نصب سینک شیشه ای, نصب سینک ظرفشویی روکار

نصب سینک شیشه ای, نصب سینک ظرفشویی روکار

نصب سینک

در زمینه خرید و نصب سینک ظرفشویی نکاتی وجود دارد که شاید به آنها بی توجه باشید و یا آنکه این نکات را ندانید. در ادامه به موارد مهم در خصوص نصب سینک اشاره می کنیم.

اولین مورد اینکه تمام سینک های استاندارد دارای قطعات جانبی می باشند که هنگام خرید باید آنها را نیز از فروشنده دریافت نمایید. این قطعات می تواند شامل درپوش راه آب رو ، آبکش های بزرگ و کوچک برای دهانه سینک و هم چنین تخته خرد کن برای مواد غذایی باشد. 

اگر تمیزی و پیدا نبودن لکه ها برایتان بسیار دارای اهمیت می باشد حتما مدل سینک براق را خریداری کنید. همچنین اگر به خط و خش روی سینک حساسیت دارید مدل سینک ضد خش را خریداری کنید. البته این مدل گرانتر از نوع معمولی آن است.

حتما گاهی اوقات پیش آمده که صدای برخورد ظروف با سینک شما را آزار داده است. برای اینکه این صدا را تا حد امکان خفیف تر کنید می توانید از سینکهایی استفاده کنید که حاوی پد مخصوص می باشند و قسمت زیر کاسه سینک با اسپری ویژه ای مقاوم شده است و مانع از انعکاس صدا تا حد امکان خواهد شد.

هنگام خرید سینک به شیب دار بودن آن توجه کنید. اگر آشپزخانه شما کمی شیب دار باشد و سینک معمولی خریداری کرده باشید ممکن است همیشه اندکی آب در داخل سینک باقی بماند و با گذشت زمان باعث رسوب و ایجاد خطوط سفید روی سینک شود .

نصب سینک شیشه ای, نصب سینک ظرفشویی روکار

جهت نصب سینک می توانید از اهالی فن نوین خانه بهره ببرید. 

مزیت کار کردن با تیم نوین خانه

تمامی افراد این تیم دارای سالها تجربه در حوزه های تخصصی خود می باشند بنابراین خدمات با ضمانت بالا و کیفیت بالا را به شما ارائه خواهند نمود.

همچنین اگر شما نیز در این حوزه فعالیت دارید می توانید به جمع تیم نوین خانه بپیوندید و با ما همکاری کنید.

نصب سینک شیشه ای, نصب سینک ظرفشویی روکار

همین امروز با ما تماس بگیرید. شماره تماس 09306887871