هوشمند سازی خانه, خانه هوشند

هوشمند سازی خانه, خانه هوشند

هوشمند سازی خانه


1-سیم کشی خانه های هوشمند
2-هوشمند سازی سیستم گرمایشی و سرمایشی
3-هزینه های هوشمند سازی خانه

برای خیلی از ما پیش آمده است که به سفری رفته ایم و نگران امنیت خانه خود هستیم. نگرانی بابت این موضوع داریم که آیا تمام چراغ ها را هنگام خروج خاموش کرده ام؟ درب را محکم بسته و قفل کرده ام؟ و بسیاری از این قبیل سوالات که ذهن ما را مشغول خود کرده است. با هوشمند سازی خانه ، این امکان برای شما به وجود خواهد آمد که در نبودتان چراغ ها راس ساعت خاصی خاموش شوند ، برنامه آبیاری طبق برنامه انجام شود و قهوه ساز هنگام خروج از خانه خاموش شود!!

1- سیم کشی خانه های هوشمند 

در خانه حضور داشته باشید یا خیر فرقی ندارد. شما با داشتن یک خط تلفن و یا همراه خود و یا حتی با استفاده از اینترنت تمامی کارهای برقی خانه را کنترل نمایید. 

هوشمند سازی خانه, خانه هوشند

2- هوشمند سازی سیستم گرمایشی و سرمایشی

لازم نیست تا شما احساس گرما و سرما کرده و نسبت به خاموش و روشن کردن دستگاه های گرمایشی و سرمایشی اقدام کنید بلکه خانه شما خودش آنقدر هوشمند شده است تا قبل از آن که شما احساس سرما یا گرما کنید دمای خانه را برای شما متعادل نماید. با داشتن این امکان به طور چشم گیری قادر خواهید بود تا در مصرف انرژی صرفه جویی کنید. میزان مصرف انرژی خود را در اختیار خواهید داشت و اگر سیم کشی خانه دچار مشکلی بود به راحتی از آن اطلاع پیدا خواهید کرد.

هوشمند سازی خانه, خانه هوشند

3- هزینه های هوشمند سازی خانه

پروژه هوشمند سازی خانه می تواند در ابعاد متفاوتی پیاده سازی شود. نیازی نیست تا تمامی مراحل را به یکباره اجرا کنید بلکه می توانید متناسب با بودجه خود وسایل ارزانتری را خریداری کنید و پروژه های با هزینه پایین تر را در خانه خود اجرا کنید.

هوشمند سازی خانه, خانه هوشند

هوشمند سازی خانه

به منظور دریافت مشاوره بیشتر در این حوزه و همچنین سپردن پروژه هوشمند سازی خانه خود به تیم نوین خانه می توانید با ما در ارتباط باشید.