چمن مصنوعی دست دوم ، چمن مصنوعی قیمت

چمن مصنوعی دست دوم ، چمن مصنوعی قیمت

چمن مصنوعی دست دوم ، چمن مصنوعی قیمت

بهترین چمن مصنوعی دست دوم بسیار تمیز با مناسب ترین قیمت که توسط تیم نوین خانه جمع آوری شده است.

تیم نوین خانه در زمینه فروش چمن مصنوعی دست دوم و چمن مصنوعی نو به کاربران خدمات ارائه می کند.

به طور کلی قیمت چمن مصنوعی دست دوم بسته به الیاف و ویژگی های چمن متغییر است و پایین بودن قیمت چمن مصنوعی دست دوم به این معنا نیست که کیفیت کمی داشته باشد و بسته به استفاده ای که از چمن مصنوعی خواهید داشت این حدود قیمت بوجود می آید.

چمن مصنوعی از نوعی الیاف مصنوعی ساخته شده است که این الیاف از ترکیباتی بوجود آمده است که بیشترین شباهت به چمن طبیعی را بوجود می آورد. این نوع از چمن اغلب برای بازی ها و یا مسابقاتی که اجرای آنها وابسته به چمن می باشد مورد استفاده قرار می گیرد. اما با فراگیر شدن چمن مصنوعی در بین مردم و نشان دادن علاقه زیاد به این نوع از چمن باعث شده که امروزه برای تزیئنات و … در منازل مسکونی و واحد های تجاری به شدت مورد استفاده قرار گرفته و علاقمند دارد. دلیل اصلی که چمن مصنوعی را در بین مردم پرطرفدار کرد این است که نیاز چندانی به تعمیر و نگهداری ندارد و نیازی به آبیاری و کوتاه کردن یا پیرایش نیز برای این چمن نیست و همچنین برای ورزش های سنگین که به چمن طبیعی لطمه میزند بسیار مناسب است. در خیلی از استادیوم ها و یا سالن های ورزشی که سرپوشیده و یا نیمه پوشیده می باشند به دلیل اینکه نور کافی را از خورشید دریافت نمی کنند امکان رشد و حفظ چمن طبیعی در آنها وجود ندارد بنابراین چمن مصنوعی برای این مکان ها بسیار مناسب می باشد.

چمن مصنوعی برای اولین بار در 52 سال پیش در سالنی در سال 1966 نصب شد و توجه بسیار زیادی را به خود جلب کرد. اولین چمن مصنوعی مورد استفاده در آن سال به نام ChemGrass مشهور بود که توسط Monsanto توسعه داده شد و به نام تجاری AstroTurf معروف شد که از آن سال به بعد تمامی چمن های مصنوعی دارای این نام تجاری می باشند.

چمن مصنوعی را می توان به پادری که خشن تر از پادری های معمولی است تشبیه کرد. چمن مصنوعی دارای مزایای بسیار زیادی می باشند که می توان از ویژگیهایی مانند متراکم تر، مقاوم تر و نیازمند نگهداری بسیار کمتری نسبت به چمن طبیعی نام برد.

چمن مصنوعی باعث کاهش بسیاری از هزینه های کاشت و نگهداری که چمن طبیعی دارد ، باشد. طبق بررسی های انجام شده در این زمینه هزینه نگهداری چمن مصنوعی با عمر مفید 10 ساله می تواند حدود 10% هزینه های چمن طبیعی باشد که از این نظر چمن مصنوعی بسیار به صرفه می باشد.

اما مهمترین ویژگی چمن مصنوعی دائمی بودن و قابلیت استفاده از آن در تمام طول سال می باشد به طور کلی در شرایط متفاوت آب و هوایی کارایی یکسانی دارند و در بارندگی زیاد قابل استفاده می باشند بر خلاف چمن طبیعی.

به طور کلی یکنواختی سطح چمن از جنبه های ظاهری و فیزیکی بسیار مهم است که این نوع چمن های مصنوعی از این ویژگی برخودار هستند.

مقاومت زیاد چمن مصنوعی در مقابل عوامل جوی، بارش های بسیار شدید و در کل بیشتر بودن طول عمر این چمن ها نسبت به نوع طبیعی از ویژگی های چمن مصنوعی می باشد.

از دیگر مصارف آن می توان برای پوشش های مناظر مصنوعی و زیبا تر شدن طراحی های داخلی و خارجی نیز نام برد.

چمن مصنوعی برای مهدکودک ها ، رستوران ها ، باغ و تالارها ، تراس ، بام سبز ، زمین های فوتبال مورد استفاده قرار می گیرد.

