لوله کشی

لوله هایی که نشتی دارند آب و هزینه زیادی را به هدر خواهند داد. نوین خانه خدمات مربوط به لوله کشی و رفع نشتی را به شما ارائه می کند که شامل تعمیر لوله کشی در سرویس بهداشتی ، کلیه شیرآلات و غیره خواهد بود. می توانید بر روی افراد نوین خانه حساب کنید.


 • نصب شیرآلات اهرمی, نصب شیرآلات توکار

  افراد با تجربه نوین خانه همواره درخدمت شما خواهند بود تا شیرآلات خراب و دارای نشتی را تعویض و تعمیر کنند و در هزینه های شما صرفه جویی نمایند. تیم متخصص این حوزه با تمامی تجهیزات و ابزارآلات لازم در خانه شما حاضر می شوند .

 • نصب سینک شیشه ای, نصب سینک ظرفشویی روکار

  با نصب سینک جدید جلوه زیباتری به آشپزخانه خود ببخشید. تیم نوین خانه به شما کمک می کند تا سینک متناسب با بودجه وهمینطور سازگار با محیط آشپزخانه خود را خریداری کرده و در نصب آن نیز به شما یاری می رسانند. در واقع برداشتن سینک قبلی ، کمک به خرید سینک جدید و نصب آن همگی در یک پکیج به شما ارائه می شود

 • عایق کاری ساختمان, عایق کاری موتورخانه

  تیم نوین خانه جهت صرفه جویی در مصرف انرژی و هزینه شما عایق کاری لوله ها را پیشنهاد میکند. با این کار زمان کمتری برای گرم شدن آب صرف می کنید و هم چنین آب کمتری به هدر خواهد رفت بنابراین هزینه کمتری پرداخت می شود.

 • رفع نشتی لوله آب, رفع نشتی پلیکا

  نشتی و چکه کردن لوله ها در سال بیشتر از 1000 گالون آب به هدر خواهد داد. افراد متخصص نوین خانه مهارت و تجربه لازم برای تعمیر ، تعویض لوله های مشکل دار و جایگزین کردن آنها را دارا می باشند و پیش از آنکه شاهد مبالغ بالا در قبض آب خود باشید در خدمت شما خواهند بود.

 • نصب سرویس بهداشتی فرنگی, تعمیر سرویس بهداشتی

  اگر بخواهید مشکلات سرویس بهداشتی خود را حل کنید و یا آنکه سرویس بهداشتی موجود را تعویض کنید می توانید از تجارب ومهارت های تیم نوین خانه استفاده کنید. تیم ما در زمان مناسب و به بهترین شیوه مشکل شما را حل خواهند نمود.

 • رفع نشتی لوله, رفع نشتی اب

  لوله هایی که نشتی دارند آب و هزینه زیادی را به هدر خواهند داد. نوین خانه خدمات مربوط به لوله کشی و رفع نشتی را به شما ارائه می کند که شامل تعمیر لوله کشی در سرویس بهداشتی ، کلیه شیرآلات و غیره خواهد بود. می توانید بر روی افراد نوین خانه حساب کنید
 0939-8644179