تعمیر کفپوش لمینت, نصب کفپوش پی وی سی

تعمیر کفپوش لمینت, نصب کفپوش پی وی سی

نصب و تعمیر لمینت

1) نکات پیش از نصب لمینت

2) دلایل محبوبیت لمینت

3 ) نحوه نظافت لمینت

برای آن دسته از افرادی که به دنبال یک کفپوش شیک و زیبا و در عین حال کاربردی هستند می توانکفپوش لمینت را پیشنهاد داد. لمینت در سال های اخیر یکی از محبوبترین انواع کفپوش بوده است.  اگر شما نیز جنس کفپوش خود را از لمینت انتخاب کرده باشید حتما برایتان پیش آمده که قصد داشته باشید نسبت به نصب یا تعمیر لمینت موجود اقدامی انجام دهید.

1) نکات پیش از نصب لمینت

لمینت ها را حداقل 24 ساعت قبل از آنکه نصب شوند در محل مورد نظر قرار دهید تا با آب و هوای محیط وفق پیدا کنند . کف قسمتی که قرار است لمینت ها در آن نقطه قرار گیرد کاملا تمیز باشد و هم چنین هیچ گونه نم و رطوبتی در کف قرار نداشته باشد تا عمل نصب و تعمیر لمینت به درستی اجرا شود.

تعمیر کفپوش لمینت, نصب کفپوش پی وی سی

2) دلایل محبوبیت لمینت

در ادامه به برخی دلایل محبوبیت این کفپوش اشاره ای داریم:

  ماندگاری بالا لمینت

  قیمت پایینتر و سادگی نصب لمینت

  سازگاری با آب لمینت

  گستره وسیعی از طراحی ها و بالا بودن گزینه های انتخاب لمینت

تعمیر کفپوش لمینت, نصب کفپوش پی وی سی

3) نحوه نظافت لمینت

از کشیدن هرگونه جسم نوک تیز مثل پیچ، میخ و غیره بر روی اینگونه کفپوش خودداری کنید. برای تمیز کردن لمینت ها از مواد شوینده شیمیایی استفاده نکنید. در دوره های متفاوت بخش زیرین رادیاتورهای منزل را چک کنید تا اگر نشتی وجود دارد سریعا متوجه شوید. گلدانهای حاوی گل طبیعی را بر روی لمینت ها قرار ندهید زیرا که عمل آب دادن به گل ها احتمال نشت آن را به سطح زیرین افزایش خواهد داد. از بخار شو و تی حوله ای می توانید برای نظافت استفاده کنید. در قسمت جلوی حمام و سرویس بهداشتی حتما از پادری مناسب و ضخیم با قدرت جذب آب بالا استفاده کنید. هنگام جابجایی وسایل خانه هرگز آنها را بر روی زمین نکشید. 

تعمیر کفپوش لمینت, نصب کفپوش پی وی سی

و در نهایت برای نظافت بهتر ، در ابتدا گردگیری لمینت ها را با جاروی دستی یا جاروی برقی انجام دهید و پس از آن از تی حوله ای که صرفا برای نظافت لمینیت ها خریداری کرده اید استفاده کنید. آن را نم دار کرده و به نظافت بپردازید.

برای نصب و تعمیر لمینیت های خود می توانید با تیم نوین خانه در ارتباط باشید. هم چنین اگر خود نیز در این حوزه فعالیت دارید می توانیدبه عضویت تیم نوین خانه درآیید.

تعمیر کفپوش لمینت, نصب کفپوش پی وی سی

همین امروز با شماره 09306887871 تماس بگیرید و یا فرم آنلاین نوین خانه را پر کنید.