خرید چمن مصنوعی دست دوم + قیمت :

در قسمت زیر شما چمن های مصنوعی دست دوم بعلاوه قیمت و اطلاعات آنها را مشاهده می کنید این چمن بسیار تمیز و عالی و شسته شده می باشند که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشند، چمن مصنوعی های زیر که مشاهده می کنید بسیار نزدیک به چمن های نو  می باشند و حتی از تعداد زیادی از چمن مصنوعی های نو کیفیت بیشتری دارند.

چمن-مصنوعی-دست-دوم-ترک-35-میل-متری-68000

چمن مصنوعی دست دوم ترک 35 میل

چمن-مصنوعی-دست-دوم-ترک-بسیار-عالی-35-میل-متری-93000

چمن مصنوعی دست دوم ترک بسیار عالی 35 میل

چمن-مصنوعی-دست-دوم-فیبریلیت-25-میل-متری-41000

چمن مصنوعی دست دوم فیبریلیت 25 میل

چمن-مصنوعی-دست-دوم-فیبریلیت-50-میل-متری-73000

چمن مصنوعی دست دوم فیبریلیت 50 میل

خرید چمن مصنوعی نو + قیمت :

در این قسمت چمن مصنوعی های نو را مشاهده می کنید که اطلاعات کامل و قیمت آنها در زیر هر تصویر موجود می باشد.

چمن-مصنوعی-نو-هلندی-11-میل-متری-59000

چمن مصنوعی نو هلندی 11 میل

چمن-مصنوعی-نو-هلندی-تک-بافت-25میل-متری-99000

چمن مصنوعی نو هلندی تک بافت 25 میل

چمن-مصنوعی-نو-هلندی-دو-بافت-25میل-متری-113000

چمن مصنوعی نو هلندی دو بافت 25 میل

چمن مصنوعی های دست دوم ناموجود : 

چمن مصنوعی دست دوم ، چمن مصنوعی قیمت

چمن مصنوعی دست دوم ، چمن مصنوعی قیمت
چمن مصنوعی دست دوم ، چمن مصنوعی قیمت
چمن مصنوعی دست دوم ، چمن مصنوعی قیمت

محل فروش چمن مصنوعی دست دوم : تهران، همت غرب

چمن مصنوعی دست دوم تهران

انبار شرکت نوین خانه در قسمت غرب تهران و حوالی اتوبان همت می باشد که اگر شما کاربر تهرانی هستید می توانید به صورت شخصی به محل انبار مراجعه کنید و از نزدیک چمن مصنوعی ها در انواع مختلف را ببینید و سپس خریداری کنید.

همینطور می توانید تصاویر چمن مصنوعی ها را از کارشناس مربوطه از طریق واتساپ و یا تلگرام دریافت کنید و با انتخاب، چمن برای شما ارسال می شود.

بعد از اینکه چمن مصنوعی را انتخاب کردید و متراژ را به کارشناس چمن مصنوعی نوین خانه اعلام کردید این چمن مصنوعی به صورت کاملا تمیز و مناسب بسته بندی می شود و برای شما ارسال می شود.

همچنین شما می توانید بعد از بسته بندی چمن مصنوعی دست دوم و یا نو به صورت شخصی چمن را ببرید.

اما اگر شما اهل تهران نیستید و از شهرهای نزدیک مانند شهر کرج قصد خرید چمن مصنوعی دست دوم و یا نو را دارید هم می توانید به تهران بیایید و از نزدیک نمومه ها را مشاهده کنید و هم می توانید برای جلوگیری از صرف هزینه و زمان چمن را به صورت تلفنی سفارش دهید.

در این مورد نیز دو راه برای ارسال وجود خواهد داشت که هم می توانید به صورت شخصی چمن را ببرید و هم برای شما ارسال شود.

اگر شما اهل شهر تهران و همینطور شهرهای نزدیک نیستید به عنوان مثال از اصفهان، شیراز، تبریز، مازندران و … باشید و یا هرجای کشور ایران شما می توانید با مشاهده تصاویری که برایتان ارسال می کنیم چمن های مصنوعی را ببینید.

بعد از دیدن چمن های مصنوعی نوین خانه شما می توانید، با کارشناس مربوطه تماس حاصل فرمایید و هر سوالی که در مورد چمن و یا چمن های انتخابی خود دارید بپرسید و از کیفیت چمن ها اطمینان حاصل کنید.

بعد از نهایی کردن سفارش توسط شما انبار چمن مصنوعی انتخابی را به متراژی که می خواهید برای شما بسته بندی می کند و آن را برای شما ارسال می کند که طی دو تا سه روز کاری به دست شما می رسد.

برای خرید انواع چمن مصنوعی دست دوم و نو با نوین خانه تماس بگیرید

 0939-8644179