قیمت برچسب بین کابینت,دیوارپوش بین کابینتی

قیمت برچسب بین کابینت

آموزش نصب برچسب بین کابینت

در این قسمت از سایت قصد داریم شما را با نحوه ی نصب برچسب بین کابینت تا حدودی آشنا کنیم و در آخر در مورد قیمت برچسب بین کابینت توضیحاتی را به شما ارائه می کنیم.

موارد مورد نیاز برای نصب برچسب بین کابینت

متر

مداد

برچسب بین کابینت

چسب مایع مخصوص برچسب بین کابینت

دستگاه میخ کوب

مرحله اول : اندازه گیری برای نصب برچسب بین کابینت

همیشه برای اندازه گیری و نصب باید از سمت گوشه شروع کنید و به طرف آخر محلی که می خواهید نصب را انجام دهید که در اکثر مواقع همان انتهای کابینت ها می باشد، حرکت کنید.

ابتدا طول را اندازه گیری کنید و با مداد علامت گذاری کنید و اندازه را بر روی دیوار بنویسید. سپس از پایین کابینت تا لبه سنگ اوپن آشپزخانه اندازه گیری کنید تا ارتفاع نیز بدست آید.

اینکار را برای تمامی قسمت های خالی زیر و بین کابینت ها انجام دهید و این قسمت ها را به صورت فضاهای مربعی و مستطیلی در ذهن خود در نظر بگیرید.

در نهایت با استفاده از اندازه گیری هایی که انجام داده اید به محل فروش برچسب بین کابینت مورد نظر خود رفته و با در نظر گرفتن اندازه ها اقدام به خرید برچسب بین کابینت مورد نظر خود بپردازید.

وقتی که شما برچسب بین کابینت را خریداری می کنید این برچسب ها به صورت قسمت های کوچک تری در اختیار شما قرار می گیرند که برای نصب بسیار راحت تر می باشد.

مرحله دوم : نصب برچسب بین کابینت

برای نصب نیز همانند مرحله قبل از گوشه ها شروع کنید اولین قسمت از برچسب بین کابینت را برعکس کنید و به پشت این برچسب چسب مخصوص این نوع از متریال ها را بزنید.

چسب مخصوص را باید به صورت کامل بر روی دور تا دور لبه های برچسب بزنید یعنی به صورت کامل یک مربع یا مستطیل تو خالی به هم پیوسته با چسب درست کنید.

سپس وسط این مربع و یا مستطیل تو خالی چندین خط با چسب رسم کنید تا کامل پشت برچسب آغشته از چسب شود. اما به این نکته توجه داشته باشید که زیاد نباید از چسب استفاده کنید فقط دور تا دور و چند خط در وسط برچسب.

سپس برچسب بین کابینت را با دقت تمام از گوشه به دیوار فشار دهید اطمینان حاصل کنید که کاملا دقیق این کار را انجام داده اید یعنی کامل با سنگ اوپن و پایین کابینت ها موازی باشد.

برای اینکه دقت در کار قرار دادن برچسب بر روی دیوار بالا برود ابتدا قسمت پایین برچسب را به صورت موازی به دیوار بچسبانید و سپس قسمت بالای آن را نیز به دیوار وصل کنید.

با دست برچسب بین کابینت را به دیوار فشار دهید و با یک دست آن را به دیوار محکم کنید و با دست دیگر سعی کنید به تمام نقاط برچسب فشار وارد کنید تا تمامی نقاط به دیوار چسبیده شود.

در هنگام نصب به احتمال خیلی زیاد شما به پریز و یا قسمتی از دیوار می رسید که نمی خواهید برچسب بین کابینت روی آن قرار گیرد.

در این صورت شما باید از برچسب کناری تا لبه اول پریز اندازه گیری کنید و بر روی برچسب اصلی از لبه تا اندازه گرفته شده یک علامت بزنید. سپس از لبه برچسب کناری تا لبه دوم پریز اندازه گیری کنید و بر روی برچسب بین کابینت اصلی علامت بزنید.

همین کار را برای ارتفاع نیز انجام دهید به این صورت که از لبه سنگ اوپن تا لبه پایینی پریز یک علامت و از لبه سنگ اوپن تا لبه بالایی پریز یک علامت بر روی برچسب بین کابینت اصلی بوجود آورید.

علامت ها را به هم وصل کنید. یک مربع یا مستطیل بوجود می آید که با استفاده از دریل یک سوراخ داخل آن بوجود آورید و با قیچی مربع و یا مستطیل رسم شده را به صورت دقیق بیرون آورید.

برای این قسمت نیز دور تا دور برچسب را چسب مخصوص بزنید و چندین ردیف چسب نیز بین دور تا دور بزنید و ابتدا لبه پایینی برچسب بین کابینت را به دیوار و سپس لبه بالایی را به دیوار وصل کنید و با دست به تمام نقاط آن فشار وارد کنید تا کامل به دیوار چسبیده شود.

بعد از چسبیده شدن دو قسمت از برچسب بین کابینت به دیوار آشپزخانه باید این دو قسمت را به هم بچسبانیم به این صورت که با استفاده از دستگاه میخ کوب سه میخ را بر روی قسمت همپوشانی دو برچسب بزنید. یکی بالا یکی وسط و یکی پایین برچسب ها برای تمامی همپوشانی ها این کار نیاز است.

در انتهای هر قسمت از دیوار پنل هایی را برای زیبایی که عموما چوبی می باشند را نصب می کنند که با استفاده از دستگاه میخ کوب این کار صورت می گیرد.

