پوشش دیوار نم دار,ترمیم دیوار گچی,تعمیر دیوار نم دار

پوشش دیوار نم دار,ترمیم دیوار گچی,تعمیر دیوار نم دار

⚜️آموزش پوشش دیوار نم دار⚜️ پوشش ضد رطوبت دیوار ، پوشاندن دیوارهای خراب، ترمیم دیوار گچی،هم بهترین پوشش برای دیوارهای نم دار هم ترمیم دیوار همه را در این صفحه می توانید بیابید.

در این صفحه توضیحاتی در مورد پوشش دیوار نم دار را قرار داده ایم و بهترین پوشش برای دیوارهای نم دار را نیز برای شما آورده ایم. این صفحه به دلیل تماس های زیادی که در طول 5 سال عمر سایت نوین خانه با ما گرفته شده است، ساخته ایم.

بهترین پوشش برای دیوارهای نم دار

اگر دیوار خانه شما مقدار زیادی نم داده باشد، شما از برچسب های کاشی و سرامیک نمی توانید استفاده کنید، چرا که چسب موجود در پشت برچسب ها در اثر وجود داشتن نم نمی تواند بدرستی عمل کند و در حقیقت اصلا به دیوار نمی چسبد.

در صورتی که دیوار خانه شما نم زیادی داشته باشد البته نه خیلی زیاد بهترین گزینه برای پوشش ضد رطوبت دیوار استفاده از پنل های پی وی سی می باشد و همینطور می توانید از دیوارپوش فوم سه بعدی نیز استفاده کنید که بسیار زیبا هستند.

پوشش دیوار نم دار با استفاده از دیوارپوش فوم سه بعدی

دیوارپوش های فوم سه بعدی نوین خانه بسیار با کیفیت و زیبا هستند. علاوه بر این ها بسیار قیمت مناسبی دارند بنابراین شما می توانید با صرف هزینه بسیار کمی علاوه بر اینکه دیوار نم دار خود را بپوشانید، حتی می توانید دیوار خود را از قبل نیز زیبا تر کنید و همه را حیرت زده کنید.

نمونه هایی از دیوارپوش فوم سه بعدی نوین خانه را در زیر برای شما قرار داده ایم.

برای مشاهده کیفیت و اندازه واقعی تصاویر روی آنها کلیک کنید

برای استعلام قیمت دیوارپوش فوم سه بعدی نوین خانه و دیدن تمامی نمونه ها با ما تماس بگیرید.

دیوارپوش-فوم-سه-بعدیدیوارپوش-فوم-سه-بعدی
دیوارپوش-فوم-سه-بعدیدیوارپوش-فوم-سه-بعدی

اگر میزان نم دیوار خانه شما کم است و مانع چسبیدن برچسب کاشی به دیوار نمی شود، شما می توانید از برچسب های نوین خانه نیز استفاده کنید.

پوشاندن دیوار نم زده با استفاده از برچسب کاشی

در این بند به توضیح یکی از کاربردی ترین روش های پوشش برای دیوارهای نم دار خواهیم پرداخت. ارزان ترین روش و بهترین روش برای پوشاندن دیوار نم زده استفاده از برچسب دیوار یا استیکر می باشد. البته روش های زیادی مانند این روش وجود دارد که کمی گرانتر از این روش است مانند پوشش دیوار پلیمری گچی و …

روش های دیگر علاوه بر اینکه گرانتر می باشند، نیاز به نصاب دارند اما برچسب کاشی و سرامیک یا برچسب دیوار هم ارزانتر می باشد و هم اینکه بسیار آسان نصب می شوند. اصلا نصابی برای این کار وجود ندارد و شما خود باید این کار را انجام دهید.

برای اطلاعات دقیق تر از نحوه نصب و تمامی اطلاعات در مورد برچسب کاشی و سرامیک روی لینک کلیک کنید.

در اینجا نمونه ای از برچسب کاشی را برای شما قرار می دهیم که می توانید با این برچسب دیوار نم زده خود را کاملا پوشش دهید.

