پولیش مبل, پولیش مبل چرمی

پولیش مبل, پولیش مبل چرمی

رنگ و پولیش مبل

1- نگهداری از وسایل چوبی
2- گردگیری قبل از پولیش
3- روغن خانگی و خمیر دندان برای تمیز کردن چوب
4-پاک کردن لکه از وسایل چوبی
5- پاک کردن کاغذ یا استیکری که بر روی چوب چسبیده

وسایل چوبی در منزل شما به دلیل دوامی که دارند و همچنین گرمایی که به فضای خانه و دکوراسیون داخلی شما می دهند همواره مورد توجه خریداران می باشند. 

1- نگهداری از وسایل چوبی

مبلمان و سایر وسایل چوبی خود را دور از نور مستقیم خورشید و منابع گرمایی یا رطوبتی قرار دهید. ممکن است این عوامل سبب تغییر رنگ یا خشکی وسیله شود. 

پولیش مبل, پولیش مبل چرمی

2-گردگیری قبل از پولیش

حتما می دانید که پیش از پولیش نمودن باید وسیله یا مبل چوبی یا میز چوبی را به دقت گردگیری کنید. توجه کنید که دستمال مخصوص پاک کردن داشته باشید و از دستمال های زبر استفاده نکنید تا خط یا خشی بر روی سطح چوب ایجاد نگردد.

پولیش مبل, پولیش مبل چرمی

3- روغن خانگی و خمیر دندان برای تمیز کردن چوب

اگر لکه های سفیدی بر روی چوب مشاهده نمودید می توانید از خمیر دندان برای پاک کردن آنها استفاده کنید. همچنین روغن خانگی نیز در این زمینه بسیار کارساز می باشد. 

پولیش مبل, پولیش مبل چرمی

4- پاک کردن لکه از وسایل چوبی

می توانید اثرات انگشت را به وسیله یک اسفنج مرطوب از روی وسیله چوبی پاک کنید. البته باید توجه کنید که اسفنج را پیش از تمیز کردن وسایل حسابی آب گیری کرده باشید تا آب اضافی آن بر روی وسیله نماند و باعث باد کردن بخش های مخلتف چوب نشود.

پولیش مبل, پولیش مبل چرمی

5- پاک کردن کاغذ یا استیکری که بر روی چوب چسبیده

برای پاک کردن این موارد از روی چوب هیچگاه از وسایل مثل چاقو یا تیغ استفاده نکنید زیرا که به چوب آسیب وارد خواهید کرد. تنها کافیست از روغن مایع کمک بگیرید. چند قطره از آن را در محل برچسب بریزید و پس از چند لحظه با پارچه لطیف جای آن را پاک کنید.

پولیش مبل, پولیش مبل چرمی


منبع: houzz.com

اگر در مورد رنگ کردن صندلی های آشپزخانه، میزهای سالن نشیمن و یا هرگونه وسیله دیگری در منزل خود تصمیمی دارید حتما با نوین خانه تماس بگیرید. افراد نوین خانه با ابزار و مهارت لازم هرگونه خدمات رنگ و نقاشی را ارائه خواهند داد.

پولیش مبل, پولیش مبل چرمی

برای آشنایی بیشتر در این خصوص می توانید از طریق شماره  09306887871  تماس حاصل نمایید.