آموزش رگلاژ درب ضد سرقت

آموزش رگلاژ درب ضد سرقت

آموزش رگلاژ درب ضد سرقت

در این قسمت از سایت نكاتی در مورد ریگلاژ درب ضد سرقت به شما آموزش می دهیم. تیم فنی نوین خانه در زمینه ریگلاژ درب ضد سرقت به شما خدمت رسانی می كند.

عمل رگلاژ درب ضد سرقت بسته به نوع درب ضد سرقتی كه شما دارید بسیار متفاوت و نیازمند تجربه زیادی در كار بر روی درب ضد سرقت می باشد.

تیم فنی نوین خانه با تجربه ١٠ ساله در كارهای معماری، تاسیسات و تعمیرات منازل مسكونی و تجربه بسیار زیاد در رابطه با تعمیر درب ضد سرقت و یا رگلاژ درب ضد سرقت به شما خدمات بسیار با كیفیت و در عین حال با هزینه ای بسیار مناسب ارائه می كند.

امروزه استفاده از درب ضد سرقت در بسیاری از منازل برای آسوده بودن ذهن خانواده از نظر امنیت و آسایش بسیار زیاد شده و در بین اكثر مردم رایج شده است.

با توجه به رایج شدن استفاده از درب ضد سرقت در بین مردم یافتن تعمیركار حرفه ای برای برطرف كردن مشكلات درب ضد سرقت خود بسیار با اهمیت می باشد، چرا كه اگر به درستی درب ضد سرقت تعمیر نشود و به درستی بعد از تعمیر كار نكند، دلیل اصلی استفاده از درب ضد سرقت كه بوجود آوردن امنیت و آسایش برای اعضای خانواده است از بین می رود. بنابراین تمام تلاش خود را برای یافتن بهترین و با تجربه ترین تعمیركار در زمینه تعمیر درب ضد سرقت و یا رگلاژ درب ضد سرقت انجام دهید.

آموزش رگلاژ درب ضد سرقت

آموزش رگلاژ درب ضد سرقت

عوامل زیادی وجود دارد كه باعث بروز مشكلاتی می شود كه برای درب ضد سرقت اتفاق می افتد كه می توان این مشكلات را با به درستی و دقیق رگلاژ كردن درب ضد سرقت برطرف كرد.

از جمله مشكلاتی كه با رگلاژ درب ضد سرقت و بدرستی و دقیق انجام دادن رگلاژ حل می شود می توان از :

سروصدا كردن درب ضد سرقت هنگام باز و بسته شدن درب

گیر كردن درب ضد سرقت هنگام باز و بسته كردن درب

و بسیاری از موارد دیگر كه دو مورد بالا از مهترین مشكلاتی هستند كه با رگلاژ درب ضد سرقت به درستی و دقیق برطرف می شوند.

برای رگلاژ درب ضد سرقت مهمترین نكته دانستن دقیق مكان های لولا ها و فاصله آن ها از یكدیگر می باشد.

آموزش رگلاژ درب ضد سرقت

با توجه به درب ضد سرقت استفاده شده نوع رگلاژ درب ضد سرقت متفاوت می باشد به عنوان مثال درب ضد سرقت چینی دارای ریگلاژ بسیار پیچیده و سختی می باشند كه علاوه بر تعمیركار برای انجام ریگلاژ درب ضد سرقت به یک جوشكار برای جابه جایی و نصب لولا ها در درب ضد سرقت چینی نیاز می باشد.

تعمیركاری كه برای رگلاژ درب ضد سرقت به كار می گیرید باید كاملا دارای تجربه در كار و تعمیر و یا رگلاژ انواع مختلف درب های ضد سرقت باشند، چرا كه مهمترین نكته در زمینه رگلاژ درب ضد سرقت دانستن تعداد و فاصله های لولاها از همدیگر می باشند و باید به خوبی و دقیق با این درب ها آشنا باشند زیرا یكی از مهمترین قسمت های درب ضد سرقت لولای آنها می باشد چرا كه درب را محكم به چارچوب متصل می كند و دارای مقاومت بسیار بالایی می باشند.

آموزش رگلاژ درب ضد سرقت

هنگامی كه تمامی قطعات درب ضد سرقت به خوبی و دقیق و منظم در كنار هم قرار گیرند و بدرستی و دقیق و بدون هیچ مشكلی با هم كار كنند، در این صورت می توان گفت كه كار رگلاژ درب ضد سرقت بخوبی و درستی كامل انجام شده است.

تعمیركار نوین خانه با تجربه كامل در زمینه رگلاژ درب ضد سرقت و تعمیر و یا رگلاژ انواع این نوع دربها با دقت بسیار زیاد تمام یراق آلات و لولاها و تمامی قسمت های درب ضد سرقت را بررسی كامل می كند. تا مطمئن شود همه در كنار هم بدرستی و به صورت كاملا دقیق كار می كنند. و اگر نیاز ببیند برای بهتر كار كردن و دقیق شدن درب ضد سرقت ممكن است لولای اضافی و یا واشرهایی برای بالا بردن درب استفاده كند تا دقت كار درب ضد سرقت شما بسیار بالا رود و حس امنیت و آرامش برای اعضای خانواده شما به ارمغان بیاید.

هیچوقت اگر تجربه و دانش كافی در مورد رگلاژ درب ضد سرقت را ندارید، اصلا اقدام به رگلاژ نكنید و به هیچ وجه به درب ضد سرقت دست نزده و آنرا باز نكنید. یكی از شایع ترین مشكلات درب های ضد سرقت كه به مرور زمان برای این درب ها اتفاق می افتد همین امر رگلاژ كردن درب ضد سرقت می باشد.

آموزش رگلاژ درب ضد سرقت

برای تعمیر و یا رگلاژ درب ضد سرقت می توانید از تیم فنی نوین خانه برای این امر استفاده کنید.