پوشاندن دیوار نم زده

طرح های خیلی زیاد و متنوعی در انبار نوین خانه موجود می باشد که برای استعلام قیمت، مشاهده نمونه های دیگر و سفارش این پوشش برای دیوار نم دار فقط کافی است که با نوین خانه تماس بگیرید.

برای مشاهده ویدئو آموزشی نصب برچسب کاشی بر روی لینک کلیک کنید.

بهترین پوشش برای دیوار نم دار پوستر سه بعدی

یکی دیگر از روش های خیلی خوب برای پوشاندن دیوار های نم زده که باعث خراب شدن رنگ شده است استفاده از پوسترهای سه بعدی می باشد. حتما اطمینان حاصل کنید که تمام نشتی موجود در دیوار گرفته شده باشد، بعد از اینکه نشتی گرفته می شود ممکن است نم کمی در دیوار باقی بماند.

این نم موجود در دیوار باعث می شود که رنگ جدیدی که به دیوار یا هرجای دیگری که نشتی داشته است، زده اید اصطلاحا طبله کند و پوسته پوسته شود.

بنابراین به شما توصیه می کنیم چندین روز صبر کنید و سپس دیوار را رنگ بزنید چراکه ارگ نم باقی مانده باشد در دیوار رنگ جدید را خراب می کند.

در بسیاری از مواقع که با ما تماس گرفته می شود منبع نشتی و آب درون دیوار مشخص نیست یا خیلی از مواقع باران باعث بوجود آمدن این مشکل می شود به دلیل اینکه ساختمان ها و خانه هایی که در ایران ساخته می شود استاندارد های لازم را برای سود بیشتر رعایت نمی کنند، باران هم باعث بوجود آمدن نم در دیوار می شود.

در این مواقع که کاری نمی توانیم برای افراد انجام دهیم بهترین روش پوشاندن، دیوار نم دار می باشد که با استفاده از پوستر سه بعدی این کار را می توانید انجام دهید.

در زیر نمونه هایی از پوسترهای سه بعدی موجود در انبار نوین خانه را برای شما قرار داده ایم. برای مشاهده تمامی طرح ها و نمونه های نوین خانه با ما تماس بگیرید و ما آنها را با استفاده از تلگرام و یا واتساپ برای شما ارسال می کنیم. بعد از اینکه شما طرح مورد نظر خود را انتخاب کردید ما قیمت آن را به اطلاع شما می رسانیم.

پوشش-دیوار-نم-دار-پوستر-سه-بعدیپوشش-دیوار-نم-دار-پوستر-سه-بعدی
پوشش-دیوار-نم-دار-پوستر-سه-بعدیپوشش-دیوار-نم-دار-پوستر-سه-بعدی
پوشش-دیوار-نم-دار-پوستر-سه-بعدیپوشش-دیوار-نم-دار-پوستر-سه-بعدی

آموزش پوشش دیوار نم دار

آب بند پشت بام، ترکیدگی لوله، باران و خیلی از موارد وجود دارند که باعث نم در دیوارها می شود. بسیاری از مردم برای پوشش دیوار نم دار سوال می کنند که به چه صورت پوشش دیوار نم دار باید صورت گیرد.

به همین دلیل تیم نوین خانه در این قسمت از سایت تلاش کرده است که با قرار دادن آموزش پوشش دیوار نم دار برای شما مقداری باعث راهنمایی شما شود.

قبل از اینکه بخواهیم در مورد پوشاندن دیوار نم زده صحبت کنیم. این نکته را باید حتما در نظر داشته باشید که منشا نشتی لوله و یا جایی که باعث نم دار شدن دیوار شده است را پیدا کرده باشید و حتما مشکل را حل کرده باشید.

چرا که اگر مشکل نشتی لوله آب به داخل دیوار حل نشده باشد تمامی این آموزش برای شما بی فایده خواهد بود و هر کاری انجام دهید دوباره مشکل سر باز می کند.

