قیمت برچسب بین کابینت,دیوارپوش بین کابینتی

قیمت برچسب بین کابینت

برچسب بین کابینت در انواع طرح های کاشی در نوین خانه موجود می باشد. برای اطلاع از قیمت برچسب بین کابینتی با نوین خانه تماس بگیرید. این برچسب ها قابلیت شستشوی کامل دارند و برای پشت ظرفشویی بسیار مناسب می باشند. حتی برچسب بین کابینت نوین خانه را می توانید بر روی دیوار، کاشی، سرامیک و … استفاده کنید و همینطور می توانید در حمام نیز از آنها بهره مند شوید.

خرید استیکر یا برچسب کاشی

تصاویر زیر نمونه هایی از برچسب بین کابینت نوین خانه می باشد. برای مشاهده تمامی محصولات ما لطفا با نوین خانه تماس بگیرید تا از طریق واتساپ یا تلگرام برای شما محصولات را ارسال کنیم.

نوین خانه علاوه بر اینکه برچسب بین کابینتی ارائه می دهد، انواع بسیار متنوعی از برچسب کاشی و سرامیک نیز دارد که در صفحه مربوطه می توانید آنها را ببینید.

همچنین شما می توانید محصولات ما را در زمینه برچسب کاشی دستشویی و حمام در لینک مشاهده کنید و نحوه نصب آن را یاد بگیرید.

برای مشاهده ابعاد واقعی تصاویر روی آنها کلیک کنید

برچسب بین کابینتی جدید

برچسب هایی که نوین خانه برای شما تولید می کند از جدید ترین برچسب های بین کابینتی در جهان می باشد، ما علاوه بر اینکه طرح هایی که خود و مشتری ها را برای ساخت انتخاب می کنیم و به دست مشتری میرسانیم، بهترین برچسب های روز دنیا و جدید ترین برچسب های بین کابینتی دنیا را رسد می کنیم و از بین آنها بهترین ها را انتخاب می کنیم و در میان طرح های از پیش ساخته خود قرار می دهیم.

با توجه به قابلیت نوین خانه برای ساخت استیکر بین کابینتی ما می توانیم طرح های انتخابی خود را بسازیم و در بین طرح هایی که برای مشتری ارسال می کنیم قرار می دهیم.

با توجه به توضیحات بالا در بین برچسب های نوین خانه برچسب بین کابینتی جدید روز دنیا نیز موجود است که هر چند وقت یکبار آنها را بروز می کنیم و در صفحه اینستاگرام خود به آدرس زیر قرار می دهیم اگر می خواهید از بروز رسانی برچسب های ما مطلع شوید لطفا صفحه اینستاگرام نوین خانه را دنبال کنید.

صفحه اینستاگرام نوین خانه : novinkhane.official

نحوه نصب استیکر بین کابینتی

استیکر بین کابینت و یا برچسب بین کابینت نوین خانه دارای مراحل نصب بسیار ساده ای می باشند و اصلا نصاب برای این کار وجود ندارد و خود شما باید نصب آن را انجام دهید، چرا که کار بسیار ساده ای می باشد و هر کسی قادر به انجام این کار می باشد.

قبل از هر کاری ابتدا باید اطمینان حاصل کنید که منطقه ای که می خواهید برچسب بین کابینت را نصب کنید کاملا تمیز شده باشد. تفاوتی ندارد که بر روی کاشی، گچ، رنگ و یا هر جنس دیگری می خواهید کار نصب را انجام دهید. فقط مهم این است که آن منطقه باید عاری از وجود هر نوع گرد و خاک و یا کثیفی ای باشد.

بنابراین قبل از انجام کار حتما با استفاده از پاک کننده ها و دستمال های تمیز کاملا بین کابینت ها را تمیز کنید. سپس کاملا دقیق بر روی کاغذ با مقیاسی از ابعاد واقعی برچسب طرح کار را رسم کنید و مشخص کنید که تکه های برچسب بین کابینت باید چند در چند باشند و به صورت دقیق برش ها را انجام دهید.

بعد از اینکه کار طرح و برش زدن برچسب بین کابینت تکمیل شد تکه های مشخص شده برای هر قسمت را آورده و چسب پشت آن را از برچسب جدا کنید و از یک طرف شروع به چسباندن برچسب بین کابینت کنید. این کار را به آرامی و با حوصله انجام دهید و سعی کنید هیچ هوای زیر برچسب در دام قرار نگیرد و اگر این اتفاق افتاد با کارت ویزیت و یا جسمی شبیه آن سعی کنید هوا را خارج کنید.

برای مشاهده ویدئو آموزشی نصب برچسب کاشی بر روی لینک کلیک کنید.

