تعمیرات لوله کشی ساختمان, تعمیرات لوله کشی آب

تعمیرات لوله کشی ساختمان, تعمیرات لوله کشی آب

تعمیرات لوله کشی

تعمیرات لوله کشی ساختمان توسط تیم نوین خانه

تیم نوین خانه در زمینه تعمیر لوله کشی ساختمان تجربه بسیار زیادی دارد و به شما عزیزان در کمترین زمان ممکن و با بهترین و مناسب ترین هزینه خدمات رسانی می کند.

برای تعمیر لوله کشی ساختمان چند مرحله اساسی وجود دارد که برای هر قسمت از خانه که ممکن است نشتی آب و یا هر مشکلی که نیاز به تعمیر لوله کشی ساختمان دارد باید مورد توجه قرار دهیم و بکار ببندیم. اولین مرحله توجه به علائم وجود مشکل در لوله کشی ساختمان می باشد. دومین مرحله چگونگی پیدا کردن محل نشتی و یا خرابی لوله کشی ساختمان می باشد. سومین و آخرین مرحله چگونگی تعمیر لوله کشی ساختمان در هر قسمت از خانه می باشد.

اگر لوله کشی زیر سینک طرفشویی آشپزخانه شما نشتی آب دارد به شما توصیه می کنیم به هیچ وجه این مشکل را پشت گوش نیاندازید و حتما در سریعترین زمان ممکن و در اسرع وقت اقدام به تعمیرات لوله کشی کنید. چرا که ممکن است آب ناشی از این نشتی به کف کابینت ها ، دیوار و … آسیب جدی وارد کند و هزینه های شما را به شدت افزایش دهد.

این نکته را هم حتما در نظر داشته باشید لوله کشی هایی که پشت کابینت ها می باشند مانند لوله کشی سینک چون در معرض مستقیم دید شما نمی باشند ممکن است نشتی آنها فراموش شود بنابراین به شما تذکر را می دهیم که در اسرع وقت که دیدید لوله کشی پشت کابینت ها نشتی دارد با تعمیر کار ماهر تماس بگیرید و لوله کشی را درست کنید.

مرحله اول : علائم وجود مشکل در لوله کشی ساختمان ( زیر سینک ) :

یکی از علائم رایج در وجود مشکل در قسمت لوله کشی سینک وجود لکه های آب بر روی دیواره و یا کف کابینتی که احاطه کننده لوله کشی می باشد.

دومین علامت رایج برای نشتی و یا خرابی لوله کشی سینک وجود لکه های آب بر روی سقف کابینت احاطه کننده لوله کشی می باشد.

مرحله دوم : پیدا کردن نشتی و مشکل در لوله کشی ساختمان ( زیر سینک ) :

بر روی طول لوله کشی و از همه مهمتر اتصالات لوله با یک دستمال خشک و یا دستمال کاغذی خشک بکشید، به احتمال زیاد با این کار محل نشتی و یا خرابی لوله کشی مشخص می شود.

آب سینک را به صورت کامل باز کنید و بگذارید مدتی آب در لوله کشی مربوطه جریان داشته باشد و چون لوله ها کاملا خشک شده اند متوجه مکان نشتی و یا خرابی لوله کشی به راحتی می شوید و به صورت دقیق مشخص می باشد.

مرحله سوم : تعمیر لوله کشی ساختمان ( زیر سینک ) :

اگر نشتی و یا خرابی لوله کشی از قسمت اتصالات لوله بود اتصالات را باز کنید و دوباره با استفاده از ترکیب تفلون و واشر آنها را کاملا محکم و سفت کنید.

آیا شیرآلات شما چکه می کنند یا نشتی دارند؟

چکه کردن  شیرآلات در ماه میتواند باعث هدر رفتن چندین لیتر آب شود. علاوه بر این صورتحساب بالایی نیز باید پرداخت کنید. اگر تصمیم دارید از هدر رفتن آب و بالا رفتن مبلغ پرداختی خود جلوگیری کنید می توانید با ما در ارتباط باشید. چکه کردن شیرآلات می تواند نشانه ای از خرابی لوله کشی نیز باشد که اگر به آن رسیدگی نشود در طولانی مدت خسارات بیشتری را به بار خواهد آورد.

زمانیکه شما با تیم نوین خانه تماس حاصل می کنید ، افراد متخصص علاوه بر تعمیرات جزیی نسبت به مشکلات بزرگتر نیز بررسی های لازم را انجام داده و در صورت آسیب دیدگی بخش های مختلف دیگر در مورد آنها نیز اقدامات تعمیراتی را انجام خواهند داد.

با استفاده از شیرآلات جدید و مدرن جلوه زیبایی در خانه خود ایجاد کنید

اینکه آشپزخانه و حمام شما با تغییراتی نظیر تعویض شیرآلات و دوش چقدر می تواند جلوه زیباتری پیدا کند بسیار شگفت انگیز است. افراد در تیم نوین خانه دارای تجربه و مهارت بالا در حوزه تخصصی خود می باشند . بنابراین پروژه شما در زمان مناسب و با کیفیت بالا تحویل داده خواهد شد. همچنین در انتخاب نوع شیرآلات و دوش، انواع کابین دوش و غیره می توانید روی کمک کارشناسان نوین خانه حساب ویژه ای باز کنید.

اگر نیازمند تعمیر و نصب شیرآلات خود هستید حتما با نوین خانه تماس بگیرید . فرم آنلاین ما را تکمیل کنید و یا اینکه با شماره تماس 09306887871 تماس حاصل نمایید.