حوزه برای برطرف نمودن این مورد به منزل شما بیایند. با تعمیر یا تعویض چارچوب ها هم می توانید جلوه زیباتری از بیرون به منزل خود بدهید و در کنار آن می توانید از اتلاف انرژی و صورتحساب های بالا در فصول سرد نیز جلوگیری کنید.

لینک پیشنهادی نوین خانه : انواع پنجره دوجداره

چارچوب های پنجره ها را با کمک افراد نوین خانه محکم کنید . شماره تماس 09306887871