قیمت کاشی آلومینیوم بین کابینتی

این نوع از کاشی های بین کابینتی که به عنوان کاشی برچسبی بین کابینت هم از آنها یاد می شود بسیار مقاوم در برابر حرارت و آب می باشند.

قیمت کاشی آلومینیوم بین کابینتی
قیمت کاشی آلومینیوم بین کابینتی

همچنین می توانید با ارائه طرح مورد نظر خود به ما کاشی آلومینیوم بین کابینتی را برای شما طبق طرح درخواستی بسازیم و به شما تحویل دهیم. به همین دلیل از تنوع بسیار بالایی برخوردار می باشند که شما هر طرحی بخواهید برای شما آماده می شود.

نصب این نوع از کاشی های بین کابینتی بسیار آسان است و با برداشتن چسب پشت کاشی می توانید آن ها را به دیوار آشپزخانه بچسبانید.

ریز قیمت کاشی آلومینیوم بین کابینتی

دقت کنید که در گالری تصاویر زیر شما تنها نمونه های طراحی شده توسط مردم و طرح های از پیش ساخته شده را می بینید و در پنل های 30*30 ارائه می شوند که هر 10 عدد پنل 30*30 کاشی آلومینیوم بین کابینتی حدود 900,000 تومان می باشد.

قیمت کاشی شیشه ای بین کابینتی

کاشی های بین کابینتی شیشه ای از جنس سکوریت می باشند و در رنگ بندی های بسیار متنوع در اختیار مشتری قرار داده می شوند. این کاشی های شیشه ای اغلب در فضای مابین کابینت های آشپزخانه قرار می گیرند به همین دلیل اصطلاحا به کاشی های شیشه ای، بین کابینتی نیز گفته می شود.

قیمت کاشی شیشه ای بین کابینتی
قیمت کاشی شیشه ای بین کابینتی

این نوع کاشی ها مقاومت بسیار بالایی در برابر عوامل محیطی مانند گرما و سرما و یا خیس شدن دارند. همچنین نصب کاشی شیشه ای بین کابینتی بسیار راحت است و با چسبی که در پشت این کاشی ها تعبیه شده است.

با برداشتن چسب تعبیه شده در پشت کاشی شیشه ای به راحتی می توانید کار نصب کاشی آشپزخانه را انجام دهید. البته بعضی از مدل های این کاشی با توری پشت هستند که نصب این کاشی ها به نصاب حرفه ای نیاز دارد.

کاشی شیشه ای بین کابینتی آشپزخانه از مواد سازنده ای به نام کامپوزیت، شیشه و چسب تشکیل شده است که مقاومت بسیار بالایی را به این نوع از کاشی ها داده است.

ریز قیمت کاشی شیشه ای بین کابینتی

دقت داشته باشید که پنل های زیر همگی 30*30 می باشند.

آموزش نصب برچسب بین کابینت

در این قسمت از سایت قصد داریم شما را با نحوه ی نصب برچسب بین کابینت تا حدودی آشنا کنیم و در آخر در مورد قیمت برچسب بین کابینت توضیحاتی را به شما ارائه می کنیم.

موارد مورد نیاز برای نصب برچسب بین کابینت

متر

مداد

برچسب بین کابینت

چسب مایع مخصوص برچسب بین کابینت

دستگاه میخ کوب

مرحله اول : اندازه گیری برای نصب برچسب بین کابینت

همیشه برای اندازه گیری و نصب باید از سمت گوشه شروع کنید و به طرف آخر محلی که می خواهید نصب را انجام دهید که در اکثر مواقع همان انتهای کابینت ها می باشد، حرکت کنید.

ابتدا طول را اندازه گیری کنید و با مداد علامت گذاری کنید و اندازه را بر روی دیوار بنویسید. سپس از پایین کابینت تا لبه سنگ اوپن آشپزخانه اندازه گیری کنید تا ارتفاع نیز بدست آید.

اینکار را برای تمامی قسمت های خالی زیر و بین کابینت ها انجام دهید و این قسمت ها را به صورت فضاهای مربعی و مستطیلی در ذهن خود در نظر بگیرید.

در نهایت با استفاده از اندازه گیری هایی که انجام داده اید به محل فروش برچسب بین کابینت مورد نظر خود رفته و با در نظر گرفتن اندازه ها اقدام به خرید برچسب بین کابینت مورد نظر خود بپردازید.

ویدئو نصب برچسب بین کابینتی

وقتی که شما برچسب بین کابینت را خریداری می کنید این برچسب ها به صورت قسمت های کوچک تری در اختیار شما قرار می گیرند که برای نصب بسیار راحت تر می باشد.

