نصب آینه بدون قاب, نصب آینه روی دیوار

نصب آینه بدون قاب, نصب آینه روی دیوار

آموزش نصب آینه بدون قاب

در این قسمت از سایت برای شما آموزش نصب آینه بدون قاب را قرار داده ایم در این آموزش دو روش عمده را که برای این کار مورد استفاده قرار می گیرند را بررسی می کنیم.

روش نصب آینه بدون قاب اول که برای شما توضیح می دهیم نصب آینه با استفاده از چسب سیلیکونی می باشد. و در روش دوم به نصب آینه با پیچ می پردازیم.

نصب آینه بدون قاب با چسب سیلیکونی

در این روش ابتدا باید اطمینان حاصل کنید که بهترین چسب سیلیکونی برای این کار را خریداری کرده اید که اگر به فروشنده مورد مصرف را بگویید به شما راهنمایی های لازم را می دهد.

حتما قبل از خرید چسب برای نصب آینه بدون قاب کاملا در مورد نوع چسب مشورت کنید چرا که در این روش مهمترین قسمت چسب می باشد.

بعد از اطمینان از چسب خریداری شده شما به نگهدارنده برای ثابت کردن آینه بر روی دیوار نیاز دارید تا چسب و آینه به دیوار کاملا بچسبند و محکم شوند.

برای نگهدارنده شما می توانید از دو تخته چوب استفاده کنید این چوب ها حتما باید دارای ارتفاع یک اندازه باشند و سطح آنها نیز به اندازه ای باشد که آینه را بتوانید بر روی آنها قرار دهید.

لینک پیشنهادی نوین خانه : آموزش ویدئویی نصب آینه روی دیوار

ارتفاع چوب ها نیز باید به صورتی باشد که از زمین تا پایین آینه را در بر بگیرد به عبارت دیگر ارتفاع ضلع پایینی مکانی از دیوار که برای نصب آینه در نظر گرفته اید تا زمین باید هم اندازه ارتفاع چوب ها باشد.

شما به یک وسیله برای تراز کردن مکان آینه نیز نیاز دارید که اطمینان حاصل کنید آینه بر روی دیوار به صورت موازی با زمین باشد.

چوب ها را در کنار دیوار قرار دهید و سپس آینه را بر روی آنها قرار دهید. و تراز را بر روی ضلع بالایی آینه بگیرید تا اطمینان حاصل کنید که مکان آینه مناسب است.

آینه را بر روی زمین قرار دهید و از گوشه سمت چپ و بالای آینه ردیف های چسب بزنید این ردیف ها باید به فاصله ۵ سانتی متری از هم و به طول حدودا ۱۰ سانتی متر باشند.

فاصله هایی که در بالا ذکر کردیم به صورت حدودی می باشد و لازم نیست خیلی دقیق باشند و با ابزار اندازه گیری این کار را انجام دهید.

بعد از کامل کردن قسمت چسب زدن به پشت آینه، آینه را بردارید و بر روی چوب ها قرار دهید و به دیوار بچسبایند.

بعد از قرار دادن آینه بر روی چوب ها با دست چندین بار آینه را به دیوار فشار دهید تا چسب بر روی پشت آینه پخش شود و کل آینه را پوشش دهد.

فشار زیادی به آینه وارد نکنید این کار ممکن از باعث ترک برداشتن آینه و یا بیرون زدن چسب از کناره های آینه شود که کار را خراب می کند.

در نهایت با استفاده از چسب نواری گوشه های آینه را به دیوار بچسبانید و تا ۲۴ ساعت هم چوب ها و هم چسب های نواری را حذف نکنید.

بعد از ۲۴ ساعت چوب ها را بردارید و چسب ها را بکنید.

نصب آینه بدون قاب با پیچ روی دیوار

روش بعدی برای آینه هایی کاربرد دارد که دارای سوراخ هایی برای نصب آینه ها بر روی دیوار با استفاده از پیچ هستند می باشد.

در این روش نیز به دو چوب برای نگهداری آینه برای انجام کار نصب آینه بدون قاب بر روی دیوار نیاز داریم. و همینطور به تراز برای بدست آوردن مکان مناسب آینه.

همچنین وقتی این نوع از آینه ها را خریداری می کنید پیچ ها و رول پلاک های مخصوص آینه و همینطور پیچ های دکوری برای پوشاندن پیچ ها و محافظ پلاستیکی آینه برای اینکه پیچ ها به آینه آسیبی وارد نکنند را نیز باید به شما بدهند.

بعد از اینکه اطمینان حاصل کردید از وجود تمامی موارد مورد نیاز برای نصب آینه بدون قاب بر روی دیوار شروع به نصب کنید.

چوب های نگهدارنده را کنار دیوار قرار دهید و آینه را بر روی آنها قرار دهید سپس با استفاده از مداد از درون سوراخ های موجود بر روی آینه نقاط پیچ ها را روی دیوار مشخص کنید.

در این قسمت با توجه به نوع رول پلاکی که در اختیار دارید باید آنها را درون دیوار بر روی نقطه ها قرار دهید یا با استفاده از پیچ گوشتی و یا با استفاده از دریل.

بعد قرار دادن رول پلاک ها درون دیوار آینه را بر روی چوب های نگهدارنده قرار دهید و سپس محافظ های پلاستیکی که برای آینه دارید را درون سوراخ ها قرار دهید.

پیچ ها را به درون محافظ های پلاستیکی قرار دهید و با استفاده از پیچ گوشتی آنها را کاملا سفت و محکم کنید. در سفت کردن پیچ ها زیاده روی نکنید.

در نهایت پیچ های دکوری را بر روی پیچ هایی که قرار داده اید بگذارید و آنها را با دست بچرخانید تا محکم شود.

چوب های را بردارید تا کار نصب آینه بدون قاب تمام شود.

نصب آینه ، کمد و دیگر وسایل حمام

ظاهر حمام خود را زیباتر کنیم .

تصور کنید که حمام شما با یک آینه جدید، کمد و وسایل جدید چه ظاهر زیباتری می تواند داشته باشه . کارشناسان نوین خانه به شما مشاوره های لازم را ارائه نموده و در خرید وسایل نیز یاری رسان شما هستند. این تیم با تمامی تجهزات و ابزارآلات لازم در خانه شما حاضر می شوند.

مزایای ارتباط با ما شامل  :

  افراد نوین خانه ضمانت شده و در سریعترین زمان در خانه شما حاضر خواهند شد.

  هریک از افراد تیم نوین خانه دارای سال ها تجربه و مهارت لازم می باشند.

  پروژه خود را در زمان توافق شده و به طور کامل تحویل خواهید گرفت.

در هزینه و زمان صرفه جویی کنید و با شماره 09306887871  تماس حاصل کنید.

به روز کردن فضای حمام شما ساده تر از چیزی است که تصور می کنید

افزودن آینه یا کمد جدیدی به حمام می تواند تاثیر بسزایی در نمای آن ایجاد کند . اگر تصمیم دارید این تغییر را ایجاد کنید و یا اینکه در برخی قسمت ها بازسازی انجام دهید می توانید با ما ارتباط برقرار نمایید.