فنس کشی باغ, فنس کشیدن دور باغ

فنس کشی باغ, فنس کشیدن دور باغ

با یک تماس با نوین خانه کار فنس کشیدن دور باغ را انجام دهید، از ساخت تا نصب فنس کشی دور باغ را با نوین خانه انجام دهید.

جهت نصب انواع فنس و حفاظ با جنس های مختلف نظیر چوبی،  پی وی سی ، فلزی ، آلومینیومی و غیره می توانید از مشاوران و کارشناسان تیم نوین خانه کمک بگیرید.

4 مرحله برای فنس کشیدن دور باغ

فنس کشیدن دور باغ

حیوان ها عموماً موجودات دلپذیری برای تماشا هستند، در حالی که تعداد زیادی از آنها می تواند صدمات وحشتناکی به درختان و مزرعه شما وارد کنند. اینکه یک یا دوحیوان وارد ملک شما شوند باعث دردسر زیادی نخواهد شد. اما 30 یا 40 حیوان چطور؟ شاید بخواهید از هر چیزی با فنس کشیدن دور باغ محافظت کنید.

باید بدانید که حیوان ها هنگام بازدید از این مزارع می توانند بسیار مخربتر باشند. من از روی تجربه این حرف را می زنم، چرا که در اوایل بهار، حیوان های زیادی وارد مزرعه من شدند.

چگونگی انجام فنس کشیدن دور باغ

با وجود حیوانات زیادی در اطراف خود، معلوم شد که بدون فنس کشی دور باغ، کاشت باغ سبزی سالانه اولویت شما نخواهد بود. با توجه به اینکه این پروژه از اهمیت بسیار کمی برخوردار است، فنس ها باید از ساختی ساده و آسان و در عین حال مؤثر در برابر حیوانات باشد. اگر مثل من با حیوانات سر و کار دارید، در اینجا به چیزی که من طراحی کرده ام می پردازیم، شاید برای شما مفید باشد.

مرحله 1: فنس کشیدن دور باغ – ستون ها

پس از مشخص کردن منطقه ای که فنس کشی باید در دور آن باشد و جمع آوری تمام تجهیزات لازم، از ابزار حفر سوراخ یا دیلم برای ایجاد سوراخ ها در هر گوشه برای ستون های چوبی خود استفاده کنید، که همه این ستونها فنس کشی را محکمتر می کند.

حداقل چهار ستون چوبی لازم است (یکی برای هر گوشه فنس کشی مربع). اگر می خواهید فنس کشی غیر مربعی یا بسیار بزرگ نصب کنید، باید ستونهای چوبی بیشتری داشته باشید و ستون های چوبی بیشتر می تواند برای استحکام دروازه فنس مفید باشد. آنها باید حداقل 60 سانت داخل زمین و حدود 2 متر و 40 سانت بالاتر از سطح زمین باشند.

علاوه بر این، ستونهای گوشه باید به طور ایمن تنظیم شوند تا وزن فنس کشی ها باعث نشود تا آنها بالاتر از حد متوسط ​​قرار گیرند – ممکن است نیاز باشد تا ستونها را در بتون قرار داده یا آنها را با ستون های مورب اضافی محدود کنید.

پس از نصب ستونهای چوبی، شکاف ها را با تعداد مساوی ازستونهای T شکل فلزی پر کنید: یک ستون در هر 2 متری نیمی باید مناسب باشد. آنها را حدود یک متر به داخل زمین فرو کنید و یک متر و نیم را بالای زمین قرار دهید.

مرحله 2: سیم مشبک فنس کشی را وصل کنید

بعد از وارد کردن ستونها می توانید سیم مشبک مخصوص فنس کشی دور باغ را نصب کنید. حتماً آن را در قسمت خارج از ستونها، در داخل فنس کشی باغ قرار دهید تا هر حیوان کنجکاوی که به سمت آن حرکت می کند، نتواند آن را از دور ستونها باز کند.

سطح سیم مشبک را روی قسمت بالایی ستونهای چوبی قرار دهید و شکافی به اندازه دو پا بین قسمت زیرین سیم مشبک و زمین قرار دهید. سیم را با استفاده از گیره های نرده به قسمت های چوبی وصل کنید. از بست کمربندی برای اتصال آن به ستونهای T شکل فلزی استفاده می شود.

لینک پیشنهادی نوین خانه : حفاظ استیل بالکن قیمت

مرحله 3: توری مشبک فنس کشی را وصل کنید

نصب توری مشبک فنس کشی دور باغ کمی پیچیده تر است. برای محافظت در برابر حیواناتی مانند خرگوش و سنجاب، می توانید گودالهای کم عمق و گسترده ای در اطراف قنس کشی باغ خود حفر کنید. در این گودال، می توانید تقریباً 40 سانت توری مشبک را دفن کنید و آن را از داخل فنس کشی جدا کنید تا در صورت تلاش برای حفر زیر فنس کشی، تونل کندن حیوانات توسط توری مشبک فنس کشی متوقف شود. حدود 2 متر باقی مانده از توری مشبک را که هنوز هم بالاتر از سطح زمین است، با استفاده از قلابهای فنس کشی و بستهای کمربندی به ستونها وصل کنید.

مرحله 4: دروازه فنس کشی را نصب کنید

منظور من از “دروازه” صرفاً دروازه ای از آهن فرفورژه با تزیینات زیبا در قسمت میانی فنس کشی نیست، ولی اگر دروازه ای این چنینی دارید حتماً از آن استفاده کنید! تا زمانی که درب به اندازه کافی بزرگ باشد تا هر حیوانی را بیرون نگه دارد، هر نوع دروازه ای می تواند مناسب باشد.

لینک پیشنهادی نوین خانه : حفاظ آهنی پنجره فرفورژه

من از یک درب توری معمولی استفاده کردم، آن را بین دو ستون چوبی تنظیم کرده و به لولا وصل کردم. در پایه درب، یک میله چوبی بین دو ستون می تواند ورودی سنجاب ها را ببندد در حالی که قلاب کارابین ساده درب را بسته نگه می دارد.

با نوین خانه تماس بگیرید.

برای آشنایی بیشتر در این خصوص می توانید از طریق شماره  09306887871  تماس حاصل نمایید.

موضوع: حفاظ پنجره | حفاظ پنجره ساختمان