تعمیرات پارکت منزل

تعمیرات پارکت منزل

تعمیرات پارکت منزل شامل چه چیزهایی می باشد؟

کفپوش پارکت در حال حاضر بسیار محبوب است و با بسیاری از سبک های زیبا قابل ارایه است. اگر به اندازه کافی خوش شانس باشید برای خرید یک خانه جدید و تنها برای پیدا کردن پارکت اصلی، مشکل داشته باشید، احتمالا می توانید آن را بازیابی کنید و کف اصلی خانه را با تعمیرات پارکت منزل حفظ کنید.

این پروسه به سن و شرایط بستگی دارد سن از اهمیت ویژه ای برخوردار است، با توجه به بازسازی کفپوش ، پارکت بدون شک در گذشته با فرش و پوشش های لاستیکی و غیره پوشانده شده است. هنگامی که این پوشش ها برداشته می شوند، بلوک ها اغلب پوسیده شده است و در بعضی موارد فاسد می شوند و برای تعمیرات پارکت منزل نیاز به جایگزینی دارند.

تعمیرات پارکت منزل

در ابتدا برای قرار دادن پارکت ها باید مراقبت خوبی از هر گوشه‌ای از طبقه‌ی منزل داشته باشیم. گاهی اوقات می‌توانیم قطعاتی از تخته‌های کف را که در اثر آسیب فیزیکی خراب شده است را پیدا کنیم و آن‌ها را می‌توان با اصلاح قطعات یا جایگزینی قطعات جدا شده از پارکت و یا نوع دیگری از کف پوش تعمیر کرد.

لینک پیشنهادی نوین خانه : تفاوت پارکت و لمینت

تعمیرات پارکت منزل

با کمک تهیه کنندگان مواد چوب اصلاح شده در بسیاری از موارد می توان یک یا چند طبقه مشابه چوب سخت که در طبقه‌های منزل استفاده می‌شود را پیدا کرد. با این حال، اگر این امکان پذیر نیست، ممکن است بشود برخی از مواد جدید را برای جایگزینی مناطق آسیب دیده پیدا کنیم. پس از آن اطمینان حاصل خواهیم کرد که تخته‌های جدید و قدیمی کف معمولا با تنظیم رنگ تخته‌ها یا بلوک‌ها یا رنگ آمیزی منطقه با انتخاب رنگ نزدیک به چوب اصلی به یکدیگر متصل می‌شوند.

تعمیرات پارکت منزل

تعمیرات پارکت منزل

تعمیرات کف می‌تواند فعالیت‌های گسترده‌ای از جایگزینی بلوک چوب و پر شدن شکاف، رنگ آمیزی، شیبداری و یا آب بندی را شامل شود. شرایط کف منزل شما یا آنچه شما در ذهن دارید مهم نیست. کفپوش می تواند به شما کمک کند و برای سال ها کف منزل شما تمیز و زیبا باقی بماند.پارکت ها مناسب برای هر نوع طبقه ای اعم از مسکونی یا تجاری، چوب نرم، چوب سخت، طبیعی، مهندسی یا لمینیت.

تعمیرات پارکت منزل

حفاظت از هر طبقه پارکت و تغییر جایگزین آسیب دیده پس از تعمیرات پارکت منزل

پر کردن فاصله: شکاف‌های موجود روی کف‌پوش منجر به از دست دادن گرما از طریق کف می‌شوند. همچنین به محلی برای تجمع آشغال‌ها تبدیل می‌شوند. آستین‌ها را بالا بزنید و با استفاده از درزگیر، چسب چوب یا بتونه چوب شکاف را پر و چوب را تعمیر کنید. بسته به اندازه هر شکاف، می توان با یک ترکیب از گرد و غبار چوب و رزین شکاف ها را پر کرد.

تعمیرات محلی برای اتمام لمینیت مهندسی شده: از همه مهمتر داشتن کف اتاق رنگ آمیزی شده است موضوع ترجیح شخصی است و ممکن است ایده خوبی باشد اگر شما احساس می کنید از رنگ و ظاهر کف اتاق خود خسته شده اید. یک رنگ باعث می شود اتاق شما بسیار متفاوت تر به نظر برسد.

آب بندی: می توان کف را با استفاده از روغن، موم یا لاک زدن مهر و موم کرد. همه این ها دارای مزایا و معایب خاصی هستند، به علاوه هر یک به طبقه ی شما نگاه متفاوتی می دهد.

تعمیرات پارکت منزل

بعد از تعمیرات پارکت منزل دوام فینیشینگ مورد کاربرد بر روی کفپوش های چوبی بسته به میزان رفت و آمد و گونه ی چوب آن دارد اما به طور میانگین می توان گفت عمر مفید لاک یا روغن اجرا شده بر روی پوشش چوبی به عنوان پوشش محافظتی ۸ سال بدون نیاز به بازسازی و اجرای مجدد آن خواهد بود.

تعمیرات پارکت منزل

تعمیرات پارکت منزل

موضوع : نصب پارکت لمینت