نصب تابلو بدون میخ, جایگزین میخ روی دیوار

نصب تابلو بدون میخ, نصب تابلو

در این آموزش شما را با بهترین جایگزین های میخ روی دیوار آشنا خواهیم کرد و به شما نحوه درست و صحیح نصب تابلو و قاب عکس را بدون میخ بر روی دیوار آموزش خواهیم داد. امیدوارم این مطلب برای شما مفید باشد.

اگر تابلو شما سنگین است و یا به هر دلیلی خود نمی توانید کار نصب تابلو بدون میخ روی دیوار را انجام دهید، به شما توصیه می کنم که فقط با یک تماس کار را به تیم فنی نوین خانه بسپارید تا در کمترین زمان ممکن این کار را برای شما انجام دهند.

آموزش نصب تابلو بدون میخ

در بعضی از مواقع ما اجازه نداریم و یا به دلایل مختلفی نمی خواهیم که بر روی دیوار خانه خود میخ قرار دهیم و باعث بوجود آوردن سوراخ در دیوار شویم.

برای همه ما این سوال پیش آمده است که چگونه می شود نصب تابلو بدون میخ انجام پذیر باشد و یا اینکه بهترین روش برای این کار چیست؟

بنابراین برای حل این مشکل و پاسخ به این سوال که چگونه تابلو را بدون استفاده از میخ بر روی دیوار نصب کنیم؟ این آموزش را برای شما قرار دادیم.

در این آموزش روشی بسیار عالی را برای شما در نظر گرفته ایم که خود به سادگی بتوانید نصب تابلو بدون میخ را بر روی دیوار خانه انجام دهید.

این روش با کمترین صدمه و یا آسیبی به دیوار خانه شما انجام می شود و شما در پایان از برجای ماندن تابلو بر روی دیوار اطمینان کسب خواهید کرد.

لینک پیشنهادی نوین خانه : نصب آینه بدون قاب

برای اینکه این آموزش برای شما کاملا محسوس تر باشد و بتوانید به راحتی این کار را انجام دهید ویدئو آموزشی نصب تابلو بر روی دیوار را نیز برای شما قرار داده ایم که روش استفاده شده در ویدئو دقیقا روشی است که در اینجا به توضیح آن خواهیم پرداخت.

ابزار مورد نیاز برای نصب تابلو بدون میخ

برای انجام نصب تابلو بدون میخ شما به یک نوارچسب دوطرفه نیاز دارید نوارچسبی که هر دو طرف آن دارای خاصیت چسبندگی باشد.

همینطور شما به یک نگهدارنده نیاز دارید. نگهدارنده و یا گیره وسایل که به شکل ها و اندازه های متنوعی در بازار یافت می شود.

در نظر داشته باشید که حتما در زمان خرید گیره نگهدارنده تابلو اندازه و وزن تابلو را در ذهن داشته باشید که تعداد، شکل و اندازه گیره نگهدارنده را به درستی تخمین بزنید.

در شکل زیر شما می توانید نمونه ای از این گیره نگهدارنده را مشاهده کنید.

نصب تابلو بدون میخ

نصب گیره نگهدارنده که جایگزین میخ روی دیوار است

مکانی که می خواهید نصب تابلو بدون میخ را انجام دهید انتخاب کنید و همچنین نقطه ای که شما می خواهید گیره نگهدارنده تابلو را نصب کنید را نیز انتخاب کنید.

بعد از انتخاب نقطه ای که در آن گیره قرار می گیرد آن جا را کاملا تمیز کنید و اطمینان حاصل کنید که در آن جا هیچ اثری از گرد و غبار نباشد.

تمیز کردن مکان گیره به این دلیل است که هر گونه گرد و غبار و یا هر چیزی که باعث عملکرد ضعیف چسب دو طرفه شود خطر سقوط تابلو شما را به شدت افزایش می دهد. بنابراین تمیز کردن مکان گیره بسیار مهم است و این کار را با دقت و حوصله انجام دهید.

