ساخت کتابخانه در منزل, ساخت کتابخانه چوبی

ساخت کتابخانه در منزل, ساخت کتابخانه چوبی

ساخت و نصب کتابخانه و قفسه دفتر کار

خصوصیات ساخت کتابخانه در منزل
1- استفاده بهینه از فضا
2- کتابخانه سفارشی ساز
به صورت کلی قفسه ها و کتابخانه ها به دو دسته تقسیم می شوند. نوع اول مربوط به کتابخانه هایی است که قابل حمل و جابجایی هستند که می توانید آنها را با دیگر وسایل خود از دفتر کاری به دفتر کار دیگر منتقل کنید. اما در نوع دوم کتابخانه برای دفترکار شما فیکس شده است و معمار یا طراح دکوراسیون داخلی به سفارش شما با توجه به فضای دفتر کارتان آن را برای شما می سازد.

1- استفاده بهینه از فضا

بزرگترین مزیت قفسه و کتابخانه در استفاده هر چه بیشتر از فضا می باشد. بنابراین نحوه قرارگیری کتابخانه در فضا حائز اهمیت می باشد. این نکته در دفاتر کار کوچک با فضای محدود بسیار به چشم می آید.

ساخت کتابخانه در منزل, ساخت کتابخانه چوبی

2- کتابخانه سفارشی ساز 

با ساخت کتابخانه چوبی در منزل و قفسه های زیبا و سفارشی ساز می توانید دکوراسیون دفتر کار خود را متحول کنید. مسلما به وجود آوردن چنین فضایی هزینه های مخصوص به خود را می طلبد زیرا که هر چه محصول سفارشی تر شود هزینه آن نسبت به محصولات آماده بیشتر خواهد بود. بنابراین اگر زیبایی فضا و در کنار آن کاربری هر دو با هم برای شما اهمیت دارد باید برنامه ریزی مالی مناسبی انجام دهید.

ساخت کتابخانه در منزل, ساخت کتابخانه چوبی

با ایجاد کتابخانه و قفسه های زیبا به اتاق خواب خود جلوه زیباتری ببخشید

در بسیاری از اوقات برای شما دشوار است تا فضای کافی برای قرار دادن تمامی وسایل خود پیدا کنید و مشکل تر زمانی است که بخواهید این وسایل را به گونه ای زیبا در خانه قرار دهید .  اگر تصمیم دارید با استفاده از قفسه ها و کتابخانه های سفارشی ساز فضایی برای وسایل خود در خانه ایجاد کنید حتما با نوین خانه تماس بگیرید.

افراد نوین خانه با تجربه و مهارت های بالای خود در زمینه نجاری و کار با چوب می توانند به شما دراین امر یاری رسانند. گزینه های متفاوت و با شرایط خاص شما در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

ساخت کتابخانه در منزل, ساخت کتابخانه چوبی

برای اینکه از خدمات نجاری نوین خانه اطلاعات بیشتری کسب کنید با شماره 09306887871 تماس حاصل کنید!

ما پروژه تکمیل شده در زمان توافق شده تحویل خواهیم داد

برای برخی افزودن مکانی برای خیره وسایل اضافی در اولویت کارها قرار دارد . می توانید با ما تماس حاصل کنید و هیچ گونه نگرانی بابت زمان تحویل پروژه خود نداشته باشید. زیرا که افراد نوین خانه با تجهیزات و مهارت لازم می توانند طرح شما را در موعد مقرر به اتمام رسانده و تحویل دهند.

ما کار متخصصان خود در این حوزه را ضمانت می کنیم. همین امروز با ما تماس بگیرید.

منبع : houzz