مرحله دوم : نصب برچسب بین کابینت

برای نصب نیز همانند مرحله قبل از گوشه ها شروع کنید اولین قسمت از برچسب بین کابینت را برعکس کنید و به پشت این برچسب چسب مخصوص این نوع از متریال ها را بزنید.

توجه داشته باشید که کار نصب برچسب بین کابینت حتما و حتما باید بعد از نصب کابینت آشپزخانه صورت گیرد در غیر این صورت شما قادر به انجام این کار نخواهید بود.

چسب مخصوص را باید به صورت کامل بر روی دور تا دور لبه های برچسب بزنید یعنی به صورت کامل یک مربع یا مستطیل تو خالی به هم پیوسته با چسب درست کنید.

سپس وسط این مربع و یا مستطیل تو خالی چندین خط با چسب رسم کنید تا کامل پشت برچسب آغشته از چسب شود. اما به این نکته توجه داشته باشید که زیاد نباید از چسب استفاده کنید فقط دور تا دور و چند خط در وسط برچسب.

سپس برچسب بین کابینت را با دقت تمام از گوشه به دیوار فشار دهید اطمینان حاصل کنید که کاملا دقیق این کار را انجام داده اید یعنی کامل با سنگ اپن و پایین کابینت ها موازی باشد.

برای اینکه دقت در کار قرار دادن برچسب بر روی دیوار بالا برود ابتدا قسمت پایین برچسب را به صورت موازی به دیوار بچسبانید و سپس قسمت بالای آن را نیز به دیوار وصل کنید.

نحوه نصب کاشی بین کابینتی

با دست برچسب بین کابینت را به دیوار فشار دهید و با یک دست آن را به دیوار محکم کنید و با دست دیگر سعی کنید به تمام نقاط برچسب فشار وارد کنید تا تمامی نقاط به دیوار چسبیده شود.

در هنگام نصب به احتمال خیلی زیاد شما به پریز و یا قسمتی از دیوار می رسید که نمی خواهید برچسب بین کابینت روی آن قرار گیرد.

در این صورت شما باید از برچسب کناری تا لبه اول پریز اندازه گیری کنید و بر روی برچسب اصلی از لبه تا اندازه گرفته شده یک علامت بزنید. سپس از لبه برچسب کناری تا لبه دوم پریز اندازه گیری کنید و بر روی برچسب بین کابینت اصلی علامت بزنید.

همین کار را برای ارتفاع نیز انجام دهید به این صورت که از لبه سنگ اوپن تا لبه پایینی پریز یک علامت و از لبه سنگ اوپن تا لبه بالایی پریز یک علامت بر روی برچسب بین کابینت اصلی بوجود آورید.

علامت ها را به هم وصل کنید. یک مربع یا مستطیل بوجود می آید که با استفاده از دریل یک سوراخ داخل آن بوجود آورید و با قیچی مربع و یا مستطیل رسم شده را به صورت دقیق بیرون آورید.

برای این قسمت نیز دور تا دور برچسب را چسب مخصوص بزنید و چندین ردیف چسب نیز بین دور تا دور بزنید و ابتدا لبه پایینی برچسب بین کابینت را به دیوار و سپس لبه بالایی را به دیوار وصل کنید و با دست به تمام نقاط آن فشار وارد کنید تا کامل به دیوار چسبیده شود.

نصب دیوارپوش آشپزخانه

بعد از چسبیده شدن دو قسمت از برچسب بین کابینت به دیوار آشپزخانه باید این دو قسمت را به هم بچسبانیم به این صورت که با استفاده از دستگاه میخ کوب سه میخ را بر روی قسمت همپوشانی دو برچسب بزنید. یکی بالا یکی وسط و یکی پایین برچسب ها برای تمامی همپوشانی ها این کار نیاز است.

در انتهای هر قسمت از دیوار پنل هایی را برای زیبایی که عموما چوبی می باشند را نصب می کنند که با استفاده از دستگاه میخ کوب این کار صورت می گیرد.

بعد تمام شدن تمامی تکه های برچسب بین کابینت نوبت به رنگ کردن گوشه های هر قسمت از برچسب می رسد که در محل همپوشانی ها و در پایین و بالای هر برچسب رنگ برای زیبایی بیشتر زده می شود.

ریز قیمت برچسب بین کابینتی

(برای مشاهده تصاویر با کیفیت بالا بر روی آنها کلیک کنید.)

قیمت برچسب بین کابینت

قیمت برچسب بین کابینت

قیمت برچسب بین کابینت

قیمت برچسب بین کابینت

قیمت برچسب بین کابینت

قیمت برچسب بین کابینت

قیمت برچسب بین کابینت

قیمت برچسب بین کابینت

قیمت برچسب بین کابینت

قیمت برچسب بین کابینت

قیمت برچسب بین کابینت

قیمت برچسب بین کابینت

یکی از معایب برچسب های بین کابینت قیمت آنها می باشد که عموما گران می باشند. حدود قیمت برچسب بین کابینت از متری ۱۰۰ هزار تومان تا ۵۰۰ هزار تومان می باشد.

