تعمیرات درب چوبی, تعمیر درب چوبی پوسیده

تعمیرات درب چوبی, تعمیر درب چوبی پوسیده

با یک تماس میتوانید کار تعمیر درب چوبی شکسته و پوسیده خود را انجام دهید. نوین خانه با بیش از 500 پروژه انجام شده در تعمیر درب چوبی درخدمت شماست

تعمیر درب چوبی شکسته در منزل

برای تعمیر درب چوبی شکسته در منزل به دلیل اینکه در خیلی از مواقع درب مورد نظر در مکانی قرار دارد که نیاز است شما نسبت به ریختن و پخش شدن بوی رنگ تدبیری بهتر بیاندیشید و از کهنه کاری برای رنگ آمیزی استفاده کنید همچنین برای سرعت در انجام کار مشتریان عزیز شرکت نوین خانه با استفاده از چندین سال تجربه موفق به ساخت خمیر خاصی برای تعمیر درب چوبی شکسته در منزل شده‌ ایم.

که این قابلیت را دارد که با ترکیب درصد مشخص از دود زبری و نرمی متفاوت و همچنین استحکام مورد نیاز برای هر قسمت شکسته تهیه و توسط تکنسین شرکت جهت تعمیر، پر کردن و ترمیم درب چوبی قسمت مورد نظر استفاده و در سریعترین زمان متصور شما خشک و آماده برای رنگ کردن درب چوبی قدیمی یا شکسته شما می شود.

تعمیرات درب چوبی, تعمیرات درب کنترلی

تعمیر درب چوبی توسط تیم نوین خانه

تیم نوین خانه در زمینه تعمیر درب چوبی شكسته و یا به عبارتی درب هایی كه دارای سوراخ و یا تو رفتگی در آنها می باشد مانند تصویر زیر با كادری مجرب و با هزینه ای مناسب به شما خدمت رسانی می كند.

بهترین تعمیر درب چوبی را به تیم فنی نوین خانه تجربه کنید تعمیر انواع درب چوبی با توجه به نوع درب چوبی با مناسب ترین هزینه.

در زمینه ترمیم درب چوبی شما با توجه به میزان خسارت وارده به درب چوبی باید تعویض درب را نیز در نظر بگیرید چرا كه درب چوبی تو خالی قیمت ارزانی نسبت به بقیه درب های موجود دارد، ممكن است در بعضی موارد تعویض درب راه حل بهتری برای شما باشد.

اگر بخواهید تعمیر درب چوبی را انتخاب كنید باید كل درب را هم رنگ آمیزی كنید. در خیلی از موارد میتوان درب چوبی شكسته را تعمیر كرد، فقط باید كاملا مراقب باشیم كه به درب صدمه وارد نكنیم، به عنوان مثال زیر درب حتما باید با پارچه پوشانده شود.

بازسازی درب چوبی قدیمی

جهت بازسازی درب چوبی قدیمی نسبت به جنس چوب کار شده در درب چوبی،شما می توانید کارهای مختلفی برای ترمیم درب چوبی و رنگ‌ درب چوبی و یا تعمیر درب چوبی استفاده کنید اگر جنس درب چوبی شما تمام چوب باشد و مقدار پوسیدگی در در حدی نباشد که نیاز به محو کردن لایه های زیرین چوب باشد بهتر است پس از برطرف کردن پوسیدگی‌ های درب از شاپان برای رنگ کردن اولیه درب استفاده کنیم و پس از آن با استفاده از سیلر و کیلر خلل و فرج درب را پر کرده و در صورت نیاز برای محافظت بیشتر از روغن جلا استفاده کنیم.

اگر درب مورد نظر پوسیدگی زیادی داشت و ما قادر به محو و پوشاندن قسمت های پوسیده نبودیم ناچاریم از رنگی استفاده کنیم که لایه‌ های زیرین را بپوشاند پس ناگزیریم برای بازسازی درب چوبی قدیمی ابتدا پوسیدگی ها را برطرف و سپس با استفاده از سیلر و کیلر سطح کار را برای رنگ نهایی آماده کرده و از رنگ مناسب برای آخرین لایه درب چوبی استفاده کنیم.


برای تعمیر درب چوبی مراحل زیر را انجام می دهیم :

تعمیر درب چوبی

تعمیر درب چوبی شکسته.
زمان مورد نیاز : 2 روز
مراحل زیر توضیح دقیق تعمیر درب چوبی شکسته را آموزش میدهد.
نیازمندی ها :
تعمیر درب چوبی
اسپری عایق فوم
سمباده
کاتر
بتونه
رنگ
حفره و یا سوراخ درب را بپوشانید
چگونگی-تعمیر-درب-چوبی1
با استفاده از اسپری عایق فوم حفره درب چوبی را پر كنید چرا كه این عایق فوم باعث میشود حفره پر شده و كمی هم بیشتر به بیرون از حفره درب چوبی نفوذ كند.
اجازه بدهید فوم خشك شود
چگونگی-تعمیر-درب-چوبی2
بعد از پر كردن حفره درب چوبی با استفاده از اسپری عایق فوم باید نسبت به عایق فوم مورد استفاده زمانی را منتظر باشیم تا كاملا عایق فوم خشك شود.
برش عایق فوم با استفاده از کاتر
چگونگی-تعمیر-درب-چوبی3
با استفاده از یك تیغ تیز دارای دسته عایق فوم بیرون آمدن از حفره درب چوبی را بتراشید فقط مراقب باشید تا كمی پایین تر از سطح درب چوبی این كار را انجام دهید نه بیشتر عایق فوم را بتراشید و نه كمتر.
اعمال بتونه بر روی حفره درب چوبی
چگونگی-تعمیر-درب-چوبی4
با استفاده از یك چاقوی باریك بتونه را كاملا بر روی حفره پر شده درب چوبی بكشید تا كامل فضای بین سطح درب چوبی و سطح عایق فوم استفاده شده را پر كند، بعد از این كار اجازه دهید بتونه به صورت كامل خشك شود.
به آرامی سمباده بزنید
چگونگی-تعمیر-درب-چوبی5
با استفاده از یك كاغذ سمباده خوب به آرامی و مراقبت زیاد به صورت شیبدار اطراف حفره پر شده را سمباده بزنید تا كاملا صاف و صیغلی شده و آماده باشد.
كل سطح درب چوبی را آماده كنید
چگونگی-تعمیر-درب-چوبی6
برای رنگ آمیزی كل درب چوبی آن را پاك و تمیز و آماده كنید برای رنگ آمیزی
با انجام مراحل بالا تعمیر درب چوبی بدرستی و به صورت كامل انجام خواهد شد.


نکات مهم در مورد تعمیرات درب چوبی : 

1- روغن کاری لولای در

2- سفت کردن پیچ های هرز شده درب

علی رغم اینکه درب ها به عنوان اجزای ورودی خانه نادیده گرفته می شوند یا اینکه برای بسیاری از افراد دارای اهمیت چندانی نمی باشند ، اما نقش مهمی در زیبایی خانه شما ایفا می نمایند.

البته نکاتی نیز وجود دارد که با رعایت آنها می توانید مشکلات درب های ورودی یا دربهای اتاق ها و یا هر نوع درب چوبی دیگر را برطرف کنید.

1- روغن کاری لولای در

در اکثر موارد ممکن است به خاطر سایش بیش از حد لولاها هنگام باز و بستن کردن دربها صدای گوشخراشی شنیده شود. می توان با کمی روغن کاری این مشکل را برطرف نمود .

تعمیرات درب چوبی, تعمیرات درب کنترلی

2- سفت کردن پیچ های هرز شده درب

حتما نسبت به سفت کردن پیچ های شل شده اقدام نمایید. گاهی اوقات امکان دارد که پیچ به هر دلیل از جای خود درآمده و گم شده باشد. لازم است تا حتما نسبت به بستن پیچ جدید اقدام کنید. هرچه پیچی که استفاده می نمایید بلندتر باشد فشار متحمل شده توسط آن نیز بیشتر خواهد بود.

تعمیرات درب چوبی, تعمیرات درب کنترلی

به منظور ترمیم درب های چوبی و همچنین تعمیر درب های کنترلی خود می توانید از کارشناسان نوین خانه کمک بگیرید.

علی رغم اینکه درب ها به عنوان اجزای ورودی خانه نادیده گرفته می شوند یا اینکه برای بسیاری از افراد دارای اهمیت چندانی نمی باشند ، اما نقش مهمی در زیبایی خانه شما ایفا می نمایند. اگر درب های خانه شما به سختی باز می شوند، هنگام بستن به طور کامل فیکس نمی شوند و یا آنکه شکسته شده اند یا دارای ترک می باشند حتما با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.
نمونه کار انجام شده تعمیر درب چوبی شکسته و پوسیده

برای آشنایی بیشتر در این خصوص می توانید از طریق شماره  09306887871  تماس حاصل نمایید.