نصب کمد دیواری ریلی, نصب کمد دیواری ام دی اف


 • نصب کمد دیواری ریلی, نصب کمد دیواری ام دی اف

  نصب-کمد-دیواری-ریلی,-نصب-کمد-دیواری-ام-دی-اف

  ساخت و نصب کمد دیواری

  1)ساخت و نصب کمد دیواری دور از مکان مرطوب

  2)اصول ایمنی ساخت و نصب کمد دیواری

   

   

   

   

   

  نصب کمد دیواری ریلی توسط تیم نوین خانه

  برای ساخت و یا نصب کمد دیواری ریلی ابتدا دقیقا باید اندازه مورد نیاز برای کمد دیواری در نظر گرفته شده و قفسه های مورد نظر در کمد دیواری ریلی خود را بدانید. بعد از اینکه دقیقا اندازه گیری ها برای نصب کمد دیواری ریلی به دقت انجام شد اکنون نوبت به آن رسیده است تا مواد مورد نیاز برای نصب کمد دیواری ریلی تهیه شود.

  با استفاده از اندازه های گرفته شده باید تخته چوب ها را برای قفسه بندی داخل کمد دیواری ریلی با برش هایی آماده کنیم. برای قرار دادن تخته چوب های بریده شده در داخل کمد دیواری ریلی ما نیاز به چوب هایی که تخته چوب ها بر روی آن ها قرار گیرند، بنابراین علاوه بر تخته چوب های آماده شده با استفاده از اندازه چوب های نگهدارنده را نیز آماده کنیم.

  برای قفسه بندی کمد دیواری ریلی ابتدا باید چوب های نگهدارنده را نصب کنیم و سپس تخته چوب ها را بر روی آن ها قرار دهیم. برای نصب چوب های نگهدارنده برای تراز بودن این چوب ها باید از دستگاهی به نام تراز استفاده کنیم این دستگاه باعث موازی شدن چوب با سطح زمین می شود بعد از بدست آمدن خط تراز برای نصب چوب های نگهدارنده ما می توانیم برای راحتی کار دقیقا جایی که قرار است چوب نگهدارنده نصب شود یک خط ترسیم می کنیم. تا با حوصله کامل به نصب چوب نگهدارنده بپردازیم.

  بعد از نصب چوب های نگهدارنده باید به نصب تخته چوب ها برای قفسه بندی کمد دیواری ریلی بپردازیم که این مرحله از کار نصب کمد دیواری ریلی بسیار ساده و اصلا احتیاجی به توضیح ندارد به این صورت که تحته چوب ها را روی چوب های نگه دارنده قرار می دهیم.

  مسلما یکی از مهمترین فاکتورها برای خرید یا اجاره خانه فضای کمد دیواری اتاق های آن است که می توانید وسایل اضافی خود را در آن قرار دهید و در کنار آن با انجام طبقه بندی مناسب می توانید جا برای نگهداری کتاب ، رخت خواب ، ظروف و غیره باز کنید.

  1) ساخت و نصب کمد دیواری دور از مکان مرطوب

  یکی از نکاتی باید هنگام ساخت یا نصب کمد دیواری به آن توجه کنید دوری آن از فضای مرطوب می باشد. یعنی دوری از حمام و سرویس بهداشتی . در صورت نمناک بودن دیوار پشتی آن ، این نم به رخت خواب و لباس و دیگر وسایل شما نیز سرایت می کند.

   

  نصب کمد دیواری ریلی, نصب کمد دیواری ام دی اف

  2) اصول ایمنی ساخت و نصب کمد دیواری

  -اگر درخانه کودک دارید حتما پس از تمام شدن کار خود از بسته بودن درب های کمد اطمینان حاصل کنید.

  -هیچ گاه اجسام خطرناک و برنده را در طبقه های بالای کمد دیواری قرار ندهید. 

  -کلید درب کمد را پس از اتمام کار برداشته و از باقی ماندن آن بر روی درب خودداری کنید.

   

  نصب کمد دیواری ریلی, نصب کمد دیواری ام دی اف

   

  اگر کمد و قفسه های آماده دارید می توانید از متخصصان نوین خانه در زمینه نصب کمک بگیرید. همچنین اگر تمایل داشته باشید می توانید از ابتدا مراحل ساخت و نصب را با همکاران ما انجام دهید.

  هم چنین اگر شما نیز در زمینه ساخت و نصب کمد دیواری فعالیت دارید می توانید با تیم نوین خانه همکاری کنید.

   

  برای آشنایی بیشتر در این خصوص می توانید از طریق شماره  09398644179  تماس حاصل نمایید.


  برچسب : نصب کمد دیواری ریلینصب کمد دیواری ام دی افساخت کمد دیواری نصب کمد دیواری کمد دیواری ،کمد قفسه

  1. نوین خانه
  2. اتاق خواب
  3. نصب کمد دیواری ریلی, نصب کمد دیواری ام دی اف 0939-8644179