نصب بک اسپلش آشپزخانه

1) دیوارپوش بین کابینتی

2) انواع دیوارپوش 

3) دیوارپوش آشپزخانه

خرید دیوارپوش بین کابینتی

اگر به دنبال ایجاد یک تغییر اساسی در آشپزخانه خود هستید می توانید بر روی نصب بک اسپلش آشپزخانه یا نصب دیوارپوش بین کابینتی فکر کنید. شما می توانید با صرف بودجه ای معقول جلوه آشپزخانه را دچار تحول کنید.

1) دیوار پوش بین کابینتی

نصب بک اسپلش آشپزخانه یا دیوارپوش بین کابینتی معمولا پشت گاز ، سینک ظرفشویی و یا کانتر آشپزخانه انجام می گیرد. علت اصلی آن نیز نظافت سریعتر و راحت تر می باشد . زیرا که احتمال پاشیدن قطرات روغن و آب و چربی و غیره بر روی دیوار در بخش های ذکر شده بالاست.

2) انواع دیوارپوش

کاشی استیل- اگر در آشپزخانه خود جزیره دارید می توانید از این جنس دیوارپوش استفاده کنید.

شیشه دکوراتیو–  اگر جنس دیوارپوش از ملامین یا لمینیت دورو باشد نظافت و نصب آن به سادگی قابل انجام است.

سنگ مصنوعی- علت اصلی دیوارپوش بین کابیتی محافظت از دیوار در مقابل آلودگی هاست اما می توان زیبایی را هم در این موضوع دخیل نمود .زیبایی آشپزخانه را با این نوع دیوارپوش دو چندان خواهید نمود. سنگ مصنوعی یکی از دیوارپوش های بسیار متفاوت و چشمگیر می باشد.

آینه- این گزینه نیز می تواند به عنوان دیوارپوش مطرح شود هرچند که نقطه ضعف آینه در انعکاس تصاویر اجسام می باشد.

مرجع: houzz

در تیم نوین خانه بک اسپلش هایی از جنس های مخلتف برای شما قابل پیاده سازی شدن می باشد:

  سنگ

 شیشه ای

  استیل ضد زنگ

  کاغذ دیواری و رنگی

نحوه نصب دیوارپوش آشپزخانه توسط تیم فنی نوین خانه

ابتدا به صورت بسیار دقیق مکانی که قرار است دیوارپوش آشپزخانه در آنجا نصب شود را اندازه گیری میکنیم.

سپس دیوار را به صورت بسیار تمیز با مخلوطی از فسفات تری سدیم و آب طبق دستورالعمل شرکت سازنده پاک می کنیم.

سپس بر روی زمین یا سنگ اپن آشپزخانه کاشی ها را به صورتی قرار میدهیم که اگر نیاز به برش کاشی داشته باشیم به صورتی برش دهیم که کاشی ها با بیشترین محیط در طرح ما قرار گیرند.

توصیه میکنیم حتما مقاله نصب کاشی آشپزخانه را مطالعه کنید.

سپس چسب را به صورت کامل بر روی دیوار با استفاده از وسیله های مورد نیاز قرار می دهیم چسب کاشی سریعا به دیوار می چسبد و به ما امکان این را میدهد تا پایان روز بتوانیم دیوارپوش آشپزخانه را بر روی آن نصب کنیم. با فشار بسیار کم دیوارپوش آشپزخانه را قرار دهید و سپس با یک شناور لاستیکی محکم بر روی آن بکشید.

بعد از نصب دیوارپوش آشپزخانه تا 24 ساعت صبر کنید چسب خشک شود و بعد از آن اطراف دیوارپوش آشپزخانه را چسب بزنید برای محکم تر شدن آن و در نهایت دیوارپوش را به صورت بسیار تمیز شست و شو دهید تا کاملا تمیز شود.

دیوارپوش آشپزخانه, دیوارپوش بین کابینت

می توانید به تیم نوین خانه اعتماد کنید

افراد این تیم پروژه های شما را در موعد مقرر با کیفیت بالا تحویل خواهند داد . تنها کافیست که برای برطرف نمودن هرگونه مشکل در این زمینه با ما تماس حاصل نمایید. هم چنین اگر خود در این زمینه فعالیت دارید باعث افتخار ماست که به عضویت تیم نوین خانه درآیید.

کافیست تا با شماره 09306887871 تماس بگیرید!