نصب سینک ظرفشویی, نصب سینک روکار


 • نصب سینک ظرفشویی, نصب سینک روکار

  نصب-سینک-ظرفشویی,-نصب-سینک-روکار

  نصب سینک ظرفشویی, نصب سینک روکار

  1) انواع جنس سینک آشپزخانه

  2) نکات کلی خرید سینک آشپزخانه

  3) بهترین برند سینک آشپزخانه

   

   

   

  نصب سینک ظرفشویی توسط تیم نوین خانه

  ابتدا اندازه ی دقیق مکان سینک ظرفشویی را که برای نصب سینک ظرفشویی بر روی سنگ کابینت در نظر گرفته شده است را مشخص کنید، این نکته بسیار مهم است زمانی که می خواهید سینک ظرفشویی خریداری کنید اندازه دقیق سینک مورد نظر خود را بدانید.

  برای نصب سینک ظرفشویی شما نیاز به گیره های نگهدارنده دارید که همراه سینک خریداری شده می باشد. سینک ظرفشویی را به پشت برگردانده و گیره ها را به آن وصل کنید. در همین حالت سینک را نگه دارید و شیر ظرفشویی و اجزای دیگر سینک خریداری شده را نصب کنید.

  برای نصب دریچه آب ظرفشویی به چسب لوله کشی نیاز دارید، ابتدا دور تا دور دریچه را با چسب پر کنید و سپس از داخل سینک ظرفشویی دریچه را قرار دهید و چندین بار از پایین دریچه آب گرفته و آن را به طرف خود بکشید تا محکم شود. در نهایت چسب های اضافی پخش شده در داخل سینک ظرفشویی را کاملا پاک کنید.

  سپس بر روی لبه های سینک ظرفشویی به صورت بسیار ظریف چسب سیلیکونی بزنید. سینک ظرفشویی را به صورت زاویه دار بالاتر از سوراخ تعبیه شده بر روی سنگ بگیرید و محل دقیق آن را تنظیم کنید تا دقیقا بر روی لبه ها قرار گیرد و آن را بر روی سنگ قرار دهید تا کاملا چسبیده شود. سپس از زیر سینک ظرفشویی گیره هایی که قرار داده اید را به طرف جلو بچرخانید و پیچ های آن را محکم کنید، تا سینک ظرفشویی به سنگ روی کابینت ها محکمتر شود.

  سپس اتصالات خطوط تامین سینک ظرفشویی را به اتصالاتی که برای آب تعبیه شده است وصل کنید و آن ها را کاملا محکم کنید. سپس لوله های تخلیه سینک ظرفشویی و لوله های تخلیه آشپزخانه را نیز به هم وصل کنید و کاملا محکم کنید. در نهایت بر روی لبه های سینک ظرفشویی خط بسیار ظریفی از چسب سیلیکونی بزنید تا بسیار محکم شود.

   

  در بسیاری از مواقع نیاز به نصب و تعمیر سینک آشپزخانه خود دارید. سینک ظرفشویی مسلما یکی از پر کاربردترین تجهیزات در آشپزخانه به حساب می آید . در ادامه شما را با نکات مهمی در این خصوص آشنا می کنیم. 

  1) انواع جنس سینک آشپزخانه

  سینک ظرفشویی گرانیتی -  این نوع سینک جدیدتر از انواع دیگر سینک می باشد و سینک آشپزخانه گرانیتی دارای تنوع رنگی بالایی است که دست شما را در انتخاب باز می گذارد. رنگ های قهوه ای ، مشکی ، سفید ، کرم و چند رنگ دیگر که مسلما از نظر دکوراسیون نیز بسیار به زیبایی فضا کمک می کنند.

  سینک ظرفشویی استیل - استیل این سینک از نوع ناب و بدون آلیاژ می باشد تا با گذشت زمان دچار خوردگی و زنگ زدگی و تغییر رنگ نشود.

  سینک ظرف شویی شیشه ای -جنس شیشه سکورین نشکن می باشد که در سینی سینک به کار رفته است اما لگن های سینک از جنس استیل هستند. ذکر این البته لازم به ذکر است سینک ظرفشویی شیشه ای بیشتری جنبه فانتزی دارد و در سطح پایین تری نسبت به سینک استیل قرار می گیرد.

   

  نصب سینک ظرفشویی, نصب سینک روکار

  2) نکات کلی خرید سینک آشپزخانه

  - در زمان خرید به درجه براق یا مات بودن سینک توجه کنید. اگر سینک براق تر باشد سریعتر تمیز می شود و لکه های آب را نیز کمتر نشان می دهد.

  - افرادی که به دنبال سینک هایی هستند تا خط وخش را کمتر نشان دهند می توانند  سینک های ضد خش را خریداری نمایند باشید. .وجه تمایز این سینک ها دانه های ریزی است که در آن ها به کار رفته تا مانع ایجاد خش شوند. البته این نوع سینک گران تر از مدل معمولی آن است.

  - به جز قسمت راه آب رو بقیه سینک به صورت یک تکه درنظر گرفته می شود تا بتوان به بیشترین میزان از نشت آب جلوگیری نمود.  هنگام نصب نیز باید دقت کنید. در سینک ظرفشویی روکار اتصال سینک به کابینت با نوار فلزی یا چسب آکواریوم انجام می گیرد . در این حالت این امکان وجود دارد که پس از گذشت زمان سینک از کناره ها دچار آسیب شده و راهی برای نفوذ آب پیدا شود. پیشنهاد می شود از سینک توکار استفاده کنید که با این مشکل مواجه نشوید.

   

  نصب سینک ظرفشویی, نصب سینک روکار

  3) بهترین برند سینک آشپزخانه

  اگر بخواهیم دو برند مطرح در این حوزه را نام ببریم می توانیم به سینک ظرفشویی استیل البرز و هم چنین سینک آشپزخانه اخوان اشاره کنیم که کیفیت لازم را دارا می باشند.

   

  نصب سینک ظرفشویی, نصب سینک روکار

  مرجع: houzz

   

  مزیت کار کردن با تیم نوین خانه

  تمامی افراد این تیم دارای سالها تجربه در حوزه های تخصصی خود می باشند بنابراین خدمات با ضمانت بالا و کیفیت بالا را به شما ارائه خواهند نمود.

  هم چنین اگر در این زمینه اهل فن می باشید می توانید به عضویت تیم نوین خانه درآیید و با ما همکاری کنید.

   

  همین امروز با ما تماس بگیرید. شماره تماس 09398644179


  برچسب : نصب سینک ظرفشویینصب سینک آشپزخانه سینک ظرفشویی سینک ظرفشویی گرانیتی سینک ظرفشویی استیل سینک ظرفشویی شیشه ای سینک ضد خش سینک ظرفشویی روکار سینک توکار سینک ظرفشویی استیل البرز سینک آشپزخانه اخوان ،خرید سینک آشپزخانه بهترین برند سینک آشپزخانه

  1. نوین خانه
  2. آشپزخانه
  3. نصب سینک ظرفشویی, نصب سینک روکار 0939-8644179