پنجره ها

هر زمان نیاز به پنجره جدیدی داشتید ویا آنکه چارچوب آن با مشکل مواجه شد ، می توانید از تیم نوین خانه بهره ببرید. به شما درخرید پنجره جدید ،از جای دراوردن قبلی و جایگزین نمودن مورد خریداری شده کمک خواهیم نمود.


 • راهنمای خرید پردهای فانتزی,پرده های پذیرایی

  در بسیاری از مواقع افراد پرده های اتاق را یا خیلی بلند می آویزند یا خیلی کوتاه و در حقیقت در تنظیم ابعاد و نصب درست آن با مشکل مواجه می شوند.می توانید بر روی تیم نوین خانه دراین زمینه حساب کنید و پرده ها را بدون نقص نصب کنید.

 • عایق پنجره, عایق پنجره ها, عایق پنجره دوجداره

  یکی از ساده ترین راه ها برای حفظ انرژی و گرمای خانه عایق و دوجداره نمودن پنجره هاست. با یک تماس تمامی گزینه های موحود را به شما ارائه می کنیم و با نظر شما بهترین و سازگارترین مورد را برایتان انتخاب و اجرا خواهیم نمود. این امر می تواند در مورد درب های ورودی خانه نیز استفاده گردد.

 • نصب چارچوب پنجره, چارچوب پنجره, چارچوب پنجره دوجداره

  لازم است که در هر فصل چارچوب های پنجره ها خصوصا چارچوب های چوبی را چک کنید. با چارچوب های خراب هزینه های بالایی برای اسراف انرژی خواهید پرداخت. افراد نوین خانه مشکلات پنجره ها را برطرف نموده و اگر نیاز به چارچوب های جدید داشته باشید نیز به شما یاری خواهند رساند.

 • نصب پنجره upvc, نصب پنجره های دوجداره, تعمیر پنجره آلومینیومی

  با نصب پنجره جدید بهترین فرصت جهت دریافت نور کافی از محیط بیرونی را فراهم می گردد. یا شاید شما مایل باشید پنجره کنونی را با نمونه های جدید جایگزین کنید. افراد تیم نوین خانه با مهارت کافی و لازم جهت انجام این امر به شما کمک خواهند نمود تا بتوانید مدرن ترین انواع پنجره را داشته باشید و درکنار آن بتوانید ازاتلاف انرژی جلوگیری کنید.

 • عایق صدا برای عایق بندی پنجره های قدیمی

  در این قسمت از سایت شما با نهوه چگونگی عایق کردن پنجره ها آشنا می شوید که چند روش ارزان برای شما مثال زده ایم
 0939-8644179