تعمیر یخچال در محل

تعمیر یخچال در محل

تعمیر یخچال در محل

تقریبا تمامی آدم ها یک بار در عمر خود با مشکل تعمیر یخچال مواجه می شوند. تماس های فراوانی برای انجام تعمیر یخچال در محل با ما صورت می گیرد.

تمامی مشکلاتی که برای یخچال ما در طول زمان بوجود می آید به دلیل استفاده نادرست ما از این وسیله می باشد و هیچ دلیل دیگری ندارد.

بنابراین اگر شما به دلیل تعمیر یخچال در محل به این صفحه آمده اید علاوه بر مطالعه نکات استفاده از یخچال با نوین خانه تماس بگیرید تا مشکل شما حل شود.

تیم فنی نوین خانه در زمینه تعمیر یخچال فریزر دارای سابقه کار 10 ساله می باشد. که نشان از تجربه بالای این افراد می باشد.

نوین خانه یخچال شما را در منزل در کمترین زمان و با مناسب ترین هزینه تعمیر می کنید. تنها کافی است برای تعمیر یخچال در محل با شماره پایین صفحه تماس حاصل بفرمایید.

اما در این صفحه ما نکات بسیار ضروری را برای شما آماده کرده ایم که اگر در طول سالیانی که از یخچال بهره می برید آن ها را رعایت کنید هیچ مشکلی برای شما بوجود نمی آورد.

این نکات به شما درک بهتری از کارکرد یخچال ارائه می کند که با این درک از نحوه عملکرد یخچال دیگر نیاز به تعمیر یخچال نخواهید داشت.

نکات استفاده درست از یخچال

  1. اطمینان از جریان داشتن هوا درون یخچال

به هیچ وجه نباید جریان هوایی که در داخل یخچال باید جریان داشته باشد به دام بیوفتد. اگر این اتفاق بیوفتد هوای داخل یخچال بدرستی سرد نخواهد شد.

تعمیر یخچال در محل

وسایل زیادی را از داخل یخچال به بیرون منتقل کنید. بعضی مواقع ظروف خالی در یخچال باقی می ماند که نباید اجازه دهید این کار صورت پذیرد.

همیشه سعی کنید برای هر طبقه از یخچال خود فضای کمی را خالی بگذارید و فضای خالی کافی برای عبور جریان هوا را بوجود بیاورید.

اگر برای مدت طولانی جریان داخلی یخچال شما به دام افتاده باشد و به درستی جریان هوا درون یخچال وجود نداشته باشد شما به تعمیر یخچال نیاز پیدا خواهید کرد.

  1. اطمینان از بسته شدن کامل درب یخچال

یخچال شما چه دارای یک درب است چه دو درب حتما باید اطمینان حاصل کنید که درب و یا درب های یخچال شما به درستی و کامل بسته شوند.

در بسیاری از مواقع با خراب شدن لاستیک موجود مابین دو درب و یا درب و یخچال فضایی حتی خیلی کوچک برای خارج شدن هوا بوجود بیاید.

هر چند وقت یک بار به صورت کامل لاستیک درب یخچال خود را به صورت دقیق و کامل بررسی کنید و مطمئن شوید که هیچ ایراد و یا مشکلی نداشته باشد.

تعمیر یخچال در محل

برای تست لاستیک موجود بین دو درب و یا درب و یخچال تنها کافی است یک اسکناس بین آنها قرار دهید و درب یخچال را ببندید.

اگر اسکناس در حالی که درب یخچال به صورت کامل بسته است به راحتی بیرون آمد یعنی زمان تعویض لاستیک درب یخچال شما فرا رسیده است.

در نظر داشته باشید که اگر لاستیک درب یخچال شما برای مدت طولانی دارای مشکل باشد شما حتما به تعمیر یخچال نیاز پیدا می کنید.

  1. اطمینان از جمع نشدن گرد و خاک در موتور یخچال

هر چند وقت یک بار حتما این موضوع را چک کنید که در پشت یخچال در قسمت موتور یخچال هیچ گونه گرد و خاک و یا کثیفی جمع نشده باشد.

اگر گرد و خاک زیاد بر روی لوله های موجود در پشت یخچال جمع شود مانع از درست و به خوبی کار کردن یخچال برای تبدیل هوای گرم به سرد می شود.

حداقل سالی یک بار قسمت پشت یخچال و در قسمت موتور یخچال را به صورت کامل تمیز کنید و با دستمال کاملا این قسمت ها را پاک کنید.

تعمیر یخچال در محل

حتما قبل از تمیز کردن یخچال آن را از برق بکشید و سپس با استفاده از دستمال آن را تمیز کنید و در نهایت با استفاده از جارو برقی تمامی کثیفی ها را جمع آوری کنید.

حتما به این قسمت عمل کنید چرا که اگر گرد و خاک و یا کثیفی برای مدت طولانی بر روی پشت یخچال و یا در قسمت موتور باقی بماند شما نیاز به تعمیر یخچال در قسمت موتور آن خواهید داشت که بسیار گران می باشد.

اگر شما این سه نکته را در نگهداری از یخچال خود مورد توجه قرار دهید و به این سه مورد اهمیت دهید به احتمال زیاد شما نیازی به تعمیر یخچال نخواهید داشت.

و همچنین اگر یخچال شما دارای هرگونه مشکلی می باشد شما می توانید با یک تماس با تیم فنی نوین خانه مشکل خود را حل کنید.

تعمیر یخچال در محل