پوشاندن دیوار نم زده

در این آموزش ما یک روش خیلی خوب برای پوشش دیوار نم دار را برای شما انتخاب کرده ایم که با استفاده از رنگ ضد رطوبت که شرکت ronseal تولید کننده این رنگ می باشد دیوار نم دار پوشیده می شود.

همچنین ما این روش را به دلیل راحتی و آسان بودن آن برای شما قرار داده ایم تا شما بدون هزینه بتوانید کار پوشش دیوار نم دار را خود انجام دهید.

پوشش ضد آبی که در تصویر زیر می بینید می تواند به صورت دائمی اثرات نم باقی مانده بر روی دیوار خانه شما را از بین ببرد.

آموزش پوشش دیوار نم دار

پوشش ضد نم و رطوبت که در بالا مشاهده می کنید با به تله انداختن رطوبت و یا نم روی دیوار باعث تبخیر نم می شود.

قبل از اینکه کار با پوشش ضد نم را شروع کنید حتما اطمینان حاصل کنید که دیوار نم دار کاملا تمیز باشد و هیچگونه گرد و غباری بر روی دیوار نباشد.

برای تمیز کردن دیوار نم دار می توانید که با استفاده از یک پارچه تمیز و خشک چندین بار بر روی دیوار بکشید تا کاملا تمیز شود.

اگر بر روی دیوار سوراخ و یا شکافی را مشاهده می کنید باید حتما آن را بپوشانید. اطمینان حاصل کنید که بر روی دیوار نم دار هیچ سوراخ یا شکافی باقی نماند.

برای این کار شما می توانید از ملاط های پر کننده شکاف و یا سوراخ های دیوار که در بازار برای خرید موجود و آماده است استفاده کنید.

ویدئو پوشش دیوار نم دار

بعد از قرار دادن ملاط برای پر کردن سوراخ یا شکاف های موجود در دیوار آن را کاملا صاف کنید برای این کار می توانید از کمچه بنایی استفاده کنید.

برای اینکه بهترین نتیجه را از پوشش دیوار نم دار برداشت کنید از یک قلم مو رنگ کاری خوب و با کیفیت بالا استفاده کنید.

قلم مو رنگ کاری را به پوشش ضد آب آغشته کنید و چند بار بر روی دیوار به آرامی بکشید. اطمینان حاصل کنید که این کار را به صورت یکدست و یکنواخت انجام داده اید.

بعد از گذشت 6 تا ۱۲ ساعت کار پوشش دیوار نم دار شما انجام شده است و دیگر اثری از نم بر روی دیوار شما نخواهد ماند.

امیدوارم که آموزش پوشش دیوار نم دار به شما کمک کند.

تعمیر دیوار نم دار, ترمیم دیوار گچی, تعمیر ترک دیوار

1- تعمیر ترک ها
2- کاشی نقش برجسته بر روی ترک دیوار
3- نصب سنگ های آنتیک
4- پوشاندن ترک ها با کاشی استخری
 

ترمیم ترک دیوار گچی

برای ترمیم ترک دیوار گچی باید ابتدا نوع ترک به صورت بسیار دقیق مشخص شود، انواع محتلفی از ترک دیوار گچی وجود دارد که با تشخیص نوع آن شما می توانید با روش خاصی که برای هر نوع وجود دارد آن را برطرف کنید.

در این جا قصد داریم ترک عمیق دیوار گچی را تعمیر کنیم، ابتدا باید با استفاده از یک کاتر تیز حدود 15 تا 30 سانتیمتر از اطراف ترک را برش دهیم. به صورت کاملا تمیز و یکدست رنگ دیوار و سپس گچ پشت رنگ را با استفاده از کاتر تیزی که در اختیار دارید از بین ببرید و کاملا جای آن را تمیز کنید.

