انواع کابین دوش

انواع کابین دوش

انواع کابین دوش

شما می توانید با بررسی انواع کابین دوش برای خریدی خوب خود را آماده کنید. که در این صفحه تلاش شده توضیحاتی در مورد چگونگی یک خرید خوب برای کابین دوش را ارائه دهیم.

اگر شما می خواهید یک کابین دوش جدید برای حمام خود خریداری کنید و یا می خواهید کابین دوش قدیمی را با جدید تعویض کنید 4 مورد کلی را باید در نظر بگیرید :

-فضای حمام خود را در نظر بگیرید و متناسب با آن عمل کنید.

-کابین دوشی را انتخاب کنید که به سبک شما نزدیک است.

-سعی کنید انتخاب شما تمامی نیاز هایتان را برطرف کند.

-کابین دوش باید یک نقطه قوت و برتری برای حمام شما باشد.

به طور کلی انواع کابین دوش در سه شکل متفاوت موجود است : مربعی ، به صورت قطاع دایره و همچنین به شکل مستطیل. باید در نظر داشته باشید که درب های کابین دوش در دو حالت موجود می باشند : دستگیره در سمت چپ که برای اشخاصی که راست دست هستند بهتر است و دستگیره در سمت راست که برای اشخاص چپ دست مناسب تر می باشد.

قبل از اینکه کابین دوش خود را خریداری کنید ابتدا مکان آن را در حمام خود انتخاب کنید برای اینکار مکان های کاندید را با قرار گرفتن در آنها و در نظر گرفتن همه نقاط با دید بصری انتخاب کنید، حتما این نکته را در نظر بگیرید و بررسی کنید که مکان انتخاب شده دارای محدودیت برای باز شدن درب از یک طرف را دارد یا نه و با این بررسی اقدام به خرید کنید.

انواع کابین دوش

همچنین شیشه های متنوعی در بازار برای کابین دوش ها موجود است که ضخامت های متنوعی نیز دارا می باشند که شما نیز باید قبل از اقدام به خرید شیشه مورد نظر خود را بررسی کنید و یک مورد را انتخاب کنید. برای کابین دوش شیشه های معدنی، شیشه های چند لایه و شیشه های پوشش داده شده موجود است. آنها در طراحی های مختلف مانند شیشه ای روشن، شیشه مات، شیشه ای بارانی، شیشه ای ریخته گری و شیشه ای رنگی آمده اند. ضخامت استاندارد شیشه 4mm، 5mm، 6mm و 8mmاست.

انواع کابین دوش

طرح های متفاوت و مختلفی برای کابین دوش ها در نظر گرفته شده است که شما حتما باید با در نظر گرفتن طراحی و فضای حمام و همچنین سلیقه خود بهترین انتخاب را داشته باشید.

قطاع – Quadrant

این نوع از کابین دوش به شکل یک چهارم دایره می باشد و برای حمام های دارای فضای کم بسیار مناسب است چراکه دو ضلعی که همدیگر را قطع می کنند و زاویه 90 درجه تشکیل می دهند برای قرار گرفتن در گوشه های حمام بسیار مناسب می باشند، این نوع از کابین دوش علاوه بر گرفتن فضای کمی از حمام شما زیبایی مناسبی نیز به ارمقان می آورد. همچنین می توانید با استفاده از درب کشویی فضای کمتری را به آن اختصاص دهید. بدون شک یکی از محبوب ترین انوع کابین دوش برای حمام های کوچک همین نوع می باشد.

انواع کابین دوش

مربع

اگر فضای حمام شما نسبتا زیاد می باشد این نوع کابین دوش به دلیل ظاهر شیک و زیبا انتخاب بسیار مناسبی است. همچنین با شکل مربعی که دارد پنل های شیشه ای دور منحنی نیستند و همین موضوع باعث می شود تا برای پنل ها دایره انتخاب شما زیاد شود.

انواع کابین دوش

مستطیل

اگر فضای حمام شما بزرگ است و فضای کافی را برای کابین دوش و بیشتر از آن دارید با انتخاب این نوع از کابین دوش برای خود لذت بیشتری به ارمقان آورید چراکه این نوع کابین دوش ها بزرگ هستند و درون آنها فضای بیشتری موجود است که باعث حس آزادی زیادی در حمام شما می شود.

انواع کابین دوش

لینک های پیشنهادی نوین خانه : تعمیر وان جکوزی – تعمیر کابین دوش