تعمیر کفپوش پارکت,تعمیر پارکت لمینت

تعمیر کفپوش پارکت,تعمیر پارکت لمینت

تعمیر پارکت لمینت

در این قسمت از سایت ما قصد داریم روش تعمیر کفپوش پارکت و لمینت خیلی سریع و آسان که خودتان در خانه به راحتی انجام دهید را به شما آموزش دهیم البته این روش فقط برای خراش ها و یا سوراخ های بسیار کوچک در لمینت به کار می رود.

به عنوان مثال سوراخی که بر اثر افتادن چاقو با نوک بر روی لمینت با بوجود می آید و یا بوجود آمدن خراش بر اثر کشیدن وسیله ای بر روی لمینت و …

روش تعمیر لمینت برای خراش کوچک

مواد و وسیله های مورد نیاز برای تعمیر لمینت به صورت زیر می باشد :

یک قوطی f99 floor fill solvent که در تصویر زیر مشخص است

تعمیر پارکت لمینت

رنگ مخصوص لمینت و متناسب با floor fill مورد استفاده

تعمیر پارکت لمینت

یک کاردک یا ماله

یک تکه کارتن یا مقوا

دستمال توالت

ابتدا مقداری از ماده floor fill solvent را بر روی دستمال بریزید و کامل نقطه ای که خراش و یا سوراخ دارد را پاک کنید این کار را به آرامی و نرمی انجام دهید و اطمینان حاصل کنید که کاملا تمیز شده باشد.

بعد از مرحله بالا مقوا و یا کارتن را آورده و مقداری از رنگ مخصوص را بر روی آن بریزید بر روی مقوا با استفاده از کاردک مقداری با رنگ بازی کنید و آن را هم بزنید تا شل شود به این صورت که چند بار بر روی مقوا کاملا رنگ را پهن کنید و دوباره آن را جمع کنید.

کاردک را کاملا تمیز کنید و یا از کاردک دیگری استفاده کنید این کار به این منظور است که اگر مقداری از رنگ روی کاردک خشک شده باشد تعمیر کفپوش شما به درستی صورت نمی گیرد و به مشکل می خورید.

ویدئو تعمیر حفره در کفپوش پارکت

در مرحله بعد مقدار خیلی کم به انداره خراش و یا سوراخ بوجود آمده در کفپوش لمینت شما با کاردک از روی مقوا رنگ بردارید و خیلی آرام و با دقت بر روی خراش و یا سوراخ قرار دهید و آن را کاملا صاف کنید.

در مرحله بالا حتما کار را به صورت خیلی آرام و با حوصله زیاد انجام دهید. حدودا 5 دقیقه صبر کنید تا رنگ کمی خود را محکم کند و کمی خشک شود.

سپس با استفاده از کاردک مکان هایی که رنگ از خراش و یا سوراخ بیرون زده است را بردارید چهار طرف مکان خرابی را کاملا با کاردک تمیز کنید.

خیلی آرام با استفاده از کاردک برآمدگی رنگ را نیز بردارید در این مرحله کاملا مراقب باشید که زیاد از روی رنگ برندارید یا خسارتی به کفپوش لمینت وارد نکنید.

تعمیر کفپوش لمینت

در این مرحله تکه ای از دستمال را بردارید و مقداری از قوطی floor fill را بر روی آن بریزید و سپس به صورت بسیار آرام و با دقت زیاد بر روی محلی که رنگ قرار دارد حرکت دهید و برآمدگی ها را پاک کنید.

این کار را تا زمانی ادامه دهید که سطح محل خرابی با سطح کفپوش لمینت شما یکسان شده باشد.

توجه داشته باشید که اگر این مرحله را به آرامی انجام ندهید ممکن است باعث بوجود آمدن تورفتگی در لمینت شوید و برای شما مشکل ساز شود.

بعد از اتمام کار حدود 4 تا 5 ساعت به کفپوش وقت دهید تا کاملا مشاهده کنید که روش تعمیر لمینت به خوبی صورت گرفته است.

تعمیرات کفپوش پارکت

1- کیت تعمیر لمینت
2- شکستگی و خرابی لمینت
کفپوش های چوبی به علت قرار گرفتن مبلمان و وسایل دیگر بر روی آنها معمولا نسبت به دیگر بخش های خانه بیشتر آسیب پذیرند. خراشیدگی ها و خط و خش ها می تواند جلوه این کفپوش ها را از بین ببرد و به مرور زمان به طور کل شما را به تعویض کفپوش نیازمند کند. 

1-کیت تعمیر لمینت

در ابتدای کار لازم است تا با سنباده خرده چوب ها را از بین ببرید و سپس رنگ مورد نظر خود را در داخل کیت قرار دارد  در سطح مورد نظر اعمال کنید. مداومت در این کار حرف نخست را می زند.

رنگ مورد نظر را چندین بار در قسمت خراشیدگی می زنید و این عمل را تا زمانی که رنگ این بخش با سایر بخش ها همرنگ شود ادامه می دهید. سپس با سنباده بار دیگر برروی قسمت مربوطه می کشید تا تمامی رنگهای اضافی اطراف آن پاک شود. سپس با استفاده از لاک لمینت رنگ بخش مربوطه را طبیعی تر می کنید .

تعمیر کفپوش پارکت، تعمیر پارکت لمینت

2- شکستگی و خرابی لمینت

در بسیاری از مواقع به دلیل جابجایی اجسام سنگین و یا برخورد وسایل سنگین به کف ، مشاهده می کنید که برخی یا تمام بخش های کفپوش دچار شکستگی خرابی و دیگر مشکلات شده اند. در این مواقع می توان برخی از بخشهای کفپوش را ترمیمنمود تا شکستگی یا خرابی پیشرفت نکند و یا در نهایت باید برای تمامی بخش های مربوطه عمل نصب کفپوش پارکت را مجددا انجام نمایید.

تعمیرات کف پوش پارکت, تعمیرات کف کاذبدر زمینه تعمیر لمینت و کفپوش خود می توانید با کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایید. برای اطلاعات بیشتر می توانید تعمیر پارکت باد کرده را نیز بخوانید.

خرابی و مشکل در کف خانه نه تنها برای اعضای خانواده خطرناک می باشد بلکه از نظر زیبایی خانه نیز بسیار تاثیر گذار می باشد. کارشناسان نوین خانه می توانند درتعمیرات پارکت چوبی خانه به شما کمک کنند.

تعمیرات کف پوش پارکت, تعمیرات کف کاذب

برای آشنایی بیشتر در این خصوص می توانید از طریق شماره  09306887871  تماس حاصل نمایید.

موضوع : نصب پارکت لمینت