نصب کاشی آشپزخانه

نصب کاشی آشپزخانه

نصب و تعمیر کاشی آشپزخانه

1) راهکارهای تعمیر و نصب کاشی و سرامیک

2) مزیت کاشی سرامیک چسبی

اگر از کاشی در کف و دیگر قسمت های آشپزخانه خود استفاده نموده اید و به دلایل مختلف این کاشی ها دچار ترک ، شکستگی یا دیگر مشکلات شده اند می توانید از افراد تیم نوین خانه کمک بگیرید. هم چنین در مرحله نصب کاشی نیز می توانیم شما را یاری رسانیم.

نصب کاشی آشپزخانه توسط تیم نوین خانه

برای نصب کاشی آشپزخانه ابتدا به مقدار مورد نیاز و لازم سیمان بر روی کف آشپزخانه با ماله می کشیم. برای این کار باید ماله را در زاویه 45 درجه قرار دهیم و با استفاده از آن سیمان را کاملا یکدست بر روی کف آشپزخانه پخش کنیم. تا جایی که می خواهید نصب کاشی را انجام دهید این کار را ادامه دهید.

سپس یکی از کاشی خریداری شده برای آشپزخانه را به آرامی بر روی سیمان های پخش شده روی کف قرار دهید. به آرامی بر روی کاشی کمی فشار بیاورید و سپس با استفاده از دستگاه تراز که به شما برای همتراز کردن چهار گوشه کاشی کمک می کند استفاده کنید و به آرامی گوشه های کاشی را فشار دهید تا دقیقا با زمین موازی شود.

سپس کاشی بعدی را قرار داده به صورتی که کاشی جدید با کاشی قبلی 5 میلیمتر فاصله داشته باشد و سپس به آرامی تراز را بر روی دو کاشی کنار هم قرار دهید تا دقیقا با هم هم سطح باشند و ضلع دورتر کاشی را نیز با ضلع نزدیکتر تراز کنید تا دقیقا موازی با سطح زمین قرار گیرد.

بعد از تکمیل شدن تمامی کاشی ها یک تا دو روز بر روی کاشی ها آب بریزید تا به خشک شدن سیمان کمک کند. در نهایت فاصله 5 میلیمتری بین کاشی ها را با استفاده از دوغاب پر کنید و صبر کنید تا به صورت کامل خشک شود و در نهایت کاشی ها را با آب شستشو دهید و با پارچه تمیز کنید.

1) راهکارهای تعمیر و نصب کاشی و سرامیک

کاشی یا سرامیک های ترک خورده را باید با دقت و حوصله فراوان خرد کنید و هریک را از جای خود خارج کنید. مسلما این کار اگر به دست اهالی فن انجام شود ظرافت و دقت بیشتری به همراه دارد و به دیگر کاشی ها نیز صدمه ای وارد نخواهد شد.

در صورت نشت آب به داخل درزهای کاشی یا سرامیک می توانید سیمان الک شده ریز را همراه با چسب مخصوص و آب دوغابی به داخل درزها بکشید که انجام این تا میزان بالایی اشکالات آب بندی کف را برطرف می نماید. همکاران ما در نوین خانه می توانند با تجربه و مهارت خود این امر را برای شما انجام دهند.

نصب کاشی آشپزخانه

2) مزیت کاشی سرامیک چسبی

تمیزی بیشتر نسبت به کار دوغابی

سرعت بیشتر

نبود گرد وخاک درمحل و جابجایی راحت تر سطل چسب

هزینه کمتر 

امکان نسب بر رویگچ ، رنگ، کاشی و سرامیک قبلی

نصب کاشی آشپزخانه

با کفپوش و کاشی کاری های مدرن زیبایی را به خانه خود آورید

تغییر کفپوش خانه یکی از بهترین راه ها برای تغییر در ظاهر خانه می باشد. با این کار نه تنها جلوه زیبایی به خانه خود می دهید، بلکه بخش هایی ازخانه که پر رفت و آمد هستند و نیاز به نظافت بیشتر دارند را به سادگی تمیز خواهید نمود. بخش های زیر مستعد اجرای طرحهای کاشی کاری وکفپوشمی باشند :

افراد نوین خانه با توجه به دکوراسیون کلی خانه شما نسبت به انتخاب نوع کفپوش اقدام می نمایند و تمامی آنها با ضمانت نوین خانه در خدمت شما خواهند بود.

هم چنین اگر شما نیز در این زمینه اهل فن می باشید می توانید به عضویت تیم نوین خانه درآیید.

با تیم نوین خانه در ارتباط باشید. تعمیر و نصب کفپوش و همچنین انجام کاشی کاری خانه خود را به مابسپارید . همین امروز با شماره 09306887871 تماس بگیرید.