نصب کابین دوش, نصب اتاق دوش

نصب کابین دوش, نصب اتاق دوش

نصب و تعمیر اتاق دوش، درب و دوش

استفاده  از کابین دوش یا اتاق دوش در حمام در منازل رایج شده است.یکی از مهمترین اهدافنصب کابین دوش جدا نمودن بخش سرویس بهداشتی با بخش حمام و همچنین افزودن زیبایی بهفضای حمام می باشد که به عنوان مثال از کابین دوش شیشه ایدر این موارد استفاده می شود. نکاتی در این زمینه وجود دارد که مشتریان محترم و نصابان باید به آن توجه کنند.

نکات نصب و تعمیر اتاق دوش، درب و دوش

1) بسته بندی وان و جكوزي

باید طبق استاندارد کارخانه بوده و بارگیری آن به صورتی باشد که آسیبی به محصول و قطعاتی نظیر شیرآلات ، اتصالات ، موتور و اجزای الکترونیکی آن وارد نشود.

نصب کابین دوش, نصب اتاق دوش

2) باز کردن بسته بندی محصول

هنگام باز کردن بسته بندی محصول توجه لازم را داشته باشید تا به شیرآلات ، لوله ها ، سیستم حرارتی و الکترونیکی و غیره آسییی وارد نیاید.

نصب کابین دوش, نصب اتاق دوش

3) اطمینان مناسب بودن اتصالات و شیرآلات برای وان حمام

اطمینان حاصل کنید که اتصالات و شیرآلات برای وان مناسب هستند و پنل و زیرآب وان ، زیر دوشی و تمامی قطعات کاملا در جای خود ثابت شده اند و آب راه نفوذی به اجزای الکترونیکی دستگاه ندارد.

نصب کابین دوش, نصب اتاق دوش

4) بررسی مکان قرارگیری پنل زیر وان ، زیردوشی و جکوزی

پیش از نصب و تعمیر کابین دوش، درب و دوش و تعمیر وان جکوزی ، مکان قرار گیری پنل زیر وان ، زیردوشی و جکوزی را تعیین کنید و به اندازه های اتاق حمام ، سیستم لوله کشی و فاضلاب و تصفیه و ولتاژ برق توجه لازم را داشته باشید.

نصب کابین دوش, نصب اتاق دوش

جهت نصب و تعمیر درب های اتاق دوش ، وان ، جکوزی و هر بخش دیگری در حمام می توانید از تیم نوین خانه بهره ببرید. هم چنین اگر شما نیز در این حوزه فعال می باشید می توانید به عضویت تیم نوین خانه درآیید. 

نصب کابین دوش, نصب اتاق دوش

برای آشنایی بیشتر در این خصوص می توانید از طریق شماره  09306887871  تماس حاصل نمایید.