نصب دیوارکوب چوبی, نصب دیوارکوب پی وی سی

نصب دیوارکوب چوبی, نصب دیوارکوب پی وی سی

نصب نماکوب های چوبی
1- دیوارکوب چیست
2- انواع دیوارکوب

1- دیوارکوب چیست؟ 

اگر به دنبال راهی هستید که به سادگی و با هزینه کم دکوراسیون داخلی خود را بهبود دهید می توانید از دیوارکوب های زیبا استفاده نمایید. این دیوارکوب ها در انواع و اقسام رنگ ها و مدلها می توانند گزینه خوبی جهت زینت بخشیدن به دیوارهای ساختمان باشند.
امرروزه در مراکزی همچون مراکز اداری ، تجاری ، رستوران ها و فروشگاه ها شاهد استفاده زیاد از دیوار کوب ها هستیم . زیرا که ویژگی هایی نظیر ضد آب بودن ، قابل شستشو بودن و عایق حرارت و صدا سبب محبوبیت این دیوارکوب ها شده است.

2- انواع دیوارکوب

دیوارکوب pvc ( پی وی سی )

با شبکه تو خالی داخلی
این نوع دیوار کوب دارای ویژگی هایی نظیر کیفیت بالا ، دوام زیاد ، مقاومت در برابر آب می باشد. دیوار کوب پی وی سی را می توانید در دو مدل طرح چاپی و طرح روکش دار می باشد که نوع دوم مقاوم تر می باشد.

دیوارکوب pvc فومیزه یا توپر

این نوع دیوارکوب دارای وِیژگی هایی نظیر وزن کم ، قابل حمل ، مقاوم در مقابل خش و ساییدگی و استحکام بالا می باشد. برای نصب آن می توانید از میخ یا پیچ استفاده کنید.

دیوارکوب mdf (ام دی اف)

این نوع دیوارکوب در مقابل خش و ساییدگی و ضربه بسیار مقاوم می باشند .

پنل و اجسام دکوری به دیوارهای اتاق نشیمن خود بیافزایید و فضا را زیباتر کنید.

به منظور افزودن سبکی جدید و همچنین زیبایی به اتاق نشیمن خود می توانید از خدمات نجاری در نوین خانه استفاده کنید. طرح های جدید و دکوراسیون های روز دنیا به واسطه کارهای چوبی می تواند جلوه بسیار زیبایی به دفتر شما ببخشد. اجرای اینگونه طرح ها توسط تیم نوین خانه به سادگی و در زمان کوتاه قابل اجراست.

نصب دیوارکوب چوبی, نصب دیوارکوب پی وی سی

به شما پیشنهاد میکنیم تا با ما در ارتباط باشید. افراد نوین خانه دارای تخصص بالایی در زمینه اجرای این طرح ها می باشند و می توانیم در ساخت و نصب به شما یاری برسانیم.

نصب دیوارکوب چوبی, نصب دیوارکوب پی وی سی

در خصوص اینگونه طرح ها می توانید با شماره  09306887871  تماس حاصل نمایید.