نصب پارکت روی سرامیک

نصب پارکت روی سرامیک

نصب پارکت روی سرامیک

با نصب پارکت بر روی سرامیک شما به خانه خود یک نما و احساس کفپوش چوبی را می دهید و به دلیل اینکه پارکت قیمت ارزان تر و دوام بالاتر و همینطور اگر لکه بر روی آن باشد به راحتی پاک می شود بسیار به صرفه تر برای خانه شما می باشد.

اگر شما می خواهید ارزش خانه خود را به صورت سریع و با هزینه ای معقول بالا ببرید نصب پارکت روی سرامیک یک حرکت هوشمندانه است چراکه هم به خانه شما احساس نو بودن می دهد و همینطور این کار کاملا به چشم می آید و دیده می شود و بسیار بیشتر از هزینه ای که برای این کار انجام می دهید به ارزش خانه خود می افزایید.

نصب پارکت روی سرامیک
نصب پارکت روی سرامیک

بررسی سرامیک های کف برای نصب پارکت

قبل از اینکه شروع به نصب پارکت روی سرامیک کنید حتما از این موضوع اطمینان حاصل کنید که هیچکدام از کاشی های کف شکستگی ندارند و اگر کاشی ای شکستگی داشت می توانید با اپوکسی آنها را پر کنید و یا اگر شکستگی بزرگ بود حتما با یک کارشناس خبره در این زمینه مشورت کنید.

اندازه گیری لمینت یا پارکت ها

با اندازه گیری متراژ اتاق پارکت ها را به گونه ای تقسیم بندی کنید که بهینه ترین حالت برای نصب پارکت لمینت ها بوجود بیاید و با این کار از هدر رفت لمنیت جلوگیری کنید. بین دیوار و لمینت حدود 4 تا 5 سانتی متر فاصله بگذارید برای این کار می توانید از لبه کاشی ها به عنوان متر و تراز استفاده کنید.

نصب لمینت یا پارکت روی سرامیک

در هنگام نصب پارکت روی سرامیک ضروری است که فاصله خالی بین دیوار و پارکت که در مرحله قبل در نظر گرفتیم با یک نگهدارنده محکم شود و همنطور ضروری است که از یک طرف دیوار خانه شروع کنید و به صورت طولی تکه های پارکت را قرار دهید و اطمینان حاصل کنید که تکه ها کاملا به یکدیگر متصل شده اند و با چکش پلاستیکی آنها را در جای خود محکم کنید. این کار را به آرامی انجام دهید تا به پارکت ها آسیبی وارد نشود.

حتما به این موضوع توجه داشته باشید که پارکت ها را طولی نصب کنید و از یک گوشه شروع و تکه ها را به هم محکم کنید تا به گوشه دیگر اتاق برسید زمانی که خط اول ازپارکت ها کامل شد ردیف دوم را قرار دهید اگر در گوشه اتاق جای کافی برای پارکت بعدی وجود نداشت تکه ها را برش دهید تا به صورت کامل کف اتاق پوشیده شود.

ردیف ها را پشت سر هم با دقت و حوصله و همچنین محکم در کنار هم قرار دهید تا تمامی آنها کامل شوند و در کل اتاق عمل نصب پارکت روی سرامیک را انجام داده باشید.

حتما این مساله را مورد توجه دقیق داشته باشید که فاصله های بین پارکت ها با مواد مخصوص برای عدم نفوذ آب پر شوند. در غیر این صورت شما باید تعمیر پارکت باد کرده را انجام دهید. چرا که آب باعث باد کردن و یا برامدگی پارکت می شود.

نصب و تعمیر کفپوش پارکت چوبی

مزایای استفاده از کفپوش از جنس چوب :

  هوای داخل خانه به واسطه کفپوش چوبی سالم تر است.

  این کفپوش ها می توانند کربن را درخود ذخیره کنند.

  این کفپوش ها در پایان عمر خود میتوانند دوباره به چرخه تولید بازگردند یا سوزانده شوند.

  عمر این کفپوش ها می تواند تا صدها سال برسد و ماندگاری بالایی دارند.

اگر تصمیم به نصب لمینت روی سرامیک دارید می توانید با افراد نوین خانه ارتباط برقرار کرده و پروژه خود را با کیفیت بالا و در زمان مقرر تحویل بگیرید.

تعمیر سریع و اثر بخش لمینت کف

اگرچه این نوع کفپوش ها ماندگاری بالایی دارند اما به این معنا نیست که در اثر موارد خارجی غیر قابل آسیب خواهند بود. این کفپوش ها ممکن است در اثر تردد حیوانات خانگی ، کودکان ، جابجایی وسایل خانه و غیره صدمه ببیند. اما در این موارد لزوما نیاز به تعویض کامل نمی باشد و با تعمیر کفپوش برخی قسمت ها دوباره می توانید همان کفپوش زیبا و سالم قبل را داشته باشید.

منبع : myhandyman

برای اطلاعات تکمیلی تر در این مورد می توانید با شماره 09398644179 تماس حاصل کنید.

موضوع : نصب پارکت لمینت

 0939-8644179