نصب کابینت, ساخت کابینت

نصب کابینت، ساخت کابینت

نصب کابینت

1) نصب کابینت

2) یراق آلات کابینت

3) تعمیر کابینت

4) رنگ کابینت

چگونگی نصب کابینت توسط تیم نوین خانه

برای نصب کابینت ابتدا بر روی دیوار آشپزخانه بالا و پایین کابینت ها را به صورت دقیق مشخص می کنیم و سپس یا استفاده از خط کش خطوطی برای پایین و بالای کابینت ها می کشیم.

سپس تخته ای از چوب را زیر خط رسم شده به صورت مماس برآن قرار می دهیم تا وزن کابینت را نگه دارد و کار نصب کابینت راحتتر صورت پذیرد. بر روی زمین کابینت ها را به هم متصل نموده و جای پیچ هایی که برای نگهداری کابینت بر روی دیوار نصب خواهید کرد را روی کابینت با دریل سوراخ کنید.

سپس کابینت را بلند کرده و بر روی تخته حمایت کننده کابینت قرار دهید و از این که کابینت ها فیکس شده اند اطمینان حاصل نمایید و در نهایت پیچ های مخصوص را نصب کنید تا کار نصب کابینت به درستی صورت پذیرد، از این که کابینت ها به صورت بسیار محکم بر روی دیوار آشپزخانه فیکس شده باشند اطمینان کامل حاصل نمایید تا از افتادن کابینت ها بر روی زمین آشپزخانه در مرور زمان جلوگیری کنید.

مسلما نمی توان تاثیر کابینت را در فضای آشپزخانه نادیده گرفت. با نصب کابینت جدید یا تعمیر کابینت ها زیبایی منزل شما دوچندان خواهد بود. با دقت در انتخاب نوع کابینت و رنگ و شکل مناسب آن و هماهنگی با فضای آشپزخانه خود می توانیم به این هدف برسیم

خدمات این حوزه را می توان اینگونه معرفی نمود

1)  نصب کابینت

          اگر نیازمند خرید کابینت جدید هستید یا در نصب کابینت به کمک احتیاج دارید می توانید با افراد نوین خانه  در تماس باشید.  

نصب کابینت, ساخت کابینت

2) یراق آلات کابینت

انتخاب یراق آلات مناسب و زیبا می تواند جلوه کابینت های شما را بیشتر کند. یراق آلات با کیفیت مدت زمان طولانی عمر می کند و جلوه بیشتری دارند.

نصب کابینت, ساخت کابینت

3) تعمیرات کابینت

اگر هر گونه مشکلی در درب ها یا یراق آلات کابینت ایجاد شده است می توانید از کارشناسان نوین خانه برای تعمیر آن کمک بگیرید.

نصب کابینت, ساخت کابینت

4) رنگ کابینت

گاهی احتیاجی به خرید کابینت جدید نیست بلکه نقاشی کابینت ها می تواند به کل ظاهر آنها را تغییر دهد.

نصب کابینت, ساخت کابینت

مرجع: houzz

نصب کابینت

با ما در ارتباط باشید. اگر از اهالی فن هستید به تیم نوین خانه بپیوندید و اگر سفارشی دارید می توانید  از طریق فرم آنلاین مورد خود را گزارش نمایید و یا با شماره 09306887871 (قیمت تعویض درب کابینت) تماس حاصل نمایید.

شماره تماس با تیم نوین خانه 09306887871