فضای سبز

بدون شک محوطه بیرونی خانه شما یکی از مهمترین عناصردر زیبایی خانه شماست. نگهداری از این محوطه و ساخت و سازهایی که در آن قرار دارد می تواند در دراز مدت از صرف هزینه های گزاف برای تعمیرات جلوگیری کند. برای اجرای طرح های بزرگ و کوچک محوطه خانه خود حتما با ما در تماس باشید.


 • نصب حفاظ پنجره, نصب حفاظ استیل

  در این زمینه می توانید بر روی کارشناسان حرفه ای ما حساب ویژه ای باز کنید. فارغ از اینکه پروژه شما بزرگ باشد یا کوچک تمامی مراحل لازم با مهارت وتجربه کافی برای شما انجام خواهد شد.

 • نصب نرده و حفاظ, نصب نرده حفاظ پنجره

  شما می توانید خانه ی خود را زیباتر کنید و در عین حال امنیت اعضای خانواده را نیز تامین نمایید. با نصب و تعمیر نرده های خانه به این اهداف دست می یابید.

 • روش ساخت بام سبز, ساخت پشت بام سبز

  می توانید برای پیاده سازی بهترین طرح های بام سبز با کارشناسان دکوراسیون داخلی نوین خانه تماس بگیرید. افراد نوین خانه با سال ها تجربه و مهارت و دانش خود می توانند طرح های بسیاری را به شما پیشنهاد داده و طرح مورد نظر شما را پیاده سازی نمایند.

 • روشنایی محوطه باغ, روشنایی محوطه ویلا, روشنایی محوطه ساختمان

  هرگونه سیم کشی ، نصب و تعویش روشنایی محوطه ساختمان شما توسط تیم نوین خانه قابل انجام می باشد. با ما درارتباط باشید تا متخصصان نوین خانه با تجهیزات لازم به شما در اجرای هرگونه روشنایی در هر قسمت از خانه یاری رسانند.

 • بام سبز,اجرای بام سبز,طراحی بام سبز,هزینه اجرای بام سبز

  پشت بام ها فضای زیادی را در اختیار ما قرار داده اند اما معمولا فضاهای بی استفاده در منازل ما محسوب می شوند. خلا وجود حیاط و فضای سبز در آپارتمان های امروزی به شدت احساس می شود. اگر بتوانیم از فضای پشت بام به درستی استفاده کنیم می توانیم حیاط های با صفای گذشته را بر روی پشت بام خود داشته باشیم.

  سقف خانه هایی که باگیاهان زنده پوشانده می شوند . با پیشرفت فناوری می توانیم پشت بام خانه خود را با محوطه سازی و استفاده از گلها و فضای سبز روح ببخشیم.

 • چمن مصنوعی دست دوم ، چمن مصنوعی قیمت

  چمن مصنوعی را می توان به پادری که خشن تر از پادری های معمولی است تشبیه کرد. چمن مصنوعی دارای مزایای بسیار زیادی می باشند که می توان از ویژگیهایی مانند متراکم تر، مقاوم تر و نیازمند نگهداری بسیار کمتری نسبت به چمن طبیعی نام برد.

 • خرید چمن مصنوعی

  تیم فنی نوین خانه در زمینه چمن مصنوعی با بالاترین کیفیت و مناسب ترین هزینه برای کاربران گرامی خدمات رسانی می کند. در این صفحه توضیحاتی در مورد چمن مصنوعی، مزایا و معایب این نوع از چمن ها برای شما اطلاعاتی را قرار داده ایم که با این چمن ها به صورت کامل آشنایی پیدا کنید.

 • اجرای چمن مصنوعی

  در این قسمت از سایت شما اطلاعات کاملی از نهوه جمع آوری چمن مصنوعی و آماده سازی زمین برای نصب چمن جدید بدست می آورید.

 • چگونگی نصب چمن مصنوعی

  چمن مصنوعی چگونه نصب می شود و قبل و بعد از نصب باید چه اقداماتی برای آن انجام دهیم با ورود به لینک به این اطلاعات دست پیدا خواهید کرد.

 • انواع چمن مصنوعی

  اگر برای خرید چمن مصنوعی سردرگم هستید و نمی دانید چه نوع چمن مصنوعی برای نیاز شما مناسب می باشد در این صفحه به اطلاعات خوبی دست خواهید یافت.

 • چمن مصنوعی تزئینی چیست

  اطلاعاتی در این صفحه از سایت برای تزئین خانه و یا محوطه های بیرونی و یا محل کار و ... در اختیار شما قرار می دهیم.
 0939-8644179