تعمیرات کابین دوش, تعمیر دوش


 • تعمیرات کابین دوش, تعمیر دوش

  تعمیرات-کابین-دوش,-تعمیر-دوش

  تعمیر کابین دوش، تعمیر اتاق دوش

   

   

  تعمیر کابین دوش توسط تیم نوین خانه

  در این بخش در مورد حل مشکل فرار و یا بیرون رفتن قطره های آب از درب کابین دوش به بیرون از کابین دوش به شما توضیحاتی را در مورد تعمیر کابین دوش برای این مشکل می دهیم. رایج ترین نشتی آب حمام همین مورد است که آب به بیرون از کابین دوش راه پیدا کند. اگرچه ممکن است شما فکر کنید این نشتی خیلی مهم نیست اما این فکر ممکن است به شما خسارات بسیار زیادی بزند ممکن است این آب های به بیرون راه یافته کاشی های کف را لق کند.

  بدترین خسارتی که ممکن است این نشتی از کابین دوش برای شما بوجود بیاورد وجود کفپوش و یا پارکت می باشد که اگر آب به آنها برسد و کمی آب بر روی آنها بماند کفپوش شما به اصطلاح باد می کند و موجب خسارات زیادی برای تعمیر پارکت باد کرده برای شما می شود.

  برای حل مشکلات نشتی آب باید چند مورد را در دستور کار خود قرار دهیم که به صورت زیر می باشد :

  مرحله اول تعمیر کابین دوش : بررسی علائم وجود نشتی در کابین دوش

  اگر کاشی های کنار کابین دوش شل شده بود.

  پوسته پوسته شدن رنگ و یا چسب چوب کنار درب کابین دوش.

  لکه های آب روی سقف و یا زیر تیرآهن های موجود در سقف.

  تکه لکه های آب بر روی دیوار و یا در کنار وان جکوزی و یا دوش.

  صفحه مرتبط : تعمیر وان جکوزی

  مرحله دوم تعمیر کابین دوش : پیدا کردن محل دقیق نشتی آب درب کابین دوش

  درون کابین دوش برای پیدا کردن نشتی ابتدا مقداری آب را کنار درب کابین دوش قرار دهید تا مکان نشتی کاملا و به صورت دقیق مشخص شود این نکته را در نظر داشته باشید که ممکن است تا حدود 5 دقیقه طول بکشد تا نشتی خود را نمایان کند.

  مورد دومی که بسیار اهمیت دارد برای تشخیص مکان نشتی توجه به این نکته است که آیا درب کابین دوش شما دارای لاستیک و یا واشر لاستیکی می باشد یا خیر چون بیشتر مواقع در این نوع درب ها نشتی از واشر های لاستیکی می باشد.

  مرحله سوم تعمیر کابین دوش : چگونگی تعمیر کابین دوش در مورد نشتی درب

  واشر های پلاستکی و لاستیک های دور درب کابین دوش را به صورت کامل تعویض کنید. اگر به جای درب کابین دوش پرده دارید در هنگام دوش گرفتن از کامل بسته شدن پرده اطمینان حاصل کنید و یا از گیره های نگه دارنده برای بسته شدن کامل پرده استفاده کنید.

  از یک قاب گیرنده نشتی در اطراف قاب درب کابین دوش استفاده کنید تا کاملا اطراف درب کابین دوش گرفته شود و نشتی وجود نداشته باشد، بعد از تعمیر کاملا درب را خشک کنید توجه داشته باشید اطراف درب را نیز کاملا خشک کنید و سپس آب را باز کنید و یا دوش بگیرید و بعد از استفاده از کابین دوش کاملا درب و اطراف آن را چک کنید تا از تعمیر کابین دوش به صورت کامل اطمینان حاصل کنید.

   

  1- انواع کابین دوش
  2- انواع درب اتاق دوش
  3- جنس کابین دوش
  کابین دوش با طراحی زیبا و منحصر به فرد می تواند یک نقطه کانونی در حمام به شمار رود. کابین دوش در کنار زیبایی خود می تواند فضای حمام را از بخش سرویس بهداشتی جدا کند.

   

   

  1- انواع کابین دوش

  اتاقک ساده 
  کابین های مدرن
  کابین های دست ساز

  شما می توانید با توجه به بودجه و نیاز خود انواع کابین دوش را انتخاب کنید. مسلما هرچه بر میزان امکانات کابین دوش اضافه شود قیمت آن نیز گرانتر خواهد شد و در حالت کلی باید در هنگام خرید به امکاناتی نظیر سیستم نمایش ، کنترل دما ، ماساژورها و غیره را بررسی نمایید.

  تعمیرات کابین دوش, تعمیر دوش

  2- انواع درب اتاق دوش

  درهای کشویی
  درهای لولایی
  درهای تاشو

  تعمیرات کابین دوش, تعمیر دوش

  3- جنس کابین دوش

  دیواره های اتاق دوش معمولا از جنس شیشه سکوریت و یا طلق ساخته می شود. هر چه قطر دیواره ها بیشتر شود کیفیت کابین بالاتر است و تبادل گرمایی که با محیط انجام می شود به مراتب پایین تر است.

  تعمیرات کابین دوش, تعمیر دوش

  منبع: houzz.com

  اگر آب از دوش حمام چکه می کند، فشار آب دوش کم می باشد، شکستگی یا اختلالی در آن ایجاد شده است یا هر مشکل دیگری وجود دارد با ما تماس حاصل نمایید.

   

  https://www.novinkhane.com

  تعمیرات کابین دوش, تعمیر دوش

  برای آشنایی بیشتر در این خصوص می توانید از طریق شماره  09398644179  تماس حاصل نمایید.


  برچسب : تعمیرات کابین دوشتعمیر دوشنصب دوش تعمیرات دوش دوش حمام چکه آب شکستگی دوش

  1. نوین خانه
  2. تعمیر و نگهداری
  3. تعمیرات کابین دوش, تعمیر دوش 0939-8644179