تعمیر سینک ظرفشویی

تعمیر سینک ظرفشویی

نوین خانه در زمینه تعمیر سینک ظرفشویی کادری بسیار مجرب و کارآزموده دارد. که بالغ بر 200 پروژه انجام شده است با رضایت 100 درصدی مشتری ها. شما تنها با یک تماس می توانید از 0 تا 100 تعمیر سینک ظرفشویی خود را به تیم فنی نوین خانه واگذار کنید.

نحوه تعمیر سینک ظرفشویی توسط نوین خانه

اولین کاری که برای تعمیر سینک ظرفشویی خود لازم دارید تماس با تیم نوین خانه می باشد. بعد از تماس و بررسی از طرف نوین خانه به شما هزینه حدودی تعمیرات سینک ظرفشویی را اعلام می کنیم و در صورت تایید از طرف شما تیم نوین خانه با هماهنگی قبلی با شما برای انجام این کار اعزام می شوند.

در تیم نوین خانه کار زمانی به پایان می رسد که مشتری از کار انجام شده رضایت کامل داشته باشد. اگر نیروی ما برای انجام تعمیرات سینک ظرفشویی شما اعزام شود و کار را انجام دهد و شما از کار ناراضی باشید نیروی ما دوباره بدون هیچ هزینه اضافی به محل شما اعزام می شود.

این کار آنقدر تکرار خواهد شد تا مشتری رضایت 100 درصدی از کار انجام شده داشته باشد. این ها همه در حالی است که در طول مدتی که 200 پروژه نوین خانه در زمینه تعمیرات سینک ظرفشویی انجام شده است حتی یک بار هم اتفاق نیوفتاده که تیم نوین خانه با انجام کار در بار اول رضایت 100 درصدی مشتری را جذب نکرده باشد.

نصب و تعمیرات سینک

1) انواع جنس سینک

2) نکات کلی خرید سینک

گاهی اوقات نیاز به نصب و تعمیرات سینک ظرفشویی یا سینک سرویس بهداشتی خود دارید . در آشپزخانه مسلما یکی از پر کاربردترین تجهیزات سینک می باشد. در خصوصنصب و تعمیرات سینک می توان به موارد زیر اشاره نمود.

1) انواع جنس سینک

سینک ظرفشویی استیل – استیلی که در این نوع سینک به کار می رود باید از بهترین نوع و بدون آلیاژ باشد تا در طول زمان دچار خوردگی و زنگ زدگی و تغییر رنگ نشود.

سینک ظرف شویی شیشه ای -شیشه ای که در این نوع سینک به کار می رود سکورین نشکن می باشد و در جنس سینی سینک شیشه ای می باشد اما لگن های سینک از جنس استیل هستند. ذکر این نکته ضروری می باشد که این نوع سینک هابیشتر جنبه فانتزی داشته و کابری کمتری نسبت به نوع استیل دارند. 

سینک ظرفشویی گرانیتی–  این نوع سینک به نسبت انواع دیگر جدید تر محسوب می گردد و تنوع رنگی در سینک گرانیتی مشهود می باشد. رنگ های قهوه ای ، مشکی ، سفید ، کرم و چند رنگ دیگر که مسلما از نظر دکوراسیون نیز بسیار به زیبایی فضا کمک می کنند.

تعمیر سینک ظرفشویی

2) نکات کلی خرید سینک

-هنگام خرید یکی از نکات قابل توجه براق یا مات بودن سینک می باشد.هر چه براق تر مساوی است با کمتر نشان دادن لکه ها آب و به سادگی تمیز شدن. 

-اگر نسبت به خط و خش سینک حساس هستید بنابراین به دنبال سینک های ضدخش باشید که دانه های ریز بسیاری در خود دارند تا بتوانند این خاصیت را از خود نشان دهند. البته قیمت سینک در حالت ضد خش گران تر است.

-سینک ها معمولا یک تکه هستند تا بتوانند امکان نشت آب را به کمترین حد خود برسانند. هنگام نصب نیز باید دقت زیادی داشته باشید. در نصب سینک روکار معمولا سینک با نوارفلزی یا چسب آکواریوم به کابینت وصل می شود . ممکن است در طول زمان سینک از کناره ها دچار آسیب شده و آب بتواند به زیر آن نفوذ کند. پیشنهاد می شود از سینک توکار استفاده کنید که با این مشکل مواجه نشوید.

تعمیر سینک ظرفشویی

– هنگام خرید سینک قطعاتی مثل درپوش راه آب رو، آبکش بزرگ برای دهانه سینک و یک یا دو آبکش کوچک باید به شما تحویل داده شود.

مزیت کار کردن با تیم نوین خانه

تمامی افراد این تیم دارای سالها تجربه در حوزه های تخصصی خود می باشند بنابراین خدمات با ضمانت بالا و کیفیت بالا را به شما ارائه خواهند نمود.

همچنین اگر شما نیز در این حوزه مشغول به فعالیت می باشید به عضویت تیم نوین خانه درآیید

تعمیر سینک ظرفشویی

همین امروز با ما تماس بگیرید. شماره تماس 09306887871