نقاشی درب ساختمان, نقاشی درب منزل

نقاشی درب ساختمان, نقاشی درب منزل

نقاشی دربها

اگر در منزل خود به دربهای ساختمان و همچنین چارچوبهای درب دقت کنید متوجه خواهید شد که این دو نقطه نسبت به دیگر مکان های خانه زودتر کثیف یا به اصطلاح چرک می شوند. زیرا که رفت وآمد و تردد افراد خانه در این بخش ها زیادتر است و معمولا هنگام عبور افراد خصوصا کودکان یا افراد مسن از دستان خود برای حفظ تعادل استفاده می نمایند و همین موجب زودتر کثیف شدن این بخش ها می شود. 


یکی از راه های دیرتر چرک شدن درب و چارچوبها استفاده از رنگ های مناسب می باشد. استفاده از رنگی که قابلیت شستشو داشته باشد و نسبت به رنگ های مات دیرتر کثیف شود می تواند شما را به این هدف بسیار نزدیک کند. 
بنابر این لازم است تا با توجه به رنگی که برای دیوارهای خود انتخاب نموده اید و درنظر گرفتن نظر کارشناس مربوطه رنگ مناسب برای درب های ساختمان و همینطور چارچوب ها را نیز انتخاب نمایید.
برای این منظور می توانید از تیم نوین خانه کمک بگیرید.

همانطور که می دانید از جای درآوردن و رنگ کردن هر یک از درب ها وقت زیادی از شما خواهد گرفت. افراد نوین خانه با ابزارهای مخصوص و مهارت لازم قادرند تا در زمان کوتاهتری این کار را به انجام رسانند. اگر بخواهید تنها درب ورودی را رنگ بزنیدو یا اینکه تمامی درب ها را رنگ آمیزی کنید می توانید بر روی متخصصین ما حساب باز کنید.

لینک پیشنهادی نوین خانه : تعمیر درب چوبی

برای آشنایی بیشتر در این خصوص می توانید از طریق شماره  09306887871  تماس حاصل نمایید.