محوطه سازی

انتخاب رنگ جدید برای هر خانه ای ، حس جدیدی را به وجود می آورد. تیم نوین خانه در نقاشی هر قسمت از داخل یا فضای خارجی خانه در کنار شما خواهد بود. افراد ما می دانند که مناسب ترین رنگ و هارمونی درست برای منزل شما چیست و با انجام کار حرفه ای رضایت شما را به دست خواهند آورد.


  • گچ کاری ساختمان, نقاشی ساختمان

    با گچ کاری و نقاشی جلوه جدید به خانه خود می بخشید . چه بخواهید رنگ جدیدی بزنید و چه بخواهید رنگ قدیمی را تجدید کنید، تیم نوین خانه در کنار شماست. افراد نوین خانه با تجهیزات و مهارت لازم اقدامات لازم را به عمل آورده و حس زیباتری از منزلتان برای شما ایجاد می نمایند.

  • نقاشی درب ساختمان, نقاشی درب منزل

    همانطور که می دانید از جای درآوردن و رنگ کردن هر یک از درب ها وقت زیادی از شما خواهد گرفت. افراد نوین خانه با ابزارهای مخصوص و مهارت لازم قادرند تا در زمان کوتاهتری این کار را به انجام رسانند. اگر بخواهید تنها درب ورودی را رنگ بزنید و یا اینکه تمامی درب ها را رنگ آمیزی کنید می توانید بر روی متخصصین ما حساب باز کنید.

  • پولیش مبل, پولیش مبل چرمی

    اگر در مورد رنگ کردن صندلی های آشپزخانه، میزهای سالن نشیمن و یا هرگونه وسیله دیگری در منزل خود تصمیمی دارید حتما با نوین خانه تماس بگیرید. افراد نوین خانه با ابزار و مهارت لازم هرگونه خدمات رنگ و نقاشی را ارائه خواهند داد.
 0939-8644179