نصب تلویزیون روی دیوار, نصب تلویزیون روی میز

نصب تلویزیون روی دیوار, نصب تلویزیون روی میز

نصب تلویزیون روی دیوار

در بسیاری از مواقع به دلیل تغییر مکان زندگی نیاز به نصب تلویزیون روی دیوار خواهیم داشت که اگر این جابه جایی ها زیاد باشد نمیتوان هر بار هزینه ای را برای این کار در نظر گرفت.

این اتفاق برای کسانی که مستاجر هستند بیشتر اتفاق می افتد چرا که این افراد بیشتر نیاز به جابه جایی مکان زندگی خود خواهند داشت.

بنابراین برای حل این مشکل تصمیم گرفتیم که درباره نصب تلویزیون روی دیوار آموزشی را برای شما قرار دهیم تا شما به راحتی بتوانید این کار را انجام دهید.

در این آموزش که برای شما تهیه کرده ایم تلاش داشته ایم که به صورت بسیار آسان و در مدت زمان کم شما بتوانید خود کار نصب تلویزیون روی دیوار را انجام دهید.

اولین کاری که شما باید برای نصب تلویزیون روی دیوار انجام دهید تهیه نگهدارنده تلویزیون روی دیوار است که به آن پایه نگهدارنده تلویزیون و یا پایه دیواری گفته می شود.

در هنگام تهیه پایه دیواری تلویزیون حتما به این موضوع توجه داشته باشید که این پایه برای تلویزیون شما مناسب باشد و توانایی تحمل وزن تلویزیون شما را داشته باشد.

همینطور در نظر داشته باشید که پایه دیواری تلویزیونی که خریداری می کنید دارای زاویه مناسب برای شما باشد و قابلیت تغییر زاویه را دارا باشد. این تغییر زاویه هم باید به صورت افقی باشد و هم اینکه باید به صورت عمودی قابلیت جابه جایی را داشته باشد.

وسایلی که شما برای نصب تلویزیون روی دیوار نیاز خواهید داشت به صورت زیر می باشد.

متر

مداد

دریل

پیچ گوشتی

لینک پیشنهادی نوین خانه :‌ آموزش ویدئویی نصب تلویزیون به دیوار

ابتدا باید مکان مناسبی را که می خواهید نصب تلویزیون روی دیوار را انجام دهید مشخص کنید بهترین مکان برای تلویزیون روی دیوار در ارتفاع 11۰سانتی متری از زمین می باشد.

با استفاده از متر عرض تلویزیون خود را اندازه گیری کنید و از زمین تا ارتفاع 11۰ + نصب اندازه تلویزیون اندازه گیری کنید و با مداد روی دیوار علامت گذاری کنید.

طول پایه دیواری تلویزیون را اندازه گیری کنید و از نقطه ای که روی دیوار نصب کرده اید به سمت چپ و راست به اندازه نصف طول پایه دیواری تلویزیون اندازه گیری کنید و علامت بزنید.

پایه دیواری تلویزیون دارای یک مستطیل می باشد که به دیوار با میخ می چسبد و بقیه لوازم پایه بر روی آن نصب می شود.

مستطیل پایه دیواری تلویزیون را روی دیوار به نحوی قرار دهید که نقطه هایی که برای مرکز و اطراف آن مشخص کرده اید را پوشش دهد.

برای اطمینان بیشتر از صاف و موازی بودن پایه دیواری تلویزیون با زمین می توانید از تراز برای اینکار نیز استفاده کنید.

بعد از اینکار 4 سوراخ بر روی پایه دیواری مشاهده می کنید که باید با استفاده از مداد این چهار نقطه را روی دیوار علامت گذاری کنید.

سپس پایه را روی زمین قرار دهید و با استفاده از دریل مکان هایی که برای پایه دیواری مشخص کرده اید را سوراخ کنید.

براکت ها را بر روی سوراخ هایی که ایجاد کرده اید قرار دهید و پایه دیواری تلویزیون را بر روی دیوار قرار دهید و سپس پیچ ها رار روی براکت ها بچرخانید تا پایه دیواری تلویزیون را به دیوار محکم کنند.

بعد از اینکه پایه دیواری تلویزیون را بر روی دیوار محکم کردید نویت به قسمتی از پایه دیواری می رسد که باید به پشت تلویزیون وصل شوند.

بر روی پشت تلویزیون شما 4 پیچ وجود دارد که برای نصب پایه دیواری تلویزیون می باشد. پیچ ها را باز کنید پایه دیواری قسمت تلویزیون را روی تلویزیون قرار دهید و دوباره پیچ ها را ببندید و محکم کنید.

با کمک شخص دیگری از خانواده خود تلویزیون را بلند کنید و بر روی پایه ای که روی دیوار محکم کرده اید قرار دهید این کار را با دقت و به صورت درست انجام دهید.

کابل های موجود مانند hdmi و برق و … را وصل کنید و از تماشای تلویزیون نصب شده روی دیوار لذت ببرید.

امیدوارم آموزش نصب تلویزیون روی دیوار برای شما مفید بوده باشد. با نظرات خود انتقادات و پیشنهادات خود را به ما برسانید و یا از ما حمایت کنید.

نصب تلویزیون های دیواری

کار نصب تلویزیون شما به صورت حرفه ای انجام خواهد شد

یکی از بهترین روش های برای استفاده از فضای خانه ، نصب تلویزیون بر روی دیوار می باشد هرچند که انجام این کار دشواری خاص خودش را دارد. از یک طرف باید مراقب دیوار باشید تا صدمه ای به آن وارد نشود و از سوی دیگر باید مراقب تی وی خود باشید . درکنار تمام این مسائل باید از نظر سیم کشی ها ، پنهان کردن آنها و مواردی از این قبیل نیز به درستی عمل کنید.  در نظر بگیرید که اگر بخواهید خودتان این کار را انجام بدهید علاوه بر خستگی ، زمان زیادی نیز صرف خواهید نمود.

بنابراین به شما پیشنهاد می کنیم که این کار را به افراد حرفه ای نوین خانه بسپارید!  تیم نوین خانه می تواند در تمامی پروژه های خانه شما از نجاری گرفته تا مونتاژ وسایل خانه یاری رسان شما باشد.

  افراد نوین خانه قابل اعتماد و در اسرع وقت برای حل مشکلات شما حضور خواهند داشت.

  هر یک از اعضای تیم در حوزه تخصصی خود دارای سال ها تجربه و مهارت است.

  در تحویل پروژه دقیق هستیم.

  ما کار افراد خود را تضمین می کنیم.

تلویزیون دیواری شما را در مدت کم نصب نموده و زیبایی خانه شما را دو چندان کرده ، همچنین فضای بیشتری برای قرار دادن دیگر وسایل شما فراهم خواهیم کرد. همین امروز با شماره 09306887871