بعد از خالی کردن مکان ترک خورده، آنرا باید با استفاده از ترکیبات گچی جدید پر کنیم. برای درست کردن ترکیب گچی جدید ابتدا آب را درون ظرف قرار می دهیم و سپس گچ را داخل آب می ریزیم و با آب ترکیب می کنیم، به یاد داشته باشید که ترکیب آب و گچ بعد از مدتی سفت می شود و غیر قابل استفاده خواهد شد. بنابراین سریعا جای ترک دیوار گچی را که با استفاده از برش کاتر خالی کرده ایم، با استفاده از ترکیب آب و گچ که آماده کردیم پر می کنیم و هنگام پر کردن کمی آن را نگه می داریم تا مقداری سفت شود.

با استفاده از کمچه بنایی مکان ترک دیوار گچی را که با ترکیب آب و گچ پر شده است را به صورت صیغلی و صاف در بیاورید و تمامی چین و چروک های موجود بر روی چ که به جای مانده است را کاملا صاف و یکدست کنید.

در نهایت نوبت به رنگ کردن دیوار می رسد، که این کار نیز مراحل مخصوص خود را دارد که در صفحه زیر توضیحاتی در مورد آن خواهید یافت.

تعمیر رنگ دیوار

تعمیرات منزل همواره باید به صورت دوره ای انجام گیرد تا هم بتوان از هزینه های سنگین در آینده جلوگیری نمود و هم اینکه امنیت و رفاه ساکنین خانه را تامین نمود. بسیاری از خرابی های ساختمان معمولا به نشست آن برمی گردد. یکی از رایج ترین این خرابی ها بروز ترک های متعدد بر روی دیوارها می باشد.

1- تعمیر ترک ها 

ترک ها می توانند در بخش های متفاوت خانه از جمله زیر پنجره ، تقاطع دیوارها ، دیوارهای شومینه و هم چنین در دیوار ها و ستون هایی که نزدیک محل رطوبت قرار دارند ایجاد شود. گاهی اوقات می توانید با داشتن کاردک ، سنباده و رنگ خودتان نسبت به تعمیر آنها اقدام نمایید.

تعمیر دیوار نم دار, تعمیر دیوار گچی, تعمیر ترک دیوار

2- کاشی نقش برجسته بر روی ترک دیوار

کاشی ها در مقابل حرارت و رطوبت مقاومت مناسبی دارند. بنابراین یکی دیگر از گزینه ها برای پوشاندن ترک های دیوار استفاده از آنهاست.

تعمیر دیوار نم دار, تعمیر دیوار گچی, تعمیر ترک دیوار

3- نصب سنگ های آنتیک بر روی ترک دیوار

استفاده از سنگ های آنتیک نیز گزینه دیگری برای استحکام بخشی بیشتر به دیوارها و جلوگیری از ترک برداشتن آنها می باشد. این سنگ ها هم در مقابل نشست ساختمان و هم در مقابل رطوبت از مقاومت مناسبی برخوردارند.

تعمیر دیوار نم دار, تعمیر دیوار گچی, تعمیر ترک دیوار

4- پوشاندن ترک های دیوار با کاشی استخری

با استفاده از کاشی های استخری که در رنگ های متنوعی موجود می باشند روی ترک ها را بپوشانید و در کنار آن به زیبایی فضای خانه نیز کمک کنید. اگر این ترک ها در آشپزخانه و یا بین کابینت شما بوجود آمده اند شما می توانید از برچسب بین کابینتی برای پوشاندن آنها استفاده کنید.

تعمیر دیوار نم دار, تعمیر دیوار گچی, تعمیر ترک دیوار

اگر رنگ دیوارها یا کاغذ دیواری ها آسیب دیده است یا خراش و سوراخ هایی بر روی دیوار به وجود امده است می توانید با تماس با همکاران ما نسبت به مرمت و بازسازی آنها اقدام نمایید.

تعمیر دیوار نم دار, تعمیر دیوار گچی, تعمیر ترک دیوار

برای آشنایی بیشتر در این خصوص می توانید از طریق شماره  09306887871  تماس حاصل نمایید.