بعد تمام شدن تمامی تکه های برچسب بین کابینت نوبت به رنگ کردن گوشه های هر قسمت از برچسب می رسد که در محل همپوشانی ها و در پایین و بالای هر برچسب رنگ برای زیبایی بیشتر زده می شود.

ریز قیمت برچسب بین کابینتی

(برای مشاهده تصاویر با کیفیت بالا بر روی آنها کلیک کنید.)

قیمت برچسب بین کابینت

قیمت برچسب بین کابینت

قیمت برچسب بین کابینت

قیمت برچسب بین کابینت

قیمت برچسب بین کابینت

قیمت برچسب بین کابینت

قیمت برچسب بین کابینت

قیمت برچسب بین کابینت

قیمت برچسب بین کابینت

قیمت برچسب بین کابینت

قیمت برچسب بین کابینت

قیمت برچسب بین کابینت

یکی از معایب برچسب های بین کابینت قیمت آنها می باشد که عموما گران می باشند. حدود قیمت برچسب بین کابینت از متری ۱۰۰ هزار تومان تا ۵۰۰ هزار تومان می باشد.

لینک پیشنهادی نوین خانه : تعویض کاشی سرویس بهداشتی

نصب بک اسپلش آشپزخانه

1) دیوارپوش بین کابینتی

2) انواع دیوارپوش 

3) دیوارپوش آشپزخانه

خرید دیوارپوش بین کابینتی

اگر به دنبال ایجاد یک تغییر اساسی در آشپزخانه خود هستید می توانید بر روی نصب بک اسپلش آشپزخانه یا نصب دیوارپوش بین کابینتی فکر کنید. شما می توانید با صرف بودجه ای معقول جلوه آشپزخانه را دچار تحول کنید.

1) دیوار پوش بین کابینتی

نصب بک اسپلش آشپزخانه یا دیوارپوش بین کابینتی معمولا پشت گاز ، سینک ظرفشویی و یا کانتر آشپزخانه انجام می گیرد. علت اصلی آن نیز نظافت سریعتر و راحت تر می باشد . زیرا که احتمال پاشیدن قطرات روغن و آب و چربی و غیره بر روی دیوار در بخش های ذکر شده بالاست.

2) انواع دیوارپوش

کاشی استیل- اگر در آشپزخانه خود جزیره دارید می توانید از این جنس دیوارپوش استفاده کنید.

شیشه دکوراتیو–  اگر جنس دیوارپوش از ملامین یا لمینیت دورو باشد نظافت و نصب آن به سادگی قابل انجام است.

سنگ مصنوعی- علت اصلی دیوارپوش بین کابیتی محافظت از دیوار در مقابل آلودگی هاست اما می توان زیبایی را هم در این موضوع دخیل نمود .زیبایی آشپزخانه را با این نوع دیوارپوش دو چندان خواهید نمود. سنگ مصنوعی یکی از دیوارپوش های بسیار متفاوت و چشمگیر می باشد.

آینه- این گزینه نیز می تواند به عنوان دیوارپوش مطرح شود هرچند که نقطه ضعف آینه در انعکاس تصاویر اجسام می باشد.

مرجع: houzz

در تیم https://www.novinkhane.com بک اسپلش هایی از جنس های مخلتف برای شما قابل پیاده سازی شدن می باشد:

  سنگ

 شیشه ای

  استیل ضد زنگ

  کاغذ دیواری و رنگی

نحوه نصب دیوارپوش آشپزخانه توسط تیم فنی نوین خانه

ابتدا به صورت بسیار دقیق مکانی که قرار است دیوارپوش آشپزخانه در آنجا نصب شود را اندازه گیری میکنیم. سپس دیوار را به صورت بسیار تمیز با مخلوطی از فسفات تری سدیم و آب طبق دستورالعمل شرکت سازنده پاک می کنیم. سپس بر روی زمین یا سنگ اوپن آشپزخانه کاشی ها را به صورتی قرار میدهیم که اگر نیاز به برش کاشی داشته باشیم به صورتی برش دهیم که کاشی ها با بیشترین محیط در طرح ما قرار گیرند.

سپس چسب را به صورت کامل بر روی دیوار با استفاده از وسیله های مورد نیاز قرار می دهیم چسب کاشی سریعا به دیوار می چسبد و به ما امکان این را میدهد تا پایان روز بتوانیم دیوارپوش آشپزخانه را بر روی آن نصب کنیم. با فشار بسیار کم دیوارپوش آشپزخانه را قرار دهید و سپس با یک شناور لاستیکی محکم بر روی آن بکشید.

بعد از نصب دیوارپوش آشپزخانه تا 24 ساعت صبر کنید چسب خشک شود و بعد از آن اطراف دیوارپوش آشپزخانه را چسب بزنید برای محکم تر شدن آن و در نهایتدیوارپوش را به صورت بسیار تمیز شست و شو دهید تا کاملا تمیز شود.

دیوارپوش آشپزخانه, دیوارپوش بین کابینت

می توانید به تیم نوین خانه اعتماد کنید

افراد این تیم پروژه های شما را در موعد مقرر با کیفیت بالا تحویل خواهند داد . تنها کافیست که برای برطرف نمودن هرگونه مشکل در این زمینه با ما تماس حاصل نمایید. هم چنین اگر خود در این زمینه فعالیت دارید باعث افتخار ماست که به عضویت تیم نوین خانه درآیید.

کافیست تا با شماره 09398644179 تماس بگیرید!

 0939-8644179