اتاق نشیمن

حس راحتی و آرامش در اتاق نشیمن یکی از مهمترین فاکتورها می باشد. اجازه دهید تا در سازماندهی هرچه بهتر این فضاها به شما کمک کنیم.


 • گچ بری سقف, گچ بری ساختمان

  پیاده سازی تعمیرات درگچ بری، سقف و ستونها باعث تغییرات چشمگیری در خانه خواهد شد. متخصصین ما از صفر تا صد پروژه همراه شما خواهند بود و مشاوره های لازم را ارائه خواهند داد. در این حالت پروژه ما شامل سه حالت کلی زیر می باشد

 • مونتاژ وسایل در منزل, مونتاژ وسایل درخانه

  اگرچه ممکن است آسان به نظر برسد اما سرهم نمودن برخی از وسایل خانه کار ساده ای نیست. سرهم و به اصلاح چفت و بست نمودن میز و صندلی ها و یا هرگونه وسیله ای دیگری نیازمند مهارت و تخصص می باشد.

 • نصب تابلو در منزل, نصب تابلو روی دیوار

  بدون داشتن مهارت وابزار لازم آویختن هرگونه تابلو یا شی دیگری بر روی دیوارها امکانپذیر نیست. خصوصا زمانی که با اشیایی با ابعاد بزرگ سر و کار داریم. این موضوع درمورد اویختن هر گونه آینه و اشیای شیشه ای نیز صادق می باشد.

 • نصب شومینه دیواری, نصب شومینه گازی

  اگر به دنبال به روز نمودن شومینه خانه خود هستید یا یک شومینه سفارشی ساز در نظر دارید می توانید از مهارت و ابزارهای متخصصین نوین خانه استفاده کنید.

 • نصب دیوارکوب چوبی, نصب دیوارکوب پی وی سی

  با استفاده از این نماکوب های چوبی می توانید جلوه زیبایی به اتاق نشیمن خود دهید. روکوب تلفیقی از قرنیز، قاب دیواری و سازه است جذابیت خاص همراه با نمای کلاسیک به خانه شما خواهد داد. کارشناسان نوین خانه در اجرا و نصب این روکوب ها در راهرو واتاق ها به شما یاری می رساند.

 • تعمیر پارچه مبل در منزل

  در این صفحه آموزشی برای شما در نظر گرفته شده است تا پارگی های کوچکی که برای مبل شما اتفاق می افتد را خود بتوانید به صورت کاملا آسان و ساده حل کنید.
 0939-8644179