تعمیرات درب چوبی, تعمیر درب چوبی پوسیده

تعمیرات درب چوبی, تعمیر درب چوبی پوسیده

تعمیرات درب چوبی, تعمیرات درب کنترلی

تعمیر درب چوبی پوسیده، دارای حفره، سوراخ شده اتاق خواب، سرویس بهداشتی (دسشویی)، حمام، ورودی توسط تیم نوین خانه

تیم نوین خانه در زمینه تعمیر درب چوبی شكسته و یا به عبارتی درب هایی كه دارای سوراخ و یا تو رفتگی در آنها می باشد مانند تصویر زیر با كادری مجرب و با هزینه ای مناسب به شما خدمت رسانی می كند.

بهترین تعمیر درب چوبی را به تیم فنی نوین خانه تجربه کنید تعمیر انواع درب چوبی با توجه به نوع درب چوبی با مناسب ترین هزینه.

در زمینه تعمیر درب چوبی شما با توجه به میزان خسارت وارده به درب چوبی باید تعویض درب را نیز در نظر بگیرید چرا كه درب چوبی تو خالی قیمت ارزانی نسبت به بقیه درب های موجود دارد، ممكن است در بعضی موارد تعویض درب راه حل بهتری برای شما باشد.

اگر بخواهید تعمیر درب چوبی را انتخاب كنید باید كل درب را هم رنگ آمیزی كنید. در خیلی از موارد میتوان درب چوبی شكسته را تعمیر كرد، فقط باید كاملا مراقب باشیم كه به درب صدمه وارد نكنیم، به عنوان مثال زیر درب حتما باید با پارچه پوشانده شود.

لینک پیشنهادی نوین خانه : تعمیر قفل درب چوبی 

برای تعمیر درب چوبی مراحل زیر را انجام می دهیم :

تعمیر درب چوبی

مرحله اول : حفره و یا سوراخ درب را بپوشانید

با استفاده از اسپری عایق فوم حفره درب چوبی را پر كنید چرا كه این عایق فوم باعث میشود حفره پر شده و كمی هم بیشتر به بیرون از حفره درب چوبی نفوذ كند.

مرحله دوم : اجازه بدهید فوم خشك شود

بعد از پر كردن حفره درب چوبی با استفاده از اسپری عایق فوم باید نسبت به عایق فوم مورد استفاده زمانی را منتظر باشیم تا كاملا عایق فوم خشك شود.

مرحله سوم : برش عایق فوم با استفاده از تیغ

با استفاده از یك تیغ تیز دارای دسته عایق فوم بیرون آمدن از حفره درب چوبی را بتراشید فقط مراقب باشید تا كمی پایین تر از سطح درب چوبی این كار را انجام دهید نه بیشتر عایق فوم را بتراشید و نه كمتر.

مرحله چهارم : اعمال بتونه بر روی حفره درب چوبی

با استفاده از یك چاقوی باریك بتونه را كاملا بر روی حفره پر شده درب چوبی بكشید تا كامل فضای بین سطح درب چوبی و سطح عایق فوم استفاده شده را پر كند، بعد از این كار اجازه دهید بتونه به صورت كامل خشك شود.

مرحله پنجم : به آرامی سمباده بزنید

با استفاده از یك كاغذ سمباده خوب به آرامی و مراقبت زیاد به صورت شیبدار اطراف حفره پر شده را سمباده بزنید تا كاملا صاف و صیغلی شده و آماده باشد.

مرحله ششم : كل سطح درب چوبی را آماده كنید

برای رنگ آمیزی كل درب چوبی آن را پاك و تمیز و آماده كنید برای رنگ آمیزی

با انجام مراحل بالا تعمیر درب چوبی بدرستی و به صورت كامل انجام خواهد شد.

نکات مهم در مورد تعمیرات درب چوبی : 

1-روغن کاری لولای در

2-سفت کردن پیچ های هرز شده درب

علی رغم اینکه درب ها به عنوان اجزای ورودی خانه نادیده گرفته می شوند یا اینکه برای بسیاری از افراد دارای اهمیت چندانی نمی باشند ، اما نقش مهمی در زیبایی خانه شما ایفا می نمایند.

البته نکاتی نیز وجود دارد که با رعایت آنها می توانید مشکلات درب های ورودی یا دربهای اتاق ها را برطرف کنید.

1- روغن کاری لولای در

در اکثر موارد ممکن است به خاطر سایش بیش از حد لولاها هنگام باز و بستن کردن دربها صدای گوشخراشی شنیده شود. می توان با کمی روغن کاری این مشکل را برطرف نمود .

تعمیرات درب چوبی, تعمیرات درب کنترلی

2- سفت کردن پیچ های هرز شده درب

حتما نسبت به سفت کردن پیچ های شل شده اقدام نمایید. گاهی اوقات امکان داردکه پیچ به هر دلیل از جای خود درآمده و گم شده باشد. لازم است تا حتما نسبت به بستن پیچ جدید اقدام کنید. هرچه پیچی که استفاده می نمایید بلندتر باشد فشار متحمل شده توسط آن نیز بیشتر خواهد بود.

تعمیرات درب چوبی, تعمیرات درب کنترلی

به منظور تعمیر درب های چوبی و همچنین درب های کنترلی خود می توانید از کارشناسان نوین خانه کمک بگیرید.

علی رغم اینکه درب ها به عنوان اجزای ورودی خانه نادیده گرفته می شوند یا اینکه برای بسیاری از افراد دارای اهمیت چندانی نمی باشند ، اما نقش مهمی در زیبایی خانه شما ایفا می نمایند. اگر درب های خانه شما به سختی باز می شوند، هنگام بستن به طور کامل فیکس نمی شوند و یا آنکه شکسته شده اند یا دارای ترک می باشند حتما با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

لینک پیشنهادی نوین خانه : پنجره دوجداره upvc

تعمیر درب چوبی, تعمیرات درب کنترلی

برای آشنایی بیشتر در این خصوص می توانید از طریق شماره  09398644179  تماس حاصل نمایید.

 0939-8644179