پوشش دیوار نم دار,تعمیر دیوار نم دار,تعمیر دیوار گچی


 • پوشش دیوار نم دار,تعمیر دیوار نم دار,تعمیر دیوار گچی

  پوشش-دیوار-نم-دار,تعمیر-دیوار-نم-دار,تعمیر-دیوار-گچی

  تعمیر دیوار نم دار, تعمیر دیوار گچی, تعمیر ترک دیوار

   

  1- تعمیر ترک ها
  2- کاشی نقش برجسته بر روی ترک دیوار
  3- نصب سنگ های آنتیک
  4- پوشاندن ترک ها با کاشی استخری
   

   

  تعمیر ترک دیوار توسط تیم نوین خانه

  برای تعمیر ترک دیوار باید ابتدا نوع ترک به صورت بسیار دقیق مشخص شود، انواع محتلفی از ترک دیوار وجود دارد که با تشخیص نوع آن شما می توانید با روش خاصی که برای هر نوع وجود دارد آن را برطرف کنید.

  در این جا قصد داریم ترک عمیق دیوار را تعمیر کنیم، ابتدا باید با استفاده از یک کاتر تیز حدود 15 تا 30 سانتیمتر از اطراف ترک را برش دهیم. به صورت کاملا تمیز و یکدست رنگ دیوار و سپس گچ پشت رنگ را با استفاده از کاتر تیزی که در اختیار دارید از بین ببرید و کاملا جای آن را تمیز کنید.

  بعد از خالی کردن مکان ترک خورده، آنرا باید با استفاده از ترکیبات گچی جدید پر کنیم. برای درست کردن ترکیب گچی جدید ابتدا آب را درون ظرف قرار می دهیم و سپس گچ را داخل آب می ریزیم و با آب ترکیب می کنیم، به یاد داشته باشید که ترکیب آب و گچ بعد از مدتی سفت می شود و غیر قابل استفاده خواهد شد. بنابراین سریعا جای ترک دیوار را که با استفاده از برش کاتر خالی کرده ایم، با استفاده از ترکیب آب و گچ که آماده کردیم پر می کنیم و هنگام پر کردن کمی آن را نگه می داریم تا مقداری سفت شود.

  با استفاده از کمچه بنایی مکان ترک دیوار را که با ترکیب آب و گچ پر شده است را به صورت صیغلی و صاف در بیاورید و تمامی چین و چروک های موجود بر روی چ که به جای مانده است را کاملا صاف و یکدست کنید.

  در نهایت نوبت به رنگ کردن دیوار می رسد، که این کار نیز مراحل مخصوص خود را دارد که در صفحه زیر توضیحاتی در مورد آن خواهید یافت.

  تعمیر رنگ دیوار

   

  تعمیرات منزل همواره باید به صورت دوره ای انجام گیرد تا هم بتوان از هزینه های سنگین در آینده جلوگیری نمود و هم اینکه امنیت و رفاه ساکنین خانه را تامین نمود. بسیاری از خرابی های ساختمان معمولا به نشست آن برمی گردد. یکی از رایج ترین این خرابی ها بروز ترک های متعدد بر روی دیوارها می باشد.

   

   

  1-تعمیر ترک ها 

  ترک ها می توانند در بخش های متفاوت خانه از جمله زیر پنجره ، تقاطع دیوارها ، دیوارهای شومینه و هم چنین در دیوار ها و ستون هایی که نزدیک محل رطوبت قرار دارند ایجاد شود. گاهی اوقات می توانید با داشتن کاردک ، سنباده و رنگ خودتان نسبت به تعمیر آنها اقدام نمایید.

   

  تعمیر دیوار نم دار, تعمیر دیوار گچی, تعمیر ترک دیوار

  2- کاشی نقش برجسته بر روی ترک دیوار

  کاشی ها در مقابل حرارت و رطوبت مقاومت مناسبی دارند. بنابراین یکی دیگر از گزینه ها برای پوشاندن ترک های دیوار استفاده از آنهاست.

   

  تعمیر دیوار نم دار, تعمیر دیوار گچی, تعمیر ترک دیوار

  3- نصب سنگ های آنتیک

  استفاده از سنگ های آنتیک نیز گزینه دیگری برای استحکام بخشی بیشتر به دیوارها و جلوگیری از ترک برداشتن آنها می باشد. این سنگ ها هم در مقابل نشست ساختمان و هم در مقابل رطوبت از مقاومت مناسبی برخوردارند.

   

  تعمیر دیوار نم دار, تعمیر دیوار گچی, تعمیر ترک دیوار

  4- پوشاندن ترک ها با کاشی استخری

  با استفاده از کاشی های استخری که در رنگ های متنوعی موجود می باشند روی ترک ها را بپوشانید و در کنار آن به زیبایی فضای خانه نیز کمک کنید.

   

  تعمیر دیوار نم دار, تعمیر دیوار گچی, تعمیر ترک دیوار

  اگر رنگ دیوارها یا کاغذ دیواری ها آسیب دیده است یا خراش و سوراخ هایی بر روی دیوار به وجود امده است می توانید با تماس با همکاران ما نسبت به مرمت و بازسازی آنها اقدام نمایید.

  تعمیر دیوار نم دار, تعمیر دیوار گچی, تعمیر ترک دیوار

   

  برای آشنایی بیشتر در این خصوص می توانید از طریق شماره  09398644179  تماس حاصل نمایید.


  برچسب : تعمیر دیوار نم دارتعمیر دیوار گچیتعمیر ترک دیوارتعمیر دیوارها مرمت دیوارها تعمیر ستون ها مرمت ستون ها رنگ دیوارها کاغذ دیواریخراش دیوار سوراخ دیوار ترمیم ترک سقف ترمیم دیوار

  1. نوین خانه
  2. اتاق خواب
  3. پوشش دیوار نم دار,تعمیر دیوار نم دار,تعمیر دیوار گچی 0939-8644179