اطمینان حاصل کنید که پشت گیره هم کاملا تمیز و صاف باشد و سپس چسب را بر روی پشت گیره نگهدارنده بچسبانید.

لایه روی طرف دیگر چسب که قرار است بر روی دیوار قرار گیرد را بردارید و سپس گیره را بر روی دیوار فشار دهید تا کاملا خود را بگیرد و به دیوار محکم شود.

قرار دادن تابلو یا قاب عکس بدون میخ روی دیوار

در نهایت تابلو را بر روی گیره قرار دهید تا کار نصب تابلو بدون میخ کامل شود در حقیقت گیره نگهدارنده در این روش کار میخ را برای شما انجام داده است.

این نکته را در نظر داشته باشید که بسته به اندازه و وزن تابلو شما خود باید تشخیص دهید که چه تعداد گیره نیاز دارید و همینطور گیره ها از چه اندازه و کیفیتی نیاز است که برخوردار باشند.

امیدوارم که آموزش نصب تابلو بدون میخ بر روی دیوار به شما کمک کند.  

لینک پیشنهادی نوین خانه : پوشش دیوار نم دار

جایگزین میخ روی دیوار

در اینجا دو روش کاربردی و مناسب را برای شما توضیح می دهیم که از باقی روش ها ساده تر و مناسب تر برای جاگزین میخ روی دیوار می باشند.

گیره نگهدارنده

بهترین و مناسب ترین روش برای جایگزین میخ روی دیوار استفاده از گیره های نگهدارنده می باشد. این گیره ها در طرح ها و انواع مختلفی در بازار یافت می شوند، که اکثر مردم برای نصب آینه از آنها استفاده می کنند و در ابزار فروشی ها موجود می باشند، در بالا به صورت کامل در مورد استفاده از این گیره های نگهدارنده توضیح داده ایم.

چسب دوطرفه

اما روش دیگری نیز وجود دارد که تقریبا به اندازه ی گیره های نگهدارنده برای نصب تابلو بدون میخ و یا جاگزین میخ روی دیوار برای نصب هر چیزی کارایی دارد. این روش استفاده از چسب های دوطرفه باکیفیت می باشد. هرچقدر که وزن تابلو، قاب عکس، آینه و… سنگین تر باشد باید از کیفیت چسب دوطرفه اطمینان حاصل کنید. برتری این روش نسبت به روش قبل آسانی دسترسی به آن است و تقریبا همه جا می توانید چسب های دوطرفه را پیدا کنید.

روش استفاده از چسب های دوطرفه بسیار آسان می باشد به این صورت است که یک طرف چسب را به تابلو، قاب عکس یا غیره می چسبانید و طرف دیگر را به دیوار سپس محکم تابلو را به دیوار فشار می دهید و چندین ثانیه نگهدارید تا کاملا روی دیوار بچسبد. حتما قبل از چسباندن قاب عکس به دیوار بدون میخ و یا تابلو از تمیز بودن دیوار و عدم وجود ذره ای گرد و غبار اطمینان کامل حاصل کنید.

نصب تابلو های بزرگ بروی دیوار توسط نوین خانه

برای آویختن تابلو ، آینه و هرگونه شی دیگر بر روی دیوارها خصوصا اگر بزرگ یا سنگین باشد نیازمند افراد متخصص در این حوزه می باشید. می توانید از تیم نوین خانه در این زمینه کمک بگیرید.

اشیایی که می توانند در این زمینه قرار بگیرند شامل موارد زیر می باشد:

  آینه ها

  پورتره ها

  نقاشی ها

  آثار هنری

  ساعت

و غیره

اگر در این زمینه یا خدمات دیگر نیازمند کمک می باشید می توانید با شماره 09306887871 تماس بگیرید یا فرم آنلاین ما را تکمیل نمایید.