تعمیر کابین دوش, تعمیر اتاق دوش


 • تعمیر کابین دوش, تعمیر اتاق دوش

  تعمیر-کابین-دوش,-تعمیر-اتاق-دوش

  تعمیر کابین دوش

  تیم فنی نوین خانه با 10 سال سابقه کاری در زمینه تعمیر کابین دوش به شما در زمینه تعمیر کابین دوش با کمترین هزینه و بهترین کیفیک کار خدمات رسانی می کند.

   

   

   

  تعمیر کابین دوش – تعویض درب کابین دوش توسط تیم نوین خانه

  مرحله اول : حذف غلطک های درب کابین دوش

  ابتدا برای تعویض درب کابین دوش اتصالات وصل شده به درب کابین دوش را بکشید و قطع کنید. درب کابین دوش را بسیار با احتیاط کامل بلند کنید و به سمت خود بکشید، به این ترتیب درب را با کشیدن از چارچوب خارج کنید. با خارج کردن درب کابین دوش قاب چارچوب کابین دوش نیز به آرامی بیرون می آید و همه چیز برای بیرون آوردن رولرها و بعد از آن غلطک های کابین دوش آماده می شود.

  با استفاده از یک پیچ گوشتی رولرهای کابین دوش که بر روی چارچوب کابین دوش نصب شده هستند را باز می کنیم. سپس با پیچ گوشتی های شش گوشه پیچ ها را خارج کنید با خارج پیچ ها به راحتی غلطک های کابین دوش خارج می شوند.

   

  مرحله دوم : تعویض غلطک های درب کابین دوش

  غلطک های جدید که برای درب جدید کابین دوش خریداری شده است را در جای مناسب خود قرار دهید و با استفاده از پیچ گوشتی مناسب آن ها را سفت و محکم کنید. اگر تجربه ای در زمینه تعویض غلطک های کابین دوش ندارید به هیچ وجه توصیه نمی کنیم که این کار را خودتان انجام دهید چرا که غلطک های کابین دوش باید به صورت بسیار ایمن و محکم بر روی درب کابین دوش نصب شده باشند و به صورت لق نباشند چراکه در طول زمان از بین می روند.

   

  مرحله سوم : درب کابین دوش را در قاب چارچوب قرار دهید

  درب کابین دوش جدید که غلطک ها بر روی آن نصب شده اند را بلند کنید و آن را در محل کار که همان چارچوب درب کابین دوش می باشد قرار دهید. بعد از قرار دادن درب در چارچوب کابین دوش اطمینان حاصل کنید که درب جدید به درستی در جای خود قرار گرفته است و همینطور با باز و بسته کردن درب اطمینان حاصل کنید که غلطک ها به درستی در جای خود قرار گرفته اند.

  برای اتمام کار از اسپری روان کننده استفاده کنید تا حرکت درب کابین دوش در قاب و یا چارچوب کابین دوش به راحتی حرکت کند. توصیه می شود برای بهتر شدن در مرحله نصب رولر ها از اسپری روان کننده استفاده کنید تا کار به درستی صورت پذیرد.

   

   

  امروزه در بسیاری از خانه ها از کابین دوش یا اتاق دوش در حمام استفاده می شود. جدا نمودن بخش سرویس بهداشتی با بخش حمام یکی از اهداف نصب کابین دوش می باشد. نکاتی در این زمینه وجود دارد که مشتریان محترم و نصابان باید به آن توجه کنند.

   

  نکات نصب و تعمیر درب های اتاق دوش

  1) بسته بندی و حمل وان و جکوزی

  وان و جكوزي  باید طبق استاندارد کارخانه بسته بندی شده و حمل آن به صورتی باشد که خرابی یا آسیبی به کالا و قطعات مهم آن نظیر شیرآلات ، اتصالات ، موتور و اجزای الکترونیکی آن وارد نشود.

   

  تعمیر کابین دوش, تعمیر اتاق دوش

  2) باز کردن بسته بندی وان و جکوزی

  زمان باز نمودن بسته بندی کالا دقت لازم را داشته باشید تا به شیرآلات ، لوله ها ، سیستم حرارتی و الکترونیکی و غیره آسییی وارد نیاید.

   

  تعمیر کابین دوش, تعمیر اتاق دوش

  3) مناسب بودن اتصالات وان

  حتما اطمینان داشته باشید که اتصالات و شیرآلات برای وان مناسب هستند و پنل و زیرآب وان ، زیر دوشی و تمامی قطعات کاملا در جای خود محکم و ثابت شده اند و آب به هیچ وجه نمی تواند وارد قسمت های الکترونیکی محصول شود.

   

  تعمیر کابین دوش, تعمیر اتاق دوش

  4) محل قرار گرفتن پنل زیر وان

  پیش از نصب و تعمیر درب های اتاق دوش و وان و جکوزی ، محل قرار گرفتن پنل زیر وان ، زیردوشی و جکوزی را مشخص نمایید و اندازه های اتاق حمام ، سیستم لوله کشی و فاضلاب و تصفیه و ولتاژ برق را در نظر داشته باشید.

   

  تعمیر کابین دوش, تعمیر اتاق دوش

  مرجع: remodelista

  به منظور نصب و تعمیر درب های اتاق دوش ، وان ، جکوزی و هر بخش دیگری در حمام می توانید از تیم نوین خانه بهره ببرید. هم چنین اگر شما نیز در این حوزه فعال می باشید می توانید به عضویت تیم نوین خانه درآیید. 

  تعمیر کابین دوش, تعمیر اتاق دوش

  برای آشنایی بیشتر در این خصوص می توانید از طریق شماره  09398644179  تماس حاصل نمایید.

   

   


  برچسب : تعمیر کابین دوشتعمیر اتاق دوشنصب درب اتاق دوش تعمیر درب اتاق دوش نصب درب جدید تعمیر درب جدید

  1. نوین خانه
  2. درب ها
  3. تعمیر کابین دوش, تعمیر اتاق دوش 0939-8644179