نقاشی درب منزل, نقاشی درب ساختمان

نقاشی درب منزل, نقاشی درب ساختمان

نقاشی درب

1- اماده نمودن مکان مورد نظر برای نقاشی
2- انتخاب رنگ 
نکات مهمی در ارتباط با نقاشی ساختمان از جمله نقاشی درب وجود دارد که بهتر است پیش از انجام نقاشی در نظر گرفته شود.

1- آماده نمودن مکان مورد نظر برای نقاشی

بخشی که قرار است نقاشی شود باید کاملا خشک باشد. اگر نم یا رطوبتی مشاهده شود باید کاملا برطرف شود. تمامی کلید و پریزها و سوکت ها یا از جای خود خارج شوند یا اینکه پوشانده شوند. کف زمین را با لفاف پلاستیکی بپوشانید.

نقاشی درب منزل, نقاشی درب ساختمان

2- انتخاب رنگ

نکات کلی در ارتباط با انتخاب رنگ وجود دارد که در ادامه به آنها می پردازیم. مشخصا رنگ با پایه آب یکی از گزینه هاست زیار که سریعتر خشک می شود.اگر در نظر دارید تا منظره فضای داخلی خانه شما بهتر به چشم بیاید می توانید از رنگ های مخملی استفاده کنید. اگر از رنگ های براق و نیمه براق نیز استفاده کنید گزینه مناسبی انتخاب کرده اید که نسبت به شستشو نیز مقاوم می باشند.

نقاشی درب منزل, نقاشی درب ساختمان


انتخاب رنگ با توجه به لوازم داخلی و اثاثیه منزل نیز انجام می گیرد. همچنین گروه سنی و شخصیت افراد نیز باید در نظر گرفته شود. پیش از انتخاب رنگ مناسب هر بخش از خانه خود می توانید موارد مربوطه به دایره رنگ و رواشناسی رنگها را مطالعه کنید تا انتخاب اصلح تری انجام دهید.افراد نوین خانه می توانند به درخواست شما در زمان کوتاهتری کار رنگ را انجام دهند و اگر فضایی مثل انباری یا فضای آزادی دراختیار دارید ، درب ها را به آنجا برده و زمانیکه خشک شدند و بوی رنگ از بین رفت آنها را برگردانده و در جای خود نصب کنند.

نقاشی درب منزل, نقاشی درب ساختمان

برای آشنایی بیشتر در این خصوص می توانید از طریق شماره  09306887871  تماس حاصل نمایید.