بازسازی حمام

بازسازی حمام

بازسازی حمام

1) رنگ دکوراسیون حمام و سرویس بهداشتی

2) مصالح حمام و سرویس بهداشتی

3) کاغذ دیواری سرویس بهداشتی

4) آینه حمام 

5) کابین دوش 

6) وان حمام

امروزه فضای سرویس بهداشتی و حمام بسیار مورد توجه قرار گرفته و بسیاری از افراد نسبت به بازسازی حمام و اجرای طراحی جدید در سرویس بهداشتی اقدام می نمایند. در ادامه به مطالبی در خصوص بازسازی حمام در بخش های مختلف اشاره خواهیم نمود.

1) رنگ دکوراسیون حمام و سرویس بهداشتی

اهمیتی ندارد اگر فضای حمام و سرویس بهداشتی شما کوچک است می توانید با به کار گیری رنگ های ساده و ملایم تا حد امکان آن را بزرگ جلوه دهید. در این زمینه می توانید از کاشی کاری های مخصوص استفاده کنید تا هر چه بیشتر به زیباسازی فضا کمک کنید.

2) مصالح حمام و سرویس بهداشتی

یکی از نکات بسیار مهم برای دادن جلوه هرچه زیباتر به حمام و سرویس بهداشتی شما  به انتخاب مصالح دکوراسیون حمام شما بستگی دارد. با ایجاد هماهنگی بین کاشی سرامیک و روشویی و همچنین روشنایی مناسب می توان فضای منحصر به فردی ایجاد نمود.

بازسازی حمام

3) کاغذ دیواری

مسلما تغییر کاغذ دیواری به عنوان یکی از اولین امکاناتی می باشد که برای تغییر و بازسازی حمام به ذهن شما خطور می کند. البته استفاده از کاغذ دیواری های قابل شستشو که دارای طرح و نقش و نگارهای عمودی باشند حمام شما را بزرگتر از آنچه هست نیز نشان خواهد داد.

بازسازی حمام

4) آینه حمام

آینه نیز به عنوان جز لاینفک در بازسازی حمام ، نقش بسیار مهمی را ایفا می کند. با نصب آینه به صورت جدا و یا  نصب آینه با کمد می توانید در زیباتر کردن هرچه بیشتر جلوه حمام و سرویس بهداشتی خود اقدام کنید.

بازسازی حمام

5) کابین دوش

امروزه با توجه به فضاهای حمام و سرویس بهداشتی ، استفاده از کابین دوش یا اتاق دوش هرچه بیشتر از گذشته رایج شده است. خصوصا اگر تمایل دارید تا بین سرویس بهداشتی و حمام خود فاصله ای قائل شوید نصب کابین دوش توصیه می شود. کابین های دوش در انواع متفاوتی در بازار موجود می باشند که نوع شیشه ای آن می تواند از گرفتگی فضا جلوگیری کند و زیبایی بیشتری نیز داشته باشد.

بازسازی حمام

6) وان حمام

وان و جکوزی معمولا به فضای بزرگی نیاز دارند اما امروزه با توجه به کوچک تر شدن فضای حمام در اکثر خانه ها ، سازندگان نیز خود را با این تغییرات به روز کرده اند و وان ها و جکوزی هایی مناسب فضاهای کوچک را طراحی و تولید نموده اند. دربازسازی حمام خود می توانید از این گزینه نیز استفاده کنید.

بازسازی حمام

اگر نیازمند تعویض سرویس بهداشتی ، نصب وان و اتاق دوش جدید و دیگر خدمات هستید می توانید با تیم نوین خانه تماس حاصل نمایید. هم چنین اگر در این زمینه اهل فن می باشید می توانید به تیم نوین خانه بپیوندید. 

بازسازی حمام

برای آشنایی بیشتر در این خصوص می توانید از طریق شماره  09306887871  تماس